Radka Svobodová

Kontaktní informace

• Revmatologický ústav

Na Slupi 4, 128 50 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• R

Paní doktorka Svobodová je nejlepší lékařka na světě.Velmi si jí vážím,děkuji za péči, kterou mě věnuje .Jana Chaloupková

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Markéta Fojtikova
    Markéta Fojtikova
    Na Slupi 4, Praha

Jaroslava Švarcová Csc.
    Jaroslava Švarcová Csc.
    Vocelova 7, Praha
    Vyborna lekarka,skvely diagnostik i clovek.Vse dukladne vysetri,vzdy si najde cas s vami pohovorit a venovat se… Více

Zuzana Urbanová
    Zuzana Urbanová
    Petra Rezka 3/1090, Praha
    Souhlasím s předchozím hodnocením, paní doktorka je odbornice na svém místě a její přístup k pacientům je skutečně… Více

Jarmila Šťastná
    Jarmila Šťastná
    Revmatolog, Internista
    Stroupežnického 6/529, Praha
    Paní doktorka po tříměsíčním trápení s různými ortopedy, kteří mne hnali na různé operace, odhalila pravou příčinu… Více

Boris Kratochvíl
    Boris Kratochvíl
    Internista, Revmatolog, Praktický lékař
    Pštrosova 24, Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• R

• NEZNÁM PŘÍJEMNĚJŠÍHO ČLOVĚKA A ODBORNÍKA VE SVÉM OBORU!

• děkuji, paní MUDr. Svobodové už můžu normálně chodit !!!!!!!!

• Dobrý večer,jsem velice spokojena s paní doktorkou Svobodovou,která mi moc pomohla v mém onemocnění pojiva,že bylo možné po 7 letech léčení medikamenty vysadit a po půl roce bez léků se cítím dobře po revmatologické stránce,horší je to po psychické stránce, ale to je zase jiná věc.Moc děkuji.Syrovcová Marcela

• Lékařka, která je ve svém oboru velmi znalá a hlavně lidská. Vždycky vyřešila můj problém a pomohla mi. Navíc je velmi příjemná a milá. Jsem ráda, že můžu chodit právě k ní. Moc jí děkuju za pomoc.

• P

Výborná lékařka, která je vždy ochotná pomoci i neobjednanému pacientovi. Nic pro ni není problém, všechno pečlivě pacientovi vysvětlí a přidá i úsměv. Mohu jen doporučit! Děkuji, že jste, paní doktorko :-)