Paní doktorka Svobodová je nejlepší lékařka na světě.Velmi si jí vážím,děkuji za péči, kterou mě věnuje .Jana Chaloupková

Na Slupi 4, Praha
Revmatologický ústav (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

NEZNÁM PŘÍJEMNĚJŠÍHO ČLOVĚKA A ODBORNÍKA VE SVÉM OBORU!

děkuji, paní MUDr. Svobodové už můžu normálně chodit !!!!!!!!

Dobrý večer,jsem velice spokojena s paní doktorkou Svobodovou,která mi moc pomohla v mém onemocnění pojiva,že bylo možné po 7 letech léčení medikamenty vysadit a po půl roce bez léků se cítím dobře po revmatologické stránce,horší je to po psychické stránce, ale to je zase jiná věc.Moc děkuji.Syrovcová Marcela

Lékařka, která je ve svém oboru velmi znalá a hlavně lidská. Vždycky vyřešila můj problém a pomohla mi. Navíc je velmi příjemná a milá. Jsem ráda, že můžu chodit právě k ní. Moc jí děkuju za pomoc.

Výborná lékařka, která je vždy ochotná pomoci i neobjednanému pacientovi. Nic pro ni není problém, všechno pečlivě pacientovi vysvětlí a přidá i úsměv. Mohu jen doporučit! Děkuji, že jste, paní doktorko :-)

NEZNÁM PŘÍJEMNĚJŠÍHO ČLOVĚKA A ODBORNÍKA VE SVÉM OBORU!

děkuji, paní MUDr. Svobodové už můžu normálně chodit !!!!!!!!