psycholog a psychoterapeut Mgr. et Bc. Radka Porubová

Nejčastěji hledané služby

U Tří lvů 294, České Budějovice 6, České Budějovice

1 000 Kč

psycholog a psychoterapeut Mgr. et Bc. Radka Porubová

Dobrý den, poskytuji psychoterapeutickou péči pro dospělé.
Psychoterapie je záměrné působení uznávanými psychologickými prostředky. Cílem psych...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Čeština

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: psycholog a psychoterapeut Mgr. et Bc. Radka Porubová Individuální psychoterapie (50 minut)

Návštěvy jsou moc příjemné a pokaždé odcházím s lepším pocitem. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Za mě super. Nemám problém se otevřít. Jedině doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zkušenost velmi dobrá. Jsem ráda, že jsem terapeutku oslovila

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K psychoterapeutce Radce Porubové docházím pravidelně již rok a pozoruji na sobě výrazné zlepšení ve všech směrech. Toto setkávání mi pomohlo.JK

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc milá paní doktorka. Nebyla jsem u ní naposledy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Začít chodit na terapii k Radce bylo mé nejlepší rozhodnutí, její pomoc je nepřekonatelná a můj život se po roce terapie hodně změnil. Vyhovuje mi i její způsob práce s klientem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Snaha porozumění je paní terapeutky velkou předností.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Porubová vždy rychle reaguje, vždy když žádám o schůzku. Je vnímavá a dokáže v dané situaci poradit. Odcházím od ní s lepším pocitem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

První a jistě ne poslední návštěva, dojmy jsou pozitivní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Můj první psychoterapeut a hned trefa do černého.