psycholog a psychoterapeut Mgr. et Bc. Radka Porubová

Nejčastěji hledané služby

U Tří lvů 294, České Budějovice 6, České Budějovice

1 000 Kč

psycholog a psychoterapeut Mgr. et Bc. Radka Porubová

Dobrý den, poskytuji psychoterapeutickou péči pro dospělé.
Psychoterapie je záměrné působení uznávanými psychologickými prostředky. Cílem psych...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Čeština

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: psycholog a psychoterapeut Mgr. et Bc. Radka Porubová Individuální psychoterapie (50 minut)

Moc příjemná a sympatická. Cítila jsem se tam opravdu moc dobře. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní je úplně ůžasná, měla jsem první sezeni a jsem nadšená. Doporučuji všem

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to moje první terapie vůbec. Byla jsem velmi mile překvapená. Paní Porubová je velmi milá a skvěle se mi s ní povidalo, necítila jsem žádný stud, nebo strach cokoliv říct. Mohu ji určitě doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sympatická, empatická psycholožka, která dokáže klientovi poskytnout pocit bezpečí. Po prvním sezení těžko říct, jak bude léčba úspěšná, ale rozhodně svou zkušenost hodnotím kladně a psycholožku doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěvy jsou moc příjemné a pokaždé odcházím s lepším pocitem. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Za mě super. Nemám problém se otevřít. Jedině doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zkušenost velmi dobrá. Jsem ráda, že jsem terapeutku oslovila

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K psychoterapeutce Radce Porubové docházím pravidelně již rok a pozoruji na sobě výrazné zlepšení ve všech směrech. Toto setkávání mi pomohlo.JK

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc milá paní doktorka. Nebyla jsem u ní naposledy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Začít chodit na terapii k Radce bylo mé nejlepší rozhodnutí, její pomoc je nepřekonatelná a můj život se po roce terapie hodně změnil. Vyhovuje mi i její způsob práce s klientem.