MUDr.

Radka Kucharská

Revmatolog

Kontaktní informace

• G

Úžasná lékařka. Pečlivá a velmi příjemná. Se zájmem o všechny Vaše problémy. Vřele doporučuji a paní doktorce za její přístup moc děkuji.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• G

• V

Velmi pečlivá, empatický přístup k pacientovi, důsledná a důkladná při všech vyšetřeních, skvělá lékařka. Jsem jí velmi vděčný.

• Konečně po létech marného hledání lékařka se srdcem na pravém místě, velmi pečlivá, na odborné výši, empatická, s velkým zájmem o pacienta a jeho problémy. Vřele doporučuji.

• Dobrý den,je to nejlepší lékařka s jakou jsem se setkala,jsem špatný pacient a přesto jsem se u paní doktorky cítila dobře.Takový přístup k pacientovi jaký má paní doktorka je dokonalý a i jako specialista je co mohu hodnotit vynikající.Děkuji Ligenza Žofie

• Souhlasím se všemi uvedenými pozitivními názory - osobní přístup, důsledná diagnostika, člověk se u paní doktorky Kucharské cítí velice příjemně. Elena Pánková

• Pani doktorka ma takovy pristup, jaky by meli mit vsichni doktori. U ni ma clovek opravdu pocit, ze doktor je tu pro lidi a ne lidi pro doktora. S pani doktorkou mam jenom ty nejlepsi zkusenosti. A to jak s kvalitou pece, tak s komunikaci a vstricnosti.

• Paní doktorka patří mezi velmi pečlivé lékaře s lidským přístupem. Vždy se snaží pro pacienta udělat maximum. Věnuje mu tolik času kolik je potřeba.

• Přestěhována na Senovážné nám.Praha 1,velmi pečlivá a příjemná lékařka

• E

Paní doktorka Kucharská je velmi pečlivá lékařka. Věnuje pacientovi tolik času kolik je potřeba. Snaží se nic nezanedbat a detailně probírá veškeré obtíže a následně doporučí potřebnou léčbu. Jsem s ní velmi spokojena!

• V

Velmi profesionální přístup k pacientovi s důsledností v diagnostice, aby nedošlo k zanedbání či opomenutí, pacienta poučí a vše srozumitelně vysvětlí.