MUDr.

Radka Kucharská verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• G

Úžasná lékařka. Pečlivá a velmi příjemná. Se zájmem o všechny Vaše problémy. Vřele doporučuji a paní doktorce za její přístup moc děkuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Stanislav Macháček
    Stanislav Macháček
    Revmatolog, Internista
    Jungmannova 16/737, Praha
    Dr. Machacek deserves top rating. He has been my doctor for many years. He takes time for every patient, listens… Více

Boris Kratochvíl

Senovážné nam. 22, Praha

Jaroslava Švarcová Csc.
    Jaroslava Švarcová Csc.
    Vocelova 7, Praha
    Vyborna lekarka,skvely diagnostik i clovek.Vse dukladne vysetri,vzdy si najde cas s vami pohovorit a venovat se… Více

Markéta Honzlová
    Markéta Honzlová
    Italská 560/37, Praha
    Paní doktorka Honzlová je úžasná a šikovná opravdu chce pacientovi pomoci od jeho bolestí.Někdy je to velice těžké… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• G

• V

Velmi pečlivá, empatický přístup k pacientovi, důsledná a důkladná při všech vyšetřeních, skvělá lékařka. Jsem jí velmi vděčný.

• Konečně po létech marného hledání lékařka se srdcem na pravém místě, velmi pečlivá, na odborné výši, empatická, s velkým zájmem o pacienta a jeho problémy. Vřele doporučuji.

• Dobrý den,je to nejlepší lékařka s jakou jsem se setkala,jsem špatný pacient a přesto jsem se u paní doktorky cítila dobře.Takový přístup k pacientovi jaký má paní doktorka je dokonalý a i jako specialista je co mohu hodnotit vynikající.Děkuji Ligenza Žofie

• Souhlasím se všemi uvedenými pozitivními názory - osobní přístup, důsledná diagnostika, člověk se u paní doktorky Kucharské cítí velice příjemně. Elena Pánková

• Pani doktorka ma takovy pristup, jaky by meli mit vsichni doktori. U ni ma clovek opravdu pocit, ze doktor je tu pro lidi a ne lidi pro doktora. S pani doktorkou mam jenom ty nejlepsi zkusenosti. A to jak s kvalitou pece, tak s komunikaci a vstricnosti.

• Paní doktorka patří mezi velmi pečlivé lékaře s lidským přístupem. Vždy se snaží pro pacienta udělat maximum. Věnuje mu tolik času kolik je potřeba.

• Přestěhována na Senovážné nám.Praha 1,velmi pečlivá a příjemná lékařka

• E

Paní doktorka Kucharská je velmi pečlivá lékařka. Věnuje pacientovi tolik času kolik je potřeba. Snaží se nic nezanedbat a detailně probírá veškeré obtíže a následně doporučí potřebnou léčbu. Jsem s ní velmi spokojena!

• V

Velmi profesionální přístup k pacientovi s důsledností v diagnostice, aby nedošlo k zanedbání či opomenutí, pacienta poučí a vše srozumitelně vysvětlí.