Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Dvořákova 907, Jiříkov

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Před dvěma lety jsem se svou dvouletou dcerou navštívila ambulanci, kde byla tato paní doktorka. Dcera měla čtyřicítky, které nešly srazit prostě ničím, tak jsem si rovnou sbalila věci, že si nás tam nechají. Co se ale dělo po příjezdu, to by mi nikdo nevěřil. Paní doktorka se na ní podívala, jen podívala. Bylo mi řečeno, že je to chřipka a že mám dávat střídavě paralen a nurofen. Optala jsem se, jestli jí neudělají alespoň nějaká vyšetření, např. CRP. Bylo mi sestrou odpovězeno, že to tam nemají a že neví, jak to funguje. To už na mě bylo moc, tak jsme jeli domů. Následovala bezesná noc. Dcera se trápila v horečkách. Druhý den jsem šla k pediatričce. Odebrali jsme moč a udělali CRP, které bylo mnohonásobně nad normálem a nález v moči ukazoval na silný zánět ledvin. Okamžitě cesta do Č. Lípy. Následovaly infuze ATB vedené přes led a několikrát cévkování. U dcery hrozilo selhání ledvin a kdybych nedorazila, hrozila jí smrt. Takže lidi, k týhle paní doktorce už nepůjdu, ani kdyby byla poslední na světě.

Paní doktorka je vždy milá a ochotná. Myslím, že kašel a rýma u dětí je scela běžná a pokud se horečka u dětí nešplhá přez 38,5, tak určitě není potřeba vyhledávat doktora a člověk si určitě vystačí s přírodními produkty a není potřeba hned na všechno brát antibiotika. Takže jestli je u vás ostatních lékař ten, co na kašel předepíše okamžitě nějaké drijáky, místo přírodních věcí, tak u mne teda nikoliv. Paní doktorka Jančová dělá svou práci pečlivě a kdykoliv jsem měla problém, ochotně mi poradila po telefonu a přijela po dohodě i domů.

Vždy milá, ochotná, skvělý přístup k dětem i k rodičům. Mohu jen doporučit.

Mladá, perspektivní a ambiciozní lékařka, člověk na svém místě

dobra