Klinika Dr. Pírka
Na Celně 885, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ž
Umístění: Klinika Dr. Pírka Jiný

Vždy profesionální, pečlivý, zkrátka výborný doktor, který ví o čem mluví, kéž by bylo víc takových.

Umístění: Klinika Dr. Pírka dlouhodobé bolesti

Moc děkuji panu doktorovi, moc mi pomohl je to ZLATÍČKO.
Měla jsem dlohodobé bolesti pod levým žebrem a nikdo nic neviděl, až pan doktor Žebrák.Posledního května mě vykuchal jako kuře a mám pokoj ,bóže to je úleva.
Jsem mu moc vděčná, bezva přístup s humorem a hlavně velká pomoc. Všem doporučuji je to člověk na svém místě prostě pan doktor Zlatíčko.

pan doktor mi zachránil život při perforaci slepého střeva a poradil dceři kam a jak, když je problém v otěhotnění . je to Pan Doktor - dal nám vlastně životy dva!!!! máme krásnou vnučku:)

Vstřícný, lidský, svědomitý,.... prostě odborník a můžete se s ním bavit třeba o rybách nebo o houbách. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Jeho povaha a odbornost dokazuje, že patří na kliniku a ne do okresního špitálu.