Hotovost, Bankovní převod, Pojišťovna VZP, a.s., + 5 Více

od 532 kč

Resekce kořenového hrotu laserem + MTA

od 1 250 kč

COMFORTDENT

Vnitřní bělení patologicky zbarvených zubů

700 Kč

Zubní implantáty

od 10 000 kč

Umístění: COMFORTDENT prevence

Dobrý den, k panu doktorovi jsem se synem přešla na doporučení. U bývalé zubařky mě léčila několik měsíců 2 zuby a posléze mi je vytrhla, opravdu jsme rádi že jsme k panu doktorovi přešli. Chodíme k němu na preventivní prohlídky už třetím rokem a jsme nadmíru spokojeni. Udělal mi implanát, který je v pořádku. takže dáváme palec nahoru. Najzarovi

Umístění: COMFORTDENT

K panu doktorovi chodím cca 5 let, za poslední 2 roky menší spokojenost. Dlouhá čekací doba (na preventivní prohlídce problém neřeší, objedná až za 4-5 měsíců). Mezitím se problémy zhorší a léčba je náročnejší, i když to mohlo být hned a lehce. Každopádně spravení kvalitní.

Názor přidán dne 08.04.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: COMFORTDENT

U pana doktora jsem několik let, docházela jsem jednou za půl roku a vždycky jsem byla spokojená. Nyní mi však čtyři dny před další prohlídkou (naplánovanou půl roku dopředu) přišla zpráva, že mé objednání z provozních důvodů přesouvají na jiný den a hodinu. Jelikož studuji v jiném městě, termín v pondělí odpoledne je pro mě nereálný, takže se vždy objednávám na konec týdne. Kvůli přeobjednání jsem se do ordinace dovolala až napodruhé, a když jsem sdělila, že mohu kdykoliv ve čtvrtky a pátky, případně ve středu odpoledne, byl mi přidělen termín až za 11 týdnů s tím, že dříve to nepůjde. V podstatě mi byla odepřena prohlídka po půl roce, a to bez jakéhokoliv vysvětlení nebo alespoň omluvy. Tento přístup mě naprosto znechutil a zklamal.

Názor přidán dne 17.05.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Podle mě je to skvělí profesionální doktor který ví o čem mluví jsem s nim nad míru spokojen zatím nejlepší zubař kterého jsem měl až na tý ceny ale jak se říká nechodíš zaplatíš....

K panu doktrovi dojíždím 50 km, protože v Ostravě mají stomatologické ambulance stop stav. Našla jsem si jeho ambulanci přes internet. První překvapení mě čekalo při objednávání - termín do 14 dnů, aniž bych hlásila akutní bolest. Další překvapení - příjemné prostředí čekárny a ambulance, příjemný profesionální tým - sestřička a pan doktor. Během půl roku jsem navštívila ambulanci několikrát, pan doktor mi zachránil zuby, o které bych zřejmě přišla, pokud bych čekala do konce roku na možný termín v místě bydliště. Vždy ke mně přistupoval vlídně, příjemně a pečlivě, ošetření bylo bezbolestné i v případě extrakce stoličky. Ceník má podle mne podhodnocen vzhledem ke službám, které poskytuje a vzhledem k vybavení ambulance, kterým disponuje. Jsem velice ráda, že existuje ambulance, kde pracují profesionálové, kteří se chovají lidsky, a že do takové ambulance mohu vždy bez obav přijít. Lenka Bocková

K panu doktorovi chodím s celou rodinou už několik let. S panem doktorem jsme všichni moc spokojeni a to jak s přístupem, tak kvalitou jeho odváděné práce a takéž stojí za zmínku i příjemné vystupování jeho zdravotní sestřičky. Pan doktor se nám vždy plně vějnuje, taktéž nám vždy odborně poradí s péči o zuby a zodpoví případné dotazy. Nelze opomenout jeho kvalitní vybavení ordinace a velice hezké prostředí. Takových doktorů jako je on je třeba si vážit ! Jsme rádi v jeho péči. Pana doktora mohu jen doporučit. K panu doktorovi přešla i má sestra s rodinou.

K panu doktorovi chodíme s manželem oba už dost dlouho. Manželovi zachránil zuby. Jsme oba velmi spokojeni jak s přístupem tak s kvalitou jeho práce.Jsem ráda, že jsem se svěřila právě jemu.Petra

F

pan doktor je dle mne na svem miste a patri jak jednanim a pristupem k profesionalum ve svem oboru.vsude se plati a nebyt vasich ubreptanych dotazu na pladby verte ze pan pacola ohodnoti vasi spokojenost a vzdy najde spusob jak lecby tak i pladby.nikdo vam neproda rohlik za vasi krasu ale za finance,koho jste volily a verili tak na ne se obratte at zrusi pladby za lecbu a nespinte lekare ktery nam pomaha a je jasne ze ne zadarmo ale tak jsme to vse prece chteli ne.cinkali jsme a ted brecime.s pozdravem tkacik.

Ošetřovaní laserem; zubní implantáty; parodontologie; www.comfortdent.eu

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• na stomatochirurgickém oddělení Ústřední Vojenské Nemocnice v Praze
  • na Implantologické klinice IFZI v Norimberku u profesora Manfreda Langa
  • ve výukovém centru společnosti Friadent na práci s implantáty Ankylos ve Vídni

Fotografie