MUDr. Radek Myslivec

Uložit

Ortoped Více

3 názor

Uložit


Adresa

Nemocnice Příbram
U nemocnice 84, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Vynikající operatér jak po odborné, tak lidské stránce, usměvavý příjemný. Pan doktor mi operoval Achilovu šlachu a přesto, že jako pacient jsem mu situaci neulehčil, vše zvládnul na jedničku. Úraz se mi stal v Anglii a cesta do CZ situaci ještě trochu zkomplikovala. Moc děkuji za skvělý přístup..

B
Ověřený profil

Příjemný lékař, výborný ortoped i operatér, mohu jen chválit. Byla jsem u něj na artroskopii kolene, vše mi vysvětlil, staral se o mě i po operaci, mohu jen chválit.

S
Ověřený profil

Po odchodu z 'péče' arogantního MUDr. Chládka, jsem se dostala do tohoto pana doktora, a jsem nanejvýš spokojena! Jeho chování je výborné, vstřícné, stručné, ale výstižné :-) jako lékař výborný, operoval mne, a až na pár kontrol po operaci už za ním jezdit pravidelně nemusím... velmi doporučuji, jeden z nejlepších, bohužel ale ne tak známých, ortopedů u nás! Kdykoliv by se mi objevily opět nějaké problémy, pospíchám hned za ním :-) podotýkám, že jsem kvůli němu jela z Prahy do nemocnice v Příbrami, a rozhodně toho nelituji! :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti