Radek Kolář, chirurg Děčín

MUDr. Radek Kolář

Chirurg Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Nemocnice 604/1, Děčín
Krajská zdravotní, a.s.. Nemocnice Děčín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Ďakujem pánovi doktorovi Kolářovi (môjmu ošetrujúcemu lekárovi) a sestričkám z oddelenia JIP na chirurgii v KZ Děčín za presnú a rýchlu diagnózu akútneho zápalu pankreatitídy, za profesiónalny prístup k liečbe a dôkladnú starostlivosť na danom oddelení, príjemným a milým prístupom k pacientovi. Prajem veľa úspechov a plno elánu pri vykonávaní tejto náročnej profesie. S veľkým poďakovaním Lukáš Salenka, Sliač (Slovenská republika)


Ověřeny pacient

Byl jsem velmi mile překvapen vysokou profesionalitou pana doktora. Jeho přístup a vysvětlení k mému problému byl srozumitelný a vyčerpávající. Jako pacient jsem se u něho cítil velmi pohodově. Díky pane doktore.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je pečlivý profesionál se zájem o problém pacienta. Již dříve jsem měla tu čest s perfektním přístupem, kdy mi operací zachránil syna. Udělal si čas nám vše a trpělivě vysvětlit.Tak jako to je i nyní. Kdy léčí mě. Nemáte pocit, že jste jen "další na řadě". O příjemném a milém vystupování nemluvě. Díky


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti