Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Jiný

Profesionál na svém místě. Vždy dobrá domluva a přístup.
Sestřička ráznější ale tak to má být. :-)


N
Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Jiný

Pan doktor je velmi profesionální, ale přesto milý a příjemný. Opravdu se o lidi zajímá. Vždy se snaží najít nejlepší řešení a pomoci.


S
Ověřeny pacient

Pan doktor je milý, hodný, profesionální, ale sestřička co u něj pracuje jeho reputaci opravdu škodí. Také by mě zajímalo na koho se usmála? Na mě teda ne :-D


tohoto pana doktora vsem vrele doporucuji, vzdy kdyz k nemu prijdu rad mi pomuze, poradi, jeho sestricka sice neni moc vlidna ale pan doktor je uzasny..jde na nem videt ze ho ta prace bavi a ze se v ni vyzna..vrele DOPORUCUJI


som veľmi spokojný, má vždy čas i na osobné problémy pacienta


Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý, lepšího jsem nepotkala. Pamatuje si dost často mé zdravotní problémy aniž by nakoukl do karty. A sestřička Monika je sice trošku svéráznější osůbka, přesto je mi sympatická. Jsou s panem doktorem skvěle sehraný tým.


vždy ochotný pomoc pacientovi,má navíc příjemné i profesionální vystupování.


P

Pana doktora si docela považuji, umí být příjemný a zajímá ho celkový stav pacienta (tedy i to jak se má a nejen co ho bolí). Je dle mého názoru kompetentní a přistupuje k pacientovi profesionálně.
Sestra mu však kazí reputaci. Myslím, že horší by už tam být nemohla. Myslím, že se nemocnému přitíží jen když spustí tím svým nepříjemných hlasem: "Další". Když ji ta práce nebaví, tak ať ji nedělá! A pokud má své osobní problémy, tak ať je netahá do práce. Potřebovala by projít kurzem pozitivního myšlení a lidského přístupu k lidem.


R

Pan doktor v 98% v pohodě, zájem o pacienta ano, málokdy poznáte že je v časové tísni, což je v dnešní zrychlené době důležité /doufám, že to tak zůstane/. Sestřička Monika dobrá organizátorka, vše zařídí, v případě injekcí se jí zastávám - v pohodě, máme srovnání se sestrami v nemocnici, ale taky uznáváme názor, že i úsměv léčí.


R

Pan doktor je příjemný ale sestřička se pokaždé tváří Hrozně.Když jí vadí lidi AT TAM NEDĚLÁ !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti