MUDr. Vladimír Žemlička

Chirurg · Více o specializacích

Karlovy Vary 1 adresa

25 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vladimír Žemlička
Chirurgická a ortopedická ambulance

Fibichova 763, Karlovy Vary 36017

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • I

    Pan doktor je velký odborník, milý a empatický člověk, se snahou pomoci. Sestřička také velmi milá a ochotná paní. Děkuji, že je tady máme.

     • Chirurgická a ortopedická ambulance Jiný  • 

  • R

    Za mě TOP lékař i sestřička,prostě super tým.
    Pan MUDr. Vladimír Žemlička je velice ochotný a výborný lékař. Sestřička je také velmi ochotná a milá paní. S jejich péčí jsem nadmíru spokojený.
    Pan doktor vše vysvětlí a dokáže dobře poradit.
    Jeden z mála lékařů,který Vám poskytne termín do týdne... nemusíte čekát 2-3 měsíce jako u většiny a za to jedno velké dík.
    Moc děkuji za Vaší péči...
    Mohu všem jen a jen doporučit na 100 %

     • Chirurgická a ortopedická ambulance Jiný  • 

  • Děkuji panu doktorovi za profesionální přístup. Jsem velmi vděčná za to, že zase začínám normálně chodit. Hned rozpoznal příčinu bolestivého našlapování. Včasná a vhodná rehabilitace přináší svoje výsledky a noha se začíná podstatně zlepšovat. Moc děkuji.

     • Chirurgická a ortopedická ambulance Po zlomenině 5.metatarsu  • 

  • Měl jsem mít plastiku křížového vazu v koleni. Tento pan doktor Žemlička mi řekl, že to mám pouze naražený a předepsal mi fastum gel. Trošku to pomohlo, vrátil jsem se ke sportu a vždy se mi bolavé koleno vrátilo. Jako vždy mi předepsal fastum gel. Ani jsem u něj nebyl na rentgenu apod. Jen pohyboval s mým kolenem, a vždy z něho vyšla "překvapivá odpověď": "Máte to naražený, kupte si Fastum gel." Nakonec jsem navštívil jiného lékaře a byl jsem ihned operován. Jestli máte problémy s klouby, nedoporučuji ho navštívit!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Vnímavý, trpělivý, pečlivý, všímavý, ohleduplný. Tak si představuji profesionální lékařskou péči.

     •  • 

  • Minulý týden jsem se nemohla postavit na nohy ,má obvodní lékařka měla dovolenou,proto bez doporučení jsem hledadala lékaře,který se na mě podívá,p.doktor mě přijal okamžitě bez doporučení,vyhodnotil situaci , jako totálně bloklá páteř a udělal mi opich. 2x opíchl páteř a nyní mohu už chodit.Takže přístup lékaře k problému je kladný,velice mi pomohl.Děkuji

     •  • 

  • Dobrý vs špatný...Až někdo potkáte doktora, který se zavděčí vždy a všem dejte mi na něj kontakt a Já si půjdu pro autogram.

     •  • 

  • Pan doktor Žemlička mě léčí 20 let a lepšího lékaře jsem nepoznal.Pane doktore, děkuji Vám, že chodím. A těm, co se nezamlouvá pan doktor,tak doporučuji navštívit doktora Koprnického,aby jste viděli ten rozdíl k pacientovi.

     •  • 

  • Byl jsem u něj jednou a stačilo. Měl jsem bolesti kolena, podíval se na koleno, dloubnul do něj prstem - všechno. Sice poznal, že je asi problém s úpony šlach (to jsem tušil i bez něj),ale potom mi napsal žádanku na elektroléčbu. Přišel jsem s tím do lázní a doktor na to vytřeštil oči a prohlásil, že jediné co z žádanky pozná je to, že mi má pustit proud do nohy. Ale jaký průběh a kam, to tedy nepozná. Takže udělal vyšetření sám a pak mi řekl, že mám holt pravou nohu o 2,5 cm delší, tím pádem je koleno víc namáhané. Že elektroléčbu uděláme, ale ať si koupím do levé boty podpatěnku a bude to OK.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • K panu doktorovi jsem byla doporučena ve 40ti letech s velkými bolestmi kloubů na palcích rukou, jeho jediná léčba byla obstřik a VEN, nezájem jak se bolest projevuje,co pomáhá či situaci zhoršuje.I lékař co mě k němu poslal se pozastavil nad jeho přístupem k léčbě. Více jsem tam nešla, mám jiného lékaře a bolesti jsou nyní mnohem menší.Proto pana Žemličku doporučit ani chválit nemohu
    Knížková

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu