MUDr. Radek Cimala

Zubař · Více o specializacích

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

16 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Radek Cimala
Praktický lékař stomatolog

Kadlčákova 1502, Frýdlant nad Ostravicí 73911

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • V

    Absolutní spokojenost s přístupem, rychlostí a realizace zákroku , pečlivostí a precizností

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • L

    Skvělý zubař. Jsem naprosto spokojená. Nepřišla jsem na nic, co by se mu dalo vytknout. Chodíme k němu celá rodina a spokojeni jsou všichni.

     • Praktický lékař stomatolog  • 

  • Pan doktor je skvělý. Chodím za ním ráda. Pokud je vše v pořádku, velice mě pochválí. Pokud ne, vyřeší problém většinou hned na místě a to rychle, takřka bezbolestně a s úsměvem na rtech (který přes roušku sice vidět nejde, ale z výrazu obličeje to nemůže být nic jiného:)). Můžu jedině doporučit.

     •  • 

  • Neuvěřitelně pečlivý, poctivý a příjemný dokror. Po dřívějších zkušenostech je to jako přesednout z rozmláceného Trabantu do nového Porche. Pana doktora navštěvuje celá rodina a maximální spokojenost a doporučení je opravdu na místě. Co chodím k pnau doktorovi, přestal jsem se bát zubaře, ani si nepamatuji jestli mě v jeho péči něco bolelo...

     •  • 

  • K panu doktorovi chodíme celá rodina a máme jen slova chvály. Perfektní organizace, moderně vybavená ordinace, příjemná čekárna, nemluvě o kvalitě ošetření - tak pečlivého lékaře aby jeden pohledal. Klidný a profesionální přístup, dokonce i má 2 a půl letá dcera ho má v oblibě.

     •  • 

  • K panu doktorovi chodím ráda.
    Oproti stomatologovi, ke kterému jsme chodili s rodiči je opravdu profesionální, vstřícný, milý, poradí. Dojíždění mi v tomto případě nevadí, i když to nemám tak daleko jako z Prahy. ;-)

     •  • 

  • Fakt, že bydlím v Praze a dojíždím k tomuto super zubaři nepotřebuje komentář ani hodnocení :-)

     •  • 

  • Jen vše nej :)

     •  • 

  • Není třeba komentář!!!

     •  • 

  • Mám na něj jen chválu!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu