Radana Karkošková

Zubař · Více o specializacích

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

15 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Radana Karkošková
Ordinace

Nádražní 88, Frýdlant nad Ostravicí 739 11

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Já osobně mohu jen děkovat,že jsem v péči paní DOKTORKY.Ví co dělá a umí.Je to báječná žena s citem a pochopením.V dnešní době je to až podivné.Ráda bych měla takovou kamarádku.Kdo ji má závidím.Děkuji paní doktorko,jste skvělá a nemůžu zapomenout na sestřičku nemá chybu prostě je taky skvělá.Děkuji Vám oběma za skvělou péči.Andrlová

     • Ordinace kontrila  • 

  • Je to lékařka na svém místě a je radost k ní chodit do ordinace-má velmi citlivý a ohleduplný přístup k lidem,milá,ochotná co více si přát od stomatologa díky za ni!!!!!

     •  • 

  • Přišel jsem k paní doktorce po přestěhování. Dva roky mně krváceli při jídle dásně. Bývalá doktorka mně nechala udělat rentgen,po jeho prohlédnutí mně řekla,ať si koupím zubní pastu Lacalut. Po příchodu k paní doktorce jsem ji předal již zmíněný rentgen ( již dva roky starý). Paní doktorka jej prohlédla,řekla že mám zánět dásní a předepsala antibiotika. Již rok mám dásně v pořádku.

     •  • 

  • Paní doktoka je skvělý člověk a vynikající odborník!

     •  • 

  • Velice profesionální zubní lékařka s citlivým přístupem k pacientům.Před zákrokem vše detailně vysvětlí,nabídne různé možnosti řešení v závislosti na zvoleném materiálu,a pak práci bezchybně a bezbolestně provede.Je opravdu ve všech směrech vynikající,moc doporučuji.

     •  • 

  • Nejlepší zubařka...

     •  • 

  • Skvělý přístup k pacientům, bezproblémové ošetřování, stálá péče, skvělý přístup k dětem.

     •  • 

  • Velice pečlivá a důsledná paní doktorka, navíc velmi vtipná, příjemná. Zuřivě doporučuji!

     •  • 

  • Opravdu je nejlepší zubařka v okolí, provádí práci kvalitně a poctivě a navíc v dnešní době u ní nic neplatíte!je profík!

     •  • 

  • S

    Paní doktorka je velice milá,hodná,příjemná.Její přístup nejen k dětem ale ke všem pacientům je velice citlivý.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu