MUDr. Pavla Hasprúnová

Zubař · Více o specializacích

Dolní Lutyně 1 adresa

14 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Pavla Hasprúnová
Praktický lékař stomatolog

Bezručova 145, Dolní Lutyně 73553

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • E

    Skvělá zubařka, vždy najde řešení problémů je ochotná, trpělivá, nikdy netrpíte více než je to nezbytně nutné a navíc nenecháte u ní majlant....jako u jiných! Jsem moc spokojená!

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • silenost... po trhani nervu a vrtani a rypani se v zubu bez jakehokoli umrtveni a upozorneni... Nikdy vic..nedky mi to prislo ze se v me bolesti p. doktorka vyzivala...a nejvetsi vrchol kdyz sem prisla pul hodiny pred koncem o.hodin a dr i sestra byly na odchodu a odmitli me osetrit s tim ze uz ma nastroje ve steriliztoru.. nezbyvalo nic jineho nez vydrzet tu bolest do 6a pak do ostravy na pohotovost....

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Super paní doktorka i sestřička.Člověk nemusí mít strach,že zažije zbytečnou bolest.Paní doktorka Hasprúnová je člověk na svém místě.

     •  • 

  • Skvělá paní zubařka, která se mě ujala po té imitaci zubaře, která ordinuje v Bohumíně a začína na Sz. Vstřícný přístup i její ochotné sestry a já zase po dlouhé době nemám šoky z to, že jdu na kontrolu k zubaři. Převedl jsem k ní celou rodinu a jsme naprosto spokojeni.

     •  • 

  • Vynikající stomatoložka.Šetrná, hodná a milá paní doktorka.Strašně moc se bojím zubařů a mám strach,že zákrok bude bolet.Když jsem byla u této zubařky akutně tak jsem se strašně bála.Nebolelo mě nic, ani čištění kanálků a vše je v pořádku.Narozdíl od zubařky Lettrichové ke které jsem šla se stejným problémem na opačné straně.Nejen že to strašně moc bolelo, až mi tekly slzy a křičela jsem bolestí.Prostě chci říct, že lepší zubařku než je zubařka Hasprúnová jsem v životě nepotkala

     •  • 

  • Velice hodná paní doktorka i sestřička

     •  • 

  • Dneska jsme byli u paní doktorky s naším 4 letým synem Kubičkem trhat jeho prvni zoubek. Můžu vám napsat že tak vynikajicí paní doktorku a setřičku těžko někde najdete.. obě dvě jsou velmí hodné a dokážou podpořit jak rodiče ta i to malé dítě vlidným slovem.. Jsem ráda že nás paní doktorka vzala k sobě... teť vím že se ani jeden z nás nemusí bát zubaře a zvlášť to naše zlatíčko.. Děkuji paní doktorko... Manžele Gabzdyloví Bohumín a Kubiček

     •  • 

  • U paní doktorky jsme již mnoho let.Dojíždíme až z dalekého Bruntálu.Jsme spokojení,chodíme tam celá rodina.Paní doktorka je velice příjemná a ochotná i její zdravotní sestra.Větříškovi

     •  • 

  • H

    Velice milá,vždy ochotná Paní zubařka.

     •  • 

  • Č

    Lidský přístup k pacientům,ohleduplná a příjemná.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu