Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Pavel Touška
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Husova 4691, Chomutov 43003

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Co se odbornosti týče výborný lékař, ale co do ochoty má zřejmě dvojí metr. Vypsat potvrzení do zaměstnání hrozný problém a nakonec mě odmítl, že není žádná sekretářka. Zřejmě přepracování.

     • Ord. praktického lékaře pro dospělé  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Pan Touska velice mili a hodny lekar ktery porozumi a umi.jsem jeho pacientkou jiz 12let a nikdy zadny problem velice mu fandim je to ten nejlepsi lekar s dobrym umyslem.velice dekuji Lenka Bila

     •  • 

  • Nejlepší lékař jakého znám, prakticky mi pomohl dát si svůj život dohromady. Jsem u něj od úplného začátku jeho kariéry, pomohl mi v mnoha směrech mého zdravotního stavu. V životě mu nebudu moct dostatečně poděkovat. Alena Soušková

     •  • 

  • S lékařem jsem velice spokojená, pacientovi se chová skvěle a dokáže pomoci i psychicky, neměnila bych, je to pan DOKTOR...Barbora Žáková

     •  • 

  • Pana doktora Toušky si velice vážím ,když jsem potřebovala pomoc pomůže,poradí a vždy si všímá i maličkostí.Je to Pan doktor a jeho sestřička, jako její maminka velice milá

     •  • 

  • Můj nejlepší praktický lékař, jakého jsem kdy měla. Sice má neustále plnou čekárnu, ale to už asi také něco značí, že? ..:-D Jsem u něj již od začátku, kdy začal praxi v Chomutově a i přesto, že zase tak moc často k němu nechodím (což mi i několikrát vyčetl, že pro samou práci spěji k rychlejšímu infarktu..:-D..), je vždy velmi ochotný, vstřícný, poradí i pomůže. A má smysl pro humor...:-D I ten černý..:-DD Doufám, že mu jeho přístup k pacientům a ochota vydrží a že nevyhoří, jako většina lékařů, což není výčitka, je to prostě řehole, a jak říká jedno moudro..."lidi jsou různé....blbé a pitomé...."...S pozdravem H. Zýková Chomutov

     •  • 

  • Jsem spokojená.

     •  • 

  • PANA DOKTORA ZNÁM JIŽ DELŠÍ DOBU A JSEM VELICE SPOKOJENÝ,KÉŽ BY BYLO VÍCE TAKOVÝCH JÉKAŘŮ ...M.ŠUBERT

     •  • 

  • Zatím nejlepší,kterého jsem poznal. Ochotný, na vysoké odborné znalosti

     •  • 

  • S panem doktorem Touškou jsem velice spokojená. Kéž by bylo takových lékařů více :)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu