Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Michal Dašek
Veterina Fénix

Bořivojova 11, Praha 3, Praha

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K panu doktorovi jsem se dostala díky tomu, že jsem jeden čas dělala depozitum pro PSOZ. Své vlastní kočky jsem dříve vozila prostě na nejbližší veterinu. Okamžitě jsem plně přešla k panu Daškovi. Výborný diagnostik, klidný vyrovnaný přístup, se zvířaty to umí tak, že jsou minimálně stresovaná, perfektní vybavení v ordinaci. Šíří kolem sebe klid, vše podrobně vysvětlí. I kdybych se stěhovala někam daleko, se svými zvířaty budu jezdit jen k němu.

     • Veterina Fénix Jiný  • 

  • Nejlepší klinika, kde jsem kdy byla, jak pan doktor, tak personál sestry, postarali se mi o pejska, jak nejlépe mohli. Zvládnutá velmi náročná operace - zlomenina kosti, zadní nožičky pod kyčlí, je to Čivava, tak to je asi náročné, v jiné klinice bych nevěřila, že to dopadne dobře, také si ji tam nechaly navíc, když měla velké bolesti a daly jí na kapačky, opravdu se o ni staraly, aby vše dopadlo dobře. Takže upřímně s klidným svědomím jedině doporučuji tuto kliniku, mám po všem pořád skvělý a hodně dobrý pocit a že jsem udělala dobře a tady po vašich názorech, jsem pana doktora navštívila. Pan doktor je starostlivý, empatický, milý, ochotný, profesionál a sestřičky velmi úslužné.

     •  • 

  • Dobrý den,

    i já se musím připojit tady k těm krásným názorům na pana Doktora. Mému pejskovi (14let), velice pomohl s bolavým zoubkem, který vytrhl, byl velice ochotný a trpělivý, protože jsem byla trošku v šoku, že z domnělého zánětu v oku, byla najednou ,,operace,,. Každopádně to Endíček zvládl a já taky. Takže pana Doktora můžu vřele doporučit!

     • Veterina Fénix Z otoku víčka nakonec extrakce zubu  • 

  • M

    Pán doktor Michal Dašek je veľmi empatický, citlivý a starostlivý chlap. Má zmysel pre detail je ľudský a vo svojom obore je naprostá jednička. Myslím, že svoju prácu robí hlavne srdcom a je to cítiť. U pana doktora sme absolvovali 2 náročné operácie s našou 8letou fenkou. Veľmi som sa bála, ale pán doktor ma ukľudnil a zaistil, aby všetko prebehlo hladko a bez komplikácii. Sme veľmi vdačný, že sme naňho dostali doporučenie, a že si na nás našiel čas. Verím mu na 120% a možem ho vrelo doporučit. Ako bonus je sympatická a stále usmievavá sestrička :-) VEĽMI ĎAKUJEME veterine Fénix a celému týmu za profesionalitu a nadstandartný prístup ako k zvieratkám tak k ich majiteľom.

     •  • 

  • Vynikajíci doktor ! Ochotný, vstřícný, lidský,profesionální .Pana doktora mohu opravdu vřele doporučit

     •  • 

  • Je to vynikajci doktor ! ! A po vsech stankach humanich odbornych a zajiste i lidskych . perfektni chlap .! doporucuji vsem , kdo se octnou se svym psikem ci kockou ,v nesnazich , jej navstivit ! je me 74 let , ale zde ,u Pana doktora sem pocitil naprostou jistotu ze o meho jorka je supr postarano ! kdyz pisi supr , tak vim ze to je opravdu supr !!! pokud tam sou gramaticke chyby , omluvte me ,

     •  • 

  • V ordinaci pana doktora jsme byli 2x na ockovani kocicek a byli jsme velmi spokojeni. Ale teprve pote, co nam jedna kocicka velmi vazne onemocnela, vidim jak jsou super a obetavi a delaji vse pro jeji zachranu. Pan doktor je v praci cely vikend a ja to moc ocenuju!! Dekuju a vrele Fenix doporucuji. Veronika D.

     •  • 

  • Pana doktora mohu opravdu vřele doporučit, i když jsme k němu chodili "pouze" s nemocným morčetem, věnoval mu maximální péči a pozornost, ke všem úkonům přistupoval s naprostou pečlivostí, o odbornosti ani nemluvě. Rovněž sestřičky jsou velmi milé a ochotné.

     •  • 

  • Pan doktor Dašek je skvělý, ochotný, máme pejska s nemocným srdíčkem a vše mi vysvětlil, můžu mu zavolat i večer když má pejsek akutní problém. Prostě umí uklidnit i majitele, prostě profesionální a skvělý přístup jak k našemu psímu miláčkovi, tak k nám jako majitelům.

     •  • 

  • Už jsem v minulosti pár veterinářů poznala. Nyní jsem měla opravdu velký problém s kočkami a byl mi doporučen MVDr. Dašek. U Daška zůstanu. Perfektní diagnostik, kliďas, výborný operatér. Takového doktora bych si sama přála jako člověk :)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu