Prof. MUDr. Martin Úlehla

Zubař · Více o specializacích

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

12 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Martin Úlehla
Praktický lékař stomatolog

Tyršova 949, Frenštát pod Radhoštěm 744 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Špičkový nejlepší ve Frenštátě-i když doplatky jsou u něj vyšší než u konkurence ve městě,ale dělá velmi kvalitně, a toho si cením:-) Jsem ráda že tohoto zubaře mám

     •  • 



  • Kvalitní pan doktor! a ceny? podle mne nízke v porovnaní s tým čo sa dopláca na Slovensku!za dobre odvedenu pracu sa plati.Prostredie prijemne,len by trebalo zmenit pristup sestry.Vybavenie ambulancie na spickovej urovni.V cechach zijem kratko,ale som spokojna s tym,ze som sa dostala k tomuto panovi doktorovi!Kedze som z odboru,viem ohodnotit kvalitne odvedenu pracu.A pre tych,ktorym sa zdaju byt ceny vysoke-exzistuje aj ovela lacnejsia alternativa :D

     •  • 

  • Špičkový nejlepší ve Frenštátě-i když doplatky jsou u něj vyšší než u konkurence ve městě,ale dělá velmi kvalitně, a toho si cením:-) Jsem ráda že tohoto zubaře mám

     •  • 

  • Kdo si stěžuje na ceny, může přece vyhledat jiného zubaře, kdo Vás nutí? Dostáváme se pomalu k péči, která je i v zahraníčí: za každý zubařský zákrok se platí neskutečné částky, a to nejen u privátních, ale u všech! ZA chvíli to tak bude všude. Vyšší poplatky zavazují aspoň zubaře k zodpovědnosti a pěčlivosti. Naprosto odpovídají kvalitě! Zuby máte jen jedny: minulý doktor mi ze zbrklosti, spěchu a nezodpovědnosti zkazil nevratně svými zákroky 2 zuby a zanedbal akutní zánět. Ale bylo to ZADARMO že!:-)
    Mery N

     •  • 

  • Skvělý pan doktor, ceny odpovídají odvedené práci a dnešní době, komu se to nezdá, měl by vidět ceny v Ostravě u zubních lékařů... samotná ordinace musela stát neskutečné peníze...Pohybuji se v oboru a znám výdaje soukromých lékařů.

     •  • 

  • Super pan doktor,vždy jsem moc spokojená.Ceny jsou sice trošičku větší,ale za dobře odvedenou práci se musí bohužel zaplatit.Jinak si nemůžu stěžovat ani na sestřičku.k

     •  • 

  • Nejlepší zubí lékař, na kterého jsem narazil. Co se týče cen, kvalita se musí někde odrazit.

     •  • 

  • Hodne dobry doktor, a musim konstatovat, ze se po nejake dobe zlepsil i v chovani, prijemny doktor, dobre odvedena prace, cena trochu boli, ale zuby jsou kvalitne opravene. Sestricka by mohla byt trosku vice milejsi k pacientum. To kazi trochu dojem, ale jinak parada. Minus jsou cekaci doby.

     •  • 

  • P

    Konečne si vy Komunisti uvědomte že za dobré lekařske ošetření se platí.......Není to jak kdysi vše zdarma , ale stalo to zanic.....

     •  • 

  • M

    Opravdu velice dobrý Zubař.
    Skvělá ordinace s vyhovujícím vybavením a velmi rozličná ordinační doba - ideální pro pracující a aktivní lidi.

    Nevýhoda je, ale nejen u tohoto zubaře, dlouhá čekací doba, cca 2 měsíce.
    Otázka cen je kapitola sama pro sebe. Pokud chcete profesionální péči, je třeba si připlatit. Já si vždy zatím připlatil a jsem maximálně spokojen.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu