Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

Bří Mrštíků 38, Břeclav 69074

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

27 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Po dlouhé době velmi příjemný doktor,sestřička.vse vysvětlil.opravdu doporučuji.jsem ráda,že jsou mé děti v jeho péči. Víc takových

     • Poliklinika Břeclav s.r.o. Jiný  • 

  • J

    V čekárně nikdo, sestra velmi nepříjemná, sdělil jsem jí, že mám akutní problém a potřebuji ho řešit, chtěla mě objednat na konec června... pana doktora jsem neviděl, jeho tedy nemohu posoudit. Nikdy tam už nepůjdu

     • Poliklinika Břeclav s.r.o. Jiný  • 

  • Po rok a půl trápení a návštěvě tří dermatologů, mně pomohl pan doktor Raus. Velmi příjemný, vyslechne, poradí. Už při vstupu k sestřičce, která je velmi příjemná a usměvavá, jsem šla k panu doktorovi s nadějí, že mně pomůže. A opravdu pomohl. Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat. Taky sestřičce za optimismus, který mně dodala a který mně pomohl. Díky. Trechová

     • Poliklinika Břeclav s.r.o. seborea  • 

  • Jsem velice spokojená. Přišla jsem bez objednaní s bolestivým mateřským znaménkem. Prohlédl mi i ostatní znaménka a nakonec mi i ono bolestivé odstranil. Skvělá domluva i přístup. Navíc jeden z mála lékařů, který má příjemnou i sestřičku...

     • Poliklinika Břeclav s.r.o.  • 

  • Myslím, že je v pohodě, otevřený dotazům pacienta,nebo alespon tak působí.Tohle je zrovna obor s během na delší tratě, takže hodnotit po jedné či třech návštěvách asi není adekvátní z hlediska zdravotního problému.
    Já osobně měl zkušenost z Kyjova, kdy primářka na můj problém reagovala tím , že si mám s ekzémem vykládat a naučit se ho mít rád - dodnes jsem nepochopil, co tím chtěla vyjádřit.

     •  • 

  • Velmi dobrý odborník s citlivým profesionálním přístupem.

     •  • 

  • Velmi příjemný a profesionální přístup. Jsem moc spokojená.

     •  • 

  • Pan doktor je velmi výborný dermatolog, jsem s nim velmi spokojena a všem jej doporučuji.

     •  • 

  • Osobně jsem u pana doktora nikdy nebyla, ale léčil mého 15 letého bratra, který strávil 3 měsíce v nemocnici v Bohunicích s kožními problémy. To, co brněnsým lékařům trvalo čtvrt roku, pan doktor vyléčil během týdne. Sama jsem zdravotnický personál a nemohla jsem tomu uvěřit. Děkuji

     •  • 

  • Pan doktor je skvělý.
    Ano, sice ťuká do počítače, ale to každý asi doktor. Musí si napsat, jaký má kdo problém a jak probíhá, přece by si nemohl pamatovat detailně každého pacienta.
    A nevím, jak Vás, ale mě prohlédal a skvěle mi poradil.
    Jsem naprosto spokojená a můžu jedině poděkovat a doporučit pana doktora.
    S pozdravem Jana B.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu