MUDr. Markéta Maršálková

Pediatr · Více o specializacích

Vratimov 1 adresa

15 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Markéta Maršálková
Praktický lékař pro děti a dorost

Frýdecká 59/936, Vratimov 73932

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Paní doktorku doporučuji!
    Velice si cením obezřetnosti a opatrnosti, která je v péči o děti zásadní. Sama jsem lékařka a její profesionality a snahy vyjít vstříc si opravdu vážím.

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • L

    Nedoporučuji lékařku. Velmi laxní přístup. Několikrát jsem upozorňovala na zdravotní problém děti a zveličovala ho. Vyšetření jsem si musela vyprosit. Když se zdr. problém potvrdil, tak se snažila se obhajovat. Hrůza!

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Příjemná sestřička i paní doktorka. Preventivní prohlídky však bohužel neprovádí kompletně. Přehlédla cystu dítěte. U zvětšujícího se znaménka tvrdila, že to je asi "stroupek" ...nezkoumala a tím byla hotova.
    Křivě píchnuté náušnice. Bolestivý velký otok na stehně po očkování miminka.

    Opakovaně se ptá na věci, které má mít v kartě. Tedy na povinné úkony, jako potrvzení ve škole a velmi základní prevence ano.
    Složitější případy a delší lêčbu jsme řešili u jiné lékařky i za cenu náročného dojíždění.

     •  • 

  • Dobrý den, paní doktorku musím doporučit. Chodíme k ní s mým synem, ikdyž jsme se přestěhovali, tak stále k ním chodíme ikdyž musíme dojíždět.
    Paní doktorka je hodná, milá a vstřícná. Musíme pochválit i sestřičku ta je moc hodná.
    Děkují Vám Basterová/škorpík

     •  • 

  • Skvělá doktorka :) hodná, naslouchavá a svou práci dělá moc dobře. Vždycky byla a je ochotná a vždy dobře poradila.

     •  • 

  • Nejlepší doktorka. Vždy uměla pomoct. Díky přístupu paní doktorky i sestřičky, tomu že jsou milé, hodné, vstřícné se ji ani děti nebojí. velmi ráda jsem k ní chodila

     •  • 

  • B

    Paní doktorka svou práci odbývá, je mi nesympatická a mám s ní jen špatné zkušenosti.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Tuto paní Doktorku v žádném případě nedoporučuji! Několikrát nám napsala kapky pro dospělé přitom máme doma dvouleté dítě! Kdybych si nepřečetla příbalový leták, kdoví co by se stalo:( Také jsme skončili v nemocnici a to jen díky tomu, že paní doktorka nevěděla co malé je a myslela si úplně něco jiného!:(

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Mě naopak přijde paní doktorka až moc opatrná, kolikrát si říkám, že je to či ono vyšetření zbytečné. :) Jsem spokojená, u nás probíhají preventivní prohlídky OK. ( v OV mi jedna nejmenovaná lékařka miminko při prevenci ani nezvážila, ani nezměřila a ještě mě zprdla, že si ho mám vážit a měřit doma. A zdravotní knížku zásadně nevyplňovala) Když porovnám jejich přístup, je to 100 a 1 . paní doktorku Maršálkovou rozhodně doporučuji.

     •  • 

  • S paní doktorkou Maršálkovou jsem max. spokojená, mohu doporučit.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu