Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Marcela Sliwková
Praktický lékař stomatolog

Ke studánce 1048, Orlová 73514

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Navštívil jsem ambulanci dr. Sliwkové když jsem měl vysoké bolesti a protože jsem kontaktoval více doktorů tak jsem s kladnou odezvou už ani nepočítal.Špičková odbornost a profesionalita doktorky a sestry mi pomohly od bolesti.S příkladnou ochotou se člověk málo kdy setká a nejvíce je schopen ji ohodnotit když to nejvíc potřebuje.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Vynikající lékařka, své práci rozumí na 1*, děti i já k ní chodíme velice rádi, bezproblémové objednání termínu, vždy moc přijemná a milá. :-)

     •  • 

  • jsem ráda .že je v Orlové taková paní zubařka .je opravdu velmi šetrná ,snaží se vyřešit problém a za každou cenu ,opravdu se svým pacientům věnuje tímto moc děkuji

     •  • 

  • jsem velmi spokojená,příjemné jednání, šetrná dělá vše důsledně jsem ráda že k ní můžu chodit,sestra také příjemná po tom co jsem prožila u bývalého zubaře bych určitě neměnila !!!

     •  • 

  • Velice dobrá lékařka, odborník ve svém oboru. Naprosto doporučuji. :-)

     •  • 

  • Nejlepší zubařka, plně souhlasím s ostatními komentáři.

     •  • 

  • Nejlepsi zubarka co znam:)Nemenil bych

     •  • 

  • Velmi dobrá zubařka,jsem velmi spokojená!!!!k jinému stomatologovi bych nešla.

     •  • 

  • Velmi milá a příjemná. Vše nejprve vysvětlí a pak šetrně provede.
    Fantastický přístup k dětem, které se na návštěvu těší a nebojí se.Nesmíme zapomenout na moc hodnou sestřičku, která má vždy usměv na tváři.
    Přejeme této ordinaci mnoho spokojených pacientů.

     •  • 

  • M

    CHTĚLA BYCH PODĚKOVAT PANÍ ZUBAŘCE ŽE MNE NAUČILA NEBÁT SE,NYNÍ CHODÍM K ŽUBAŘI PRAVIDELNĚ A JE TO POZNAT.JE TO OPRAVDU MOC HODNA,PŘÍJEMNÁ A MILÁ.DĚKUJI

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu