Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jan Tuč
Urologická ambulance

Purkyňova 36, Vyškov 68217

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Moje první zkušenost u urologa. Pán doktor nekomunikuje, neposlouchá, chová se nepříjemně. Zacházení s pacientem absolutně příšerný.

     • Urologická ambulance Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • N

    Málo komunikuje s pacientem, ale snaží se pomoci a jeho léčba je účinná. V tomhle ohledu mohu doporučit.

     • jiné místo Jiný  • 

  • M

    Přístup k pacientovi příšerný. Komunikace žádná a měl by změnit svůj přístup k pacientům. Takhle se profesionální lékař nechová.

     • Urologická ambulance Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • No, u pana doktora jsem byl na cystoskopii. Jeho vyšetření byl akrobatický výkon. Nejen že jsem si mysle že mi chce urvat penis a takovou bolest jsem nezažil a to jsem těchto vyšetření prodělal několik.... Nejhorší na tom bylo že po třech dnech vyšetření mne vezli do nemocnice se 40ti stupňovými teplotami a zánětem močových cest. Museli mi zavést katetr a nebylo to zrovna příjemné.... Skvělý lékař!!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Byl jsem u něj dvakrát a vše v pohodě,že moc nemluví,každej jsme nějakej.Co se týče toho 1,5 letého kluka,tak nevím jak bych se zachoval,asi bych ho okamžitě vzal a šel jinam.Pokud mě někdo odsekne tak odseknu taky a dám najevo že takhle by se asi chovat neměl.

     •  • 

  • Je dobrej a Vy co tu melete stim 1,5 ročním synem že mu přetatahoval předkožku tak udelal dobře inak by mu to srostlo a pak by stim měl v v pubertě problemy vim z vlastní skušenosti to ze ste se nekde docetl ze je to nebezpecne ano je pokud se to necha čim driv se to udela tim lip! v 17 by se ti trapil akorat

     •  • 

  • Dobrý doktor,příjemná sestra,práce má spád i když frekvence pacientů je velká

     •  • 

  • Mnoho let bezproblémový kontakt s lékařem i sestrou, navštěvuje jej celá naše mrodina i naši známí- lepší mlčenlivý odborník než ukecaný břídil

     •  • 

  • M

    Nedoporučuji. Velmi špatný přístup k pacientům. Vyšetření vypadá, jako by jste ho obtěžovali. Co se týká odbornosti: pokud nemáte zrovna tu diagnózu, kterou on určí, tak vám nevyléčí.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • M

    Nedoporučuji, přístup k pacientům otřesný, vyšetření vypadá jako by jste ho obtěžovali.
    Pokud zrovna nemáte tu nemoc, kterou určí on, nemáte šanci se u něj vyléčit.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu