Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Gorkého 17, Kynšperk nad Ohří 35751
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Slovenská 545, Sokolov 356 01
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
12 názorů
-
P
Petr S.
Výborný lékař i člověk. Empatický profesionál- zajímá se o problémy pacientů. Jeden z nejlepších v nemocnici Sokolov. Před lety žlučník -naprosto bez problémů a nejenom to. Díky.
• Chirurgická ambulance • Jiný •
-
Váš účet byl odstraněn
Doporučuji, jen samá spokojenost, nemá chybu tak jako lékař, ale i jako člověk!
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Na chirurgické ambulanci jeden z nejlepších a nejtaktnější a snejlepším přístupem k pacientům.
• • •
-
Pacient
Pan doktor je jeden z nejlepších a nejochotnějších doktorů v nemocnici Sokolov.
Myslím si ,že lékaři na chirurgićkém odd.v Sokolově by se od něj mohli učit.Určitě doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```• • •
-
M
M dašek
Mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti, po operaci žlučníku namám po pěti letech naprosto žádné potíže. Přístup k pacientům považuji za profesionální a osobní.Doporučuji
• • •
-
Pacient
Velmi dobrý na laparoskopie a příjemný při vystupování s pacijenty i příbuznými
• • •
-
J
Jiřina
Na chirurgickém oddělení v sokolovské nemocnici jeden z nejlepších lékařů. Operoval mi žlučník. Práci odvedl naprosto precizní, ochotný, obětavý, starající se. Mám k němu naprostou důvěru a doporučuji.
• • •
-
F
Filip
Je jeden z nejlepších doktorů tady v Karlovarském kraji. Kdyby se mi něco stalo, chtěl bych léčit jen od něho. Doporučuji všem.
• • •
-
J
jiří ziegler
Pan doktor (pokud si to tu přečetl) přesně ví proč,jak a čím a s jakým výsledkem tu třísku před lety tahal.Taky ví,jakou zbytečnou bolest mi způsobil a ví,že to má u mě schované.Dotyčné fanynce doporučuji nechť trochu zapracuje na češtině a sleví z nekritického obdivu.
• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
P
Petra
Jsem velice spokojená.Jak tady někdo v předchozích komentářích uvádí,že pan doktor neumí vytáhnout ani třísku--vzkazuji dotičnému,že třísku jsem si sama uměla vyndat už ve 4 letech složitější za pomocí např.babičky. Proč by pan doktor vytahoval třísky?? Kritické hodnocení píšou symulanti, hipochondři a patologické osobnosti,co potřebují pozornost a pak se diví,když jim nic není,že je pan doktor odbyde.Proč by ne ,když chodí jen otravovat. Takovímto pisatelům vzkazuji ať si dojdou k psychologovi nebo rovnou k psychiatrovy,ten si s nimi popovídá rád.
• • •
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil