MUDr. Ivo Stowasser

Chirurg · Více o specializacích

Kynšperk nad Ohří 2 adresy

12 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Ivo Stowasser
Chirurgická ambulance

Gorkého 17, Kynšperk nad Ohří 35751

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nemocnice Sokolov

Slovenská 545, Sokolov 356 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Výborný lékař i člověk. Empatický profesionál- zajímá se o problémy pacientů. Jeden z nejlepších v nemocnici Sokolov. Před lety žlučník -naprosto bez problémů a nejenom to. Díky.

     • Chirurgická ambulance Jiný  • 

  • Doporučuji, jen samá spokojenost, nemá chybu tak jako lékař, ale i jako člověk!

     •  • 

  • Na chirurgické ambulanci jeden z nejlepších a nejtaktnější a snejlepším přístupem k pacientům.

     •  • 

  • Pan doktor je jeden z nejlepších a nejochotnějších doktorů v nemocnici Sokolov.
    Myslím si ,že lékaři na chirurgićkém odd.v Sokolově by se od něj mohli učit.Určitě doporučuji.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • M

    Mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti, po operaci žlučníku namám po pěti letech naprosto žádné potíže. Přístup k pacientům považuji za profesionální a osobní.Doporučuji

     •  • 

  • Velmi dobrý na laparoskopie a příjemný při vystupování s pacijenty i příbuznými

     •  • 

  • J

    Na chirurgickém oddělení v sokolovské nemocnici jeden z nejlepších lékařů. Operoval mi žlučník. Práci odvedl naprosto precizní, ochotný, obětavý, starající se. Mám k němu naprostou důvěru a doporučuji.

     •  • 

  • F

    Je jeden z nejlepších doktorů tady v Karlovarském kraji. Kdyby se mi něco stalo, chtěl bych léčit jen od něho. Doporučuji všem.

     •  • 

  • J

    Pan doktor (pokud si to tu přečetl) přesně ví proč,jak a čím a s jakým výsledkem tu třísku před lety tahal.Taky ví,jakou zbytečnou bolest mi způsobil a ví,že to má u mě schované.Dotyčné fanynce doporučuji nechť trochu zapracuje na češtině a sleví z nekritického obdivu.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    Jsem velice spokojená.Jak tady někdo v předchozích komentářích uvádí,že pan doktor neumí vytáhnout ani třísku--vzkazuji dotičnému,že třísku jsem si sama uměla vyndat už ve 4 letech složitější za pomocí např.babičky. Proč by pan doktor vytahoval třísky?? Kritické hodnocení píšou symulanti, hipochondři a patologické osobnosti,co potřebují pozornost a pak se diví,když jim nic není,že je pan doktor odbyde.Proč by ne ,když chodí jen otravovat. Takovímto pisatelům vzkazuji ať si dojdou k psychologovi nebo rovnou k psychiatrovy,ten si s nimi popovídá rád.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu