Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Alena Procházková
Praktický lékař

Karla Čapka 1656, Šlapanice 66461

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Arogantní a bez empatie k pacientovi.
    Byl jsem několikrát protože dělala zástup za moji doktorku a nikdy více.Sestra to samé v bledě růžovým.

     • Praktický lékař Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • P

    U paní doktorky není neobvyklé, že křičí na pacienty. Mnohokrát se mi stalo, že mě odmítla vyšetřit nebo mě dokonce bezdůvodně vykázala. Kdykoli ji požádám o vyšetření, tváří se, jako bych spadl z Marsu. Pokud Vám záleží na vašem fyzickém a psychickém zdraví, najděte si jiného lékaře.

     • Praktický lékař Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • S

    Chodím k p.doktorce přes 20 let možná někoho odradí její svérázný přístup ale svérázný neznamena špatný. Mě její primost vyhovuje vždy se mi i celé rodině snažila být napomocna je to dobrá lékařka a sestřička neskutecny anděl. Příjemná ochotná milá.

     • Praktický lékař Jiný  • 

  • I

    Paní doktorka je upřímná, přímá, možná se zdá trochu přísná, ale výborný praktik a má skvělou sestřičku.

     • Praktický lékař Jiný  • 

  • MUDr. Procházková mi na urino infekci předepsala atb, která nesmí užívat kojící ženy. Prý ať tedy kojit přestanu. Její arogantní přístup mě šokoval. Jiná lékařka, u které jsem se ještě ten den zaregistrovala, mi předepsala Augmentin, který je vhodný i pro kojící ženy.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Byla jsem u paní doktorky v těhotenství s problémem že mě modrají prsty na rukou, sebou jsem měla modrou kabelku ona však hned, že to mám z té kabelky a arogantně se smála hned po odchodu jsem zašla s mannželem k jeho lékařce a ta nás poslala na vyšetření zjistily že mám problém s cévy. Určitě nedoporučuji tuto lékařku!!!!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • U paní doktorky jsem registrovaná skoro 15 let a za celou dobu mi neprovedla preventivní prohlídku. Když jsem ji žádala o odběr krve, tak zvýšila hlas, že je to drahé.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka je velice arogantní a pokud člověk zrovna trefí do její špatné nálady, tak je nejlepší jít pryč. Vadí mi, že pacienty odbývá v místnosti sestřičky, kdy její pronikavý hlas doléhá až do čekárny k čekajícím pacientům, kteří vlastně vše slyší, co má dotyčný za problém.Ráda bych někam jinam přešla, ale není ve Šlapanicích kam.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • spokojenost maximální, výborný přístup ...

     •  • 

  • S

    nikdy jsem se nesetkal s takovou aroganci je pravda ze sestra je vstricna avsak jeji pristup odmitam meli byste se o ni zabyvat je to tragedie otaska casu..

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu