Odborný lékař rehabilitace

Odborný lékař rehabilitace
Jugoslávská 30, Nový Jičín

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Před léty jsem řešil problém a nebyl jsem úplně spokojen. Pan doktor mi sice vycházel vstříc v požadavcích na jiná vyštření (dopor. na neurologii, rehabky..), ale i tak léčba trvala douho a stále nic. Proto jsem vyhledal pomoc u jiného lékaře v nemocnici a tam mi pomohli.

Chodím k němu skoro 30 let a podle toho taky je můj zdravotní stav takový, jaký je - děkuji Přemku. Mým přáním je, aby jste byli všichni co k němu chodíte, alespoň tak spokojeni. Samo každý má o zdraví jinou představu - já mu děkuji, že chodím po svých bez holí. Pro někoho je to možná málo - PRO MNĚ VŠAK TO MÁ MINIMÁLNĚ CENU ZLATA.

vždy se snaží pomoci

super profik.............doporučuji Všem

Z jeho novojičínské ordinace můžu říct, že je to velmi příjemný, ochotný lékař, stejně jako sestřička, podrobně vše vysvětlí, důkladně vyšetří, rozhodně nemám obavu z jakékoli další návštěvy.

Byla jsem několikrát v jeho péči,nemám důvod si ztěžovat.

Tak se podíváme co Vám do karty připsali v Praze, a za 3 minuty jsem byla venku a čekala víc jak 3 hodiny, bez rentgenu.....

Nakonec mě vyléčili v Ostravě a dnes už můžu konečně vyjít schody

Je to skutečný odborník, s dlouholetou praxí. Je to člověk inteligentní a udělá pro pacienta MAXIMUM, a to nelze říci o všech lékařích ve Frenštátě p.R.
Pomohl, poradi a vyléčil - v rámci možností.
Zaslouží si poděkování za moji poslední návštěvu u něj. Vážíme si ho a přejeme mu hodně dobrého v jeho další činnosti lékaře jakož i člověka v privátním životě.

Byl jsem u něj sice jenom dvakrát, ale pokaždé na mne působil dojmem
zdatného profesionála.

Prostě dobrý odborník.