Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Dörr ošetřoval syna, který měl velký strach ze zákroku. Lékař mu dokonce výslovně řekl, že naprosto chápe, že má kluk napoprvé obavy. Velmi trpělivě a klidně mu vysvětloval, co se bude dít a jak je důležité, aby se naučil svůj strach i bolest zvládat a spolupracovat s lékařem. S takovým lidským přístupem jsem se na chirdě opravdu ještě nesetkala. Sestřička byla také neskutečně milá, vlídná a usměvavá.

Dnes mne na chirurgické pohotovosti v Nemocnici v Hodoníně ošetřoval pan doktor Dörr. Nevím jestli to byl přímo ten o kterém se tady píše, vzhledem vypadal spíš velmi mladě. Byla jsem jak Alenka v říši divů. Velký sympaťák, krásné vystupování, laskavé vyšetření a vysvětlení léčby, moc děkuji za péči.

Maminka trpí bercovými vředy. Dva roky nenašla takovou pomoc a péči jako u Vás. Vrátila se jí naděje a chuť s nemocí bojovat. Za to moc děkuji.

K tomuto panu doktorovi jsem přišla řešit svůj vleklý zdravotní problém s hemoroidy. Souhlasila jsem s operací a nelituju. Sice nastal týden osobní nepohody, ale pak ta pohoda !! Přístup pana doktora i všech kolem něj je velmi příjemný a vstřícný. Vysvětlí, doporučí, rozhodnutí je na pacientovi. Výsledek jeho chirurgické operace velmi dobrý ! Tuto ordinaci vřele doporučuji.

Pane doktore, vy jste nejen šikovný mužský, ale fakt velmi dobrý doktor. To nelze upřít. Už jen ten váš přístup k pacientům je léčivý, zbavujete lidi ostychu řešit i citlivý zdravotní problém. Kolektiv máte pohodový, příjemný. Byla jsem u vás na operaci hemoroidů. Sice opravdu nastal týden nepohody, ale pak ta pohoda !!! Moc děkuju.
Tuto ordinaci vřele doporučuju.

vynikající lékař,vynikající sestřičky,po tříměsíčním trápení a běhání po různých vyšetřeních se dnes moje maminka vrátila od pana doktora jako vyměněná,moc,moc děkuji za rychlou dg. a okamžitou pomoc,perfektní komunikace a přístup k pacientům

Dakujem panu doktorovy pomohol mi a velmi potešil ma jeho ako odborny tak aj ludsky pristup je to lekar zo zlatym srdcom.

Připojuji se ke chvále pana doktora. Dokázal mě zbavit zdravotního problému, který jsem považovala za nevyléčitelný. Pan doktor je odborník po profesní i lidské stránce. A celková atmosféra v této ordinaci moc příjemná.
Všem doporučuji ! Poděkování od vděčné pacientky z Dubňan

Profesionální přístup k pacientovi. Vysvětlí, poučí a odborně ošetří. Vřele doporučuji.

Velmi kvalifikovaný a účinný, především však citlivý přístup při léčbě gangreny. Děkuji pane doktore.