Hodonín
Ordinace (mapa)

Maminka trpí bercovými vředy. Dva roky nenašla takovou pomoc a péči jako u Vás. Vrátila se jí naděje a chuť s nemocí bojovat. Za to moc děkuji.

K tomuto panu doktorovi jsem přišla řešit svůj vleklý zdravotní problém s hemoroidy. Souhlasila jsem s operací a nelituju. Sice nastal týden osobní nepohody, ale pak ta pohoda !! Přístup pana doktora i všech kolem něj je velmi příjemný a vstřícný. Vysvětlí, doporučí, rozhodnutí je na pacientovi. Výsledek jeho chirurgické operace velmi dobrý ! Tuto ordinaci vřele doporučuji.

Pane doktore, vy jste nejen šikovný mužský, ale fakt velmi dobrý doktor. To nelze upřít. Už jen ten váš přístup k pacientům je léčivý, zbavujete lidi ostychu řešit i citlivý zdravotní problém. Kolektiv máte pohodový, příjemný. Byla jsem u vás na operaci hemoroidů. Sice opravdu nastal týden nepohody, ale pak ta pohoda !!! Moc děkuju.
Tuto ordinaci vřele doporučuju.

vynikající lékař,vynikající sestřičky,po tříměsíčním trápení a běhání po různých vyšetřeních se dnes moje maminka vrátila od pana doktora jako vyměněná,moc,moc děkuji za rychlou dg. a okamžitou pomoc,perfektní komunikace a přístup k pacientům

Dakujem panu doktorovy pomohol mi a velmi potešil ma jeho ako odborny tak aj ludsky pristup je to lekar zo zlatym srdcom.

Připojuji se ke chvále pana doktora. Dokázal mě zbavit zdravotního problému, který jsem považovala za nevyléčitelný. Pan doktor je odborník po profesní i lidské stránce. A celková atmosféra v této ordinaci moc příjemná.
Všem doporučuji ! Poděkování od vděčné pacientky z Dubňan

Profesionální přístup k pacientovi. Vysvětlí, poučí a odborně ošetří. Vřele doporučuji.

Velmi kvalifikovaný a účinný, především však citlivý přístup při léčbě gangreny. Děkuji pane doktore.

My jsme se léčili u něj několik měsíců s bercovými vředy a bohužel bez výsledně.Nakonec, když už jsme byli neštastní,tak jsme si bohužel museli poradit sami a je to dost smutné.U známého kamaráda, který nám přinesl letáky jsme si objednali přípravky sami a léčíme se doma. Je to o 70 procent lepší, než za účasti pana doktora, bez bolesti, bez stresu a dobrým
výsledkem.Divím se, že se nevěnuje moderním přípravkům, které se používají třeba v Praze atd a sem to ještě nepřišlo, kolik pacientům by třeba zabraly a nemuseli se tak trápit a tak dlouho...je to smutné v dnešní době....

Je ten nejlepší, nejsympatičtější a nejférovější šéf,jakého jsem kdy měla a také výborný lékař se srdcem na pravém místě.