Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• MUDr. Petra Žižková - estetická dermatologie s.r.o.

Srázná 16, Plzeň 2-Slovany
    326 00 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů:

• Paní doktorka je velice milá a příjemná, z návštěvy jsem docházela nadšená. Má skvělý přístup, vše vysvětlí, kéž by bylo takových lékařů víc.

• L

výborná paní doktorka, člověk na svém místě.. Šla jsem k ní s bradavicemi na nohou se strachem a odcházela s výborným pocitem a o starost lehčí. Kéž by takových lékařů bylo víc

• M

Výborná paní doktorka, s profesionálním přístupem. Sice mi moc nepomohla, ale myslím že s mou pletí mi není pomoci. snaha se cení na 5* =)

• Lékařku jsem si vyhledal po nutnosti změnit lékaře a na základě kladných hodnocení, které nelhali.
    Paní doktorka vše jasně a srozumitelně vysvětlí, tedy jak důvod problému tak jeho léčbu. Je milá a vstřícná. Pokud bude další problém, budu se léčit jen u ní. Mohu jen doporučit ostatním pacientům.

• Skvělá paní doktorka. Profesionalita spolu s milým lidským přístupem je u ní samozřejmostí. Vždy vše klidně a srozumitelně vysvětlí, skvělý přístup má i k dětem.

• Profesionalita, vstřícnost, ochota, trpělivost i s dvouletým dítkem. Děkujeme a vřele doporučujeme.

• Přesně ví a poradí.

• Skvěláod bornice.

• Naprostá spokojenost :)

• Opravdu perfektní profesionální přístup s vysokou odbornou úrovní. Prostě supr ;)

Lékař, ke kterému se můžete objednat online