MUDr. Petra Žižková - estetická dermatologie s.r.o.
Srázná 16, Plzeň 2-Slovany, Plzeň

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: MUDr. Petra Žižková - estetická dermatologie s.r.o. Jiný

Paní doktorka se pacientovi věnuje a kombinuje lidský přístup s profesionální péči. Problémy nebagatelizuje ale snaží se najít příčinu s řešit je.

Umístění: MUDr. Petra Žižková - estetická dermatologie s.r.o. Jiný

Naprostá spokojenost !!! Profi přístup odborné vysvětlení problému a jeho příčiny a navržena okamžitá opatření. V neposlední chvíli oceňuji že ždy jsem byl přijat přesně dle objednání.

Umístění: MUDr. Petra Žižková - estetická dermatologie s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím pravidelně a jsem naprosto spokojen. Právě díky rezervačnímu systému a tomu, že mohu přijít max. 5 min před termínem objednání, jsem nikdy nemusel v čekárně čekat. Čekárna je vždy naprosto prázdná a ne narvaná jako u jiných lékařů. Což mimo jiné chválím hlavně v dnešní COVID době. Personál i paní doktorka jsou super. Nikdy se mi nestalo, že by paní doktorka měla špatnou náladu, nebo mě nějak odbyla.
Vše je perfektně a srozumitelně napsáno v provozním a návštěvním řádu, který se mimo jiné podepisuje při registraci.
Za mě super ordinace, doktorka, prostředí - spokojenost.

Umístění: MUDr. Petra Žižková - estetická dermatologie s.r.o. Jiný

Profesionální skvělý přístup, vše ochotně vysvětlila a poradila. Nejen že se věnovala mé osobě, ale sama si všimla drobných anomálii na kůži mého syna který mne pouze doprovázel a doporučila další postupy jak pomoci i jemu. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit má vše co lékař měl mít. Děkuji

Umístění: MUDr. Petra Žižková - estetická dermatologie s.r.o. Jiný

Nikdy vice, pani doktorka se asi velice boji koronaviru, protoze jejich nastavena opatreni si myslim jsou naprosto neadekvatni.Dovolil jsem si vstoupit o chvili driv nez o jimi stanovenych 5 minut, tak mi sestricka poslala ven at jeste pockam, v klidu jsem odesel.Pak me poslouchal venku pri telefonivani zrejme pan manzel, prezentovany jako spravce ktery si okamzite zavolal pani doktorce, ze jsem vstoupil driv a stezoval si na me.Uvnitr cekarny si nesmite samozrejme sednout.Po vstupu k pani doktorce jsem dostal 5minutove kazani, ze neumim hodiny, porusuji jeji pravidla a podobne dalsi poznamky.Umim hodiny, ale necekal jsem ze se cas stopuje a bohuzel jsem prisel driv, protoze uz to tu znam a vim, ze pokud vcas clovek neprijde ma smulu.Pricemz objednaci lhuty 2-3 mesice.Pani doktroka, mi rekla ze jestli se mi to nelibi chodit nemusim.Po jejim kazani se zeptala kvuli cemu jsem tedy prisel, rekl jsem kvuli akne, ani se na me poradne nepodivala napsala leky a sel jsem pryc.Jeji pristup k lecbe mi pride velice laxni a nezodpovedny.Rozhodne si necham poslat zdravotni zaznamy a prejdu k jinemu lekari.

Umístění: MUDr. Petra Žižková - estetická dermatologie s.r.o.

Dobry den,
Po navsteve u pani doktorky jsem velice zklamana.Prvni bylo, ze mi pani doktorka vynadala, ze tam chodim s obema dcerani, pricemz druha je miminko a zavisla na me v doprovodu babicky ceckala v cekarne.Dle pani doktorky jsem ji mela v horkach nechat v automobilu.Coz me dost sokovalo.Druha vec, na chodbe nesmite stat ale pouze sedet a nehybat se.Protoze jinak byste prekazeli kameram.Tohle jsem nikde nezazila a opravdu dost mrzi a ze kvuli dcery Uonemocneni uz zname hodne ordinaci.Jedina prijemna tam je asi jen sestricka.

Paní doktorka je velice milá a příjemná, z návštěvy jsem docházela nadšená. Má skvělý přístup, vše vysvětlí, kéž by bylo takových lékařů víc.

výborná paní doktorka, člověk na svém místě.. Šla jsem k ní s bradavicemi na nohou se strachem a odcházela s výborným pocitem a o starost lehčí. Kéž by takových lékařů bylo víc

Výborná paní doktorka, s profesionálním přístupem. Sice mi moc nepomohla, ale myslím že s mou pletí mi není pomoci. snaha se cení na 5* =)

Lékařku jsem si vyhledal po nutnosti změnit lékaře a na základě kladných hodnocení, které nelhali.
Paní doktorka vše jasně a srozumitelně vysvětlí, tedy jak důvod problému tak jeho léčbu. Je milá a vstřícná. Pokud bude další problém, budu se léčit jen u ní. Mohu jen doporučit ostatním pacientům.