Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • sexuologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Jiný

Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé a mám z toho dobrý pocit - vnímala co říkám a myslím, že mě chápe. Je důležité, aby vám lékař sednul.


M
Umístění: Poliklinika I Ulrichovo náměstí Jiný

Paní doktorka mi pomohla zvládnout poporodní depresi. Dobře mě zamedikovala a pomohla mi znovu najít cestu k mému synovi. Dnes spolu máme krásný vztah a já se dokážu radovat spolu s ním při objevování světa.


A
Ověřeny pacient

U této lékařky jsem byla dvakrát a při druhé návštěvě, která byla z důvodu nervového kolapsu, kdy jsem po probdělé noci neschopná zastavit pláč byla kamarádkou odvedena do ordinace. Od paní doktorky jsem se dozvěděla, že jsem zdrogovaná a že se na příští návštěvu dostavím v doprovodu rodičů. Když si člověk v tomto stavu jde k odborníkovi pro pomoc a místo toho je křivě obviněn z něčeho takového... Nemám slov.


Ověřeny pacient

Vynikající odbornice,pomohla mi...........


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi vůbec nepomohla.... chybělo mi u ní porozumění a měla jsem pocit, že moje problémy snižuje... setkala jsem se s větami typu "To se ale dalo čekat,...." jako by nevěděla, že sice víme, že něco přijde, ale stejně nás to může zasáhnout.... a její sestra je naprosto otřesná. Když jsem mamce vyprávěla, jak sestra v čekárně říká, že je dobře, že jsou chřipky, že tam aspoň nebude tolik lidí a další takové věty, zakázala mi tam chodit..


M

Paní doktorka Zahradníčková je člověk na svém místě, je milá, snaží se pochopit co pacienta trápí a pokud nemá specializaci na problém který Vás trápí, pomůže najít doktora, který se na Váš problém specializuje.

Můžu jedině doporučit


Perfektní přístup k pacientovi, velmi dobrý výsledek v léčbě,


100% spokojenost


Paní doktorka je velmi vstřícná a empatická, odborně na výši, víc není třeba.
Velmi děkuji za péči o tatínka.
Mgr. H.Nápravníková


K této paní doktorce chodím ráda. Přestože jsem si nechtěla přiznat, že mám problémy a byla jsem na vyšetření spíše dovlečena, jsem moc ráda, že tam chodím. Paní doktorka je trpělivá, už od pohledu sympatická a umí člověku naslouchat. Rozhodně doporučuji :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • sexuologie