Adresa

Hálkova 227, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
47 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé preventivní prohlídka

Profesionální a lidský přístup jak doktorky tak sestřičky,velmi dobrá odborná znalost.Vše funguje jak má, velmi dobrá organizace práce. Po objednání či vyzvednutí receptů,okamžité vyřízení bez čekání.Nikdy bych neměnila.Po zkušenostech u jiných lékařů a čekací doby jinde, hodnotím zde na 100% Jak doktorka tek sestřička velmi vstřícní.


Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc - jedna z těžších angin .

Za me úplná spokojenost !!! Pořadí pomůže jak sestřička tak paní doktorka ze se čeká ? Dnes se čeká u každého doktora a za tu kvalitní péči to stojí !


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka, je neochotná, arogantní a odmítá pomoci svým pacientům. Nevěří jim a odmítá se s nimi bavit. Nedodržuje ordinační hodiny, které pro jistotu nemá ani nikde uvedené.Nezvedá telefony a pak odsuzuje ke lži. Nemá o pacienty zájem. Měla by vrátit diplom a zaplatit pokutu jako hrom za odmítnutí lékařské péče. Nešla bych k ní ani za peníze.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Neměnila bych !!!!!!!!!!!! ani paní doktorku, ani její sestřičku, jsou vždy ochotné a vstřícné, paní doktorka velmi dobře rozumí své práci, ať jsem já nebo manžel měli jakýkoliv zdravotní problém, vždy dovedla rychle pomoci, a že se u ní čeká ? To proto, že s každým pacientem dokáže probrat co ho trápí.


Z
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost,vstřícnost paní doktorky i její sestřičky,jejich profesionální přístup i znalosti,neměnil bych!!!
Z.N.


R
Ověřeny pacient

nejlepší lékařka co znám..každý nadává ,že to u ní dlouho trvá,ale proč asi?? Každému pacientovi vysvětlí co je potřeba. Nestalo se mi,že bych něco chtěla vědět a paní doktorka mě odbyla s tím,že má plnou čekárnu. Na každého si udělá čas. Je zkrátka ta nejlepšííí..děkuji Vám paní doktorko,díky také patří její sestřičce


J

Měl jsem nějaké zdravotní i psychické problemy a paní doktorka mě hodně pomohla a byla velice ochotná moc jí za to děkuji.


N
Ověřeny pacient

Můžu jedině doporučit, spokojenost po všech stránkách.


D

Velmi dobra lekarka a velmi ochotna


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti