Petra Weigertová, praktický lékař Chomutov

MUDr. Petra Weigertová

Praktický lékař

Hálkova 227, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nejlepší lékař ve všech směrech. Neměnila bych nikdy. Vždy mě vyslechne, s maximalni péčí, dokonce i zavolala osobne vysledky.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Skvělá paní doktorka s profesionálním přístupem a velikou ochotou pomoci pacientům.Velice komunikativní se snahou podat co nejvíce informací o nemoci pacienta.Pro pacienta je důležité mít pocit,že má doktora,který se zájmem pečuje o jeho zdraví.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Vynikající profesionálka se zájmem o pacienta, vždy vše srozumitelně vysvětlí a snaží se vyjít vstříc.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Angína

Bohužel musím konstatovat, že paní doktorka asi trpí syndromem pracovního vyhoření. Po skoro 4 hodinovém čekání v čekárně, a to od otevření v 8h do 11:37 vylezla paní doktorka s tím, že je pacientů je moc a dnes již nás nevezme (v čekárně jsme byli ještě 4 lidé), protože odpoledne má již OBJEDNANÉ pacienty. Doktorky jsem se slušně zeptala, jestli by mi mohla alespoň napsat antibiotika na angínu, když už zde čekám od rána a ta mi odvětila, že každý by chtěl JENOM to či ono a pak je to na dlouho a zavřela dveře. Věřte mi, že sedět tam 4 hodiny s neskutečnou bolestí v krku a teplotou bylo šílené. Není to poprvé, co se takto zachovala. Měsíc zpátky jsem byla velmi nemocná se silným zahleněným kašlem, vyšetřila mě po 3 hodinách čekání s výsledkem, že je to pouze viróza a mám pít čaje a být v teple... po týdnu se můj stav tak zhoršil, že jsem musela přijít opět, čekat další 2 hodiny, aby již usoudila, že je to zánět průdušek a napsala mi atb. Snažím se k ní nechodit, ale když je člověku opravdu zle, tak tam musí. Její přístup ve stylu, že ji vlastně obtěžujete je opravdu strašný. Chování v této ordinaci je prostě neprofesionální až neetické, vyhořelé s nezájmem pacientovi pomoci, prostě jen ho odbýt a ať už jsi pryč. Nejlépe přijďte jindy nebo nikdy. Jsem ráda, že již do této ordinace nikdy nevstoupím, hledám si nového lékaře.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé preventivní prohlídka

Profesionální a lidský přístup jak doktorky tak sestřičky,velmi dobrá odborná znalost.Vše funguje jak má, velmi dobrá organizace práce. Po objednání či vyzvednutí receptů,okamžité vyřízení bez čekání.Nikdy bych neměnila.Po zkušenostech u jiných lékařů a čekací doby jinde, hodnotím zde na 100% Jak doktorka tek sestřička velmi vstřícní.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc - jedna z těžších angin .

Za me úplná spokojenost !!! Pořadí pomůže jak sestřička tak paní doktorka ze se čeká ? Dnes se čeká u každého doktora a za tu kvalitní péči to stojí !

Paní doktorka, je neochotná, arogantní a odmítá pomoci svým pacientům. Nevěří jim a odmítá se s nimi bavit. Nedodržuje ordinační hodiny, které pro jistotu nemá ani nikde uvedené.Nezvedá telefony a pak odsuzuje ke lži. Nemá o pacienty zájem. Měla by vrátit diplom a zaplatit pokutu jako hrom za odmítnutí lékařské péče. Nešla bych k ní ani za peníze.

Neměnila bych !!!!!!!!!!!! ani paní doktorku, ani její sestřičku, jsou vždy ochotné a vstřícné, paní doktorka velmi dobře rozumí své práci, ať jsem já nebo manžel měli jakýkoliv zdravotní problém, vždy dovedla rychle pomoci, a že se u ní čeká ? To proto, že s každým pacientem dokáže probrat co ho trápí.

Maximální spokojenost,vstřícnost paní doktorky i její sestřičky,jejich profesionální přístup i znalosti,neměnil bych!!!
Z.N.