Hálkova 227, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé preventivní prohlídka

Profesionální a lidský přístup jak doktorky tak sestřičky,velmi dobrá odborná znalost.Vše funguje jak má, velmi dobrá organizace práce. Po objednání či vyzvednutí receptů,okamžité vyřízení bez čekání.Nikdy bych neměnila.Po zkušenostech u jiných lékařů a čekací doby jinde, hodnotím zde na 100% Jak doktorka tek sestřička velmi vstřícní.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc - jedna z těžších angin .

Za me úplná spokojenost !!! Pořadí pomůže jak sestřička tak paní doktorka ze se čeká ? Dnes se čeká u každého doktora a za tu kvalitní péči to stojí !

Paní doktorka, je neochotná, arogantní a odmítá pomoci svým pacientům. Nevěří jim a odmítá se s nimi bavit. Nedodržuje ordinační hodiny, které pro jistotu nemá ani nikde uvedené.Nezvedá telefony a pak odsuzuje ke lži. Nemá o pacienty zájem. Měla by vrátit diplom a zaplatit pokutu jako hrom za odmítnutí lékařské péče. Nešla bych k ní ani za peníze.

Neměnila bych !!!!!!!!!!!! ani paní doktorku, ani její sestřičku, jsou vždy ochotné a vstřícné, paní doktorka velmi dobře rozumí své práci, ať jsem já nebo manžel měli jakýkoliv zdravotní problém, vždy dovedla rychle pomoci, a že se u ní čeká ? To proto, že s každým pacientem dokáže probrat co ho trápí.

Maximální spokojenost,vstřícnost paní doktorky i její sestřičky,jejich profesionální přístup i znalosti,neměnil bych!!!
Z.N.

nejlepší lékařka co znám..každý nadává ,že to u ní dlouho trvá,ale proč asi?? Každému pacientovi vysvětlí co je potřeba. Nestalo se mi,že bych něco chtěla vědět a paní doktorka mě odbyla s tím,že má plnou čekárnu. Na každého si udělá čas. Je zkrátka ta nejlepšííí..děkuji Vám paní doktorko,díky také patří její sestřičce

Měl jsem nějaké zdravotní i psychické problemy a paní doktorka mě hodně pomohla a byla velice ochotná moc jí za to děkuji.

Můžu jedině doporučit, spokojenost po všech stránkách.

Velmi dobra lekarka a velmi ochotna