Petra Weigertová, praktický lékař Chomutov

MUDr. Petra Weigertová

Uložit

Praktický lékař Více

51 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hálkova 227, Chomutov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nejlepší lékař ve všech směrech. Neměnila bych nikdy. Vždy mě vyslechne, s maximalni péčí, dokonce i zavolala osobne vysledky.


M
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Skvělá paní doktorka s profesionálním přístupem a velikou ochotou pomoci pacientům.Velice komunikativní se snahou podat co nejvíce informací o nemoci pacienta.Pro pacienta je důležité mít pocit,že má doktora,který se zájmem pečuje o jeho zdraví.


M
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Vynikající profesionálka se zájmem o pacienta, vždy vše srozumitelně vysvětlí a snaží se vyjít vstříc.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Angína

Bohužel musím konstatovat, že paní doktorka asi trpí syndromem pracovního vyhoření. Po skoro 4 hodinovém čekání v čekárně, a to od otevření v 8h do 11:37 vylezla paní doktorka s tím, že je pacientů je moc a dnes již nás nevezme (v čekárně jsme byli ještě 4 lidé), protože odpoledne má již OBJEDNANÉ pacienty. Doktorky jsem se slušně zeptala, jestli by mi mohla alespoň napsat antibiotika na angínu, když už zde čekám od rána a ta mi odvětila, že každý by chtěl JENOM to či ono a pak je to na dlouho a zavřela dveře. Věřte mi, že sedět tam 4 hodiny s neskutečnou bolestí v krku a teplotou bylo šílené. Není to poprvé, co se takto zachovala. Měsíc zpátky jsem byla velmi nemocná se silným zahleněným kašlem, vyšetřila mě po 3 hodinách čekání s výsledkem, že je to pouze viróza a mám pít čaje a být v teple... po týdnu se můj stav tak zhoršil, že jsem musela přijít opět, čekat další 2 hodiny, aby již usoudila, že je to zánět průdušek a napsala mi atb. Snažím se k ní nechodit, ale když je člověku opravdu zle, tak tam musí. Její přístup ve stylu, že ji vlastně obtěžujete je opravdu strašný. Chování v této ordinaci je prostě neprofesionální až neetické, vyhořelé s nezájmem pacientovi pomoci, prostě jen ho odbýt a ať už jsi pryč. Nejlépe přijďte jindy nebo nikdy. Jsem ráda, že již do této ordinace nikdy nevstoupím, hledám si nového lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé preventivní prohlídka

Profesionální a lidský přístup jak doktorky tak sestřičky,velmi dobrá odborná znalost.Vše funguje jak má, velmi dobrá organizace práce. Po objednání či vyzvednutí receptů,okamžité vyřízení bez čekání.Nikdy bych neměnila.Po zkušenostech u jiných lékařů a čekací doby jinde, hodnotím zde na 100% Jak doktorka tek sestřička velmi vstřícní.


Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc - jedna z těžších angin .

Za me úplná spokojenost !!! Pořadí pomůže jak sestřička tak paní doktorka ze se čeká ? Dnes se čeká u každého doktora a za tu kvalitní péči to stojí !


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka, je neochotná, arogantní a odmítá pomoci svým pacientům. Nevěří jim a odmítá se s nimi bavit. Nedodržuje ordinační hodiny, které pro jistotu nemá ani nikde uvedené.Nezvedá telefony a pak odsuzuje ke lži. Nemá o pacienty zájem. Měla by vrátit diplom a zaplatit pokutu jako hrom za odmítnutí lékařské péče. Nešla bych k ní ani za peníze.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Neměnila bych !!!!!!!!!!!! ani paní doktorku, ani její sestřičku, jsou vždy ochotné a vstřícné, paní doktorka velmi dobře rozumí své práci, ať jsem já nebo manžel měli jakýkoliv zdravotní problém, vždy dovedla rychle pomoci, a že se u ní čeká ? To proto, že s každým pacientem dokáže probrat co ho trápí.


Z
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost,vstřícnost paní doktorky i její sestřičky,jejich profesionální přístup i znalosti,neměnil bych!!!
Z.N.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti