Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Nemocnice 2, Praha
Onkologická klinika VFN a 1.LF UK

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Onkologická klinika VFN a 1.LF UK Jiný

"Světlo na konci tunelu"...Dlouho jsem nepotkala takového lékaře, absolutně top přístup..myslím, že jsem se nemohla dostat do lepších rukou než k paní Tesařové..jsem teprve na úplném začátku, ale díky této lékařce mám naději a pocit, že jsem v těch nejlepších rukách.

L
Ověřeny pacient
Umístění: Onkologická klinika VFN a 1.LF UK

Docentka Tesarova, neni jen vynikajici lekarka, ale take velmi empaticky a bajecny clovek. Velmi mi pomohla a ja ji za to dekuji.
Lucie Vitova

M
Ověřeny pacient

Vynikající odborník, lékař, člověk. Moudrá v rozhodování, vstřícná. Umí vysvětlit podstatu problému tak, aby pacient zmobilizoval maximum vlastních sil k boji s nemocí. \Velmi si jí vážím a děkuji.

Maximálně ochotná, pracuje s plným nasazením a stále se udržuje na špici svými znalostmi v podstatě na světové úrovni.

Ověřeny pacient

Paní docentka je citlivá a svědomitá bytost. Moc ji děkuji za její přístup především v době, kdy je člověku opravdu hodně těžko. Sama by potřebovala odpočinek, ale ona opravdu svému povolání dává více jak 100%. Děkuji

Podle osobní zkušenosti je paní doktorka vstřícná, milá, prostě sluníčko. Po operaci rakoviny jste vystrašení a paní doktorka Tesařová je opravdu na svém místě. Kdyby takových lékařů bylo víc to by jsme se měli.

Ověřeny pacient

Vinikající lékařka která se věnuje opravdu všemu a musím říct z vlastní zkušenosti
je ta nejlepší kterou znám a moc a moc mě pomáhá. Děkuji Vám !!!!!!!!!
Martina Podlipská

Vynikající lékařka, úplně nezničitelná. Dokáže pracovat a navíc být příjemná 16 hodin denně. Musí čerpat energii z nějakých zcela neznámých zdrojů, jinak by musela být po tolika letech často marného boje se zákeřnými nemocemi a často vůči pacientům i vůči ní nepřátelským zdravotnickým systémem zcela vyhořelá

Fantastický přístup k pacietovi, trpělivá, vlídná,
lekar k pohledani

Možná někdy máme na lékaře a zejména na onkology přehnané nároky, chceme, aby byly nejen odborně na výši, ale aby se každému z desítek pacientů, s kterými se během dne setkají věnovali s maximální pozorností, zájmem a pochopením, a to přesto, že jsou ve srovnání s např. Anglií, kde jsem dlouho žila, velmi přetížení (5x víc pacientů v ambulanci za den), špatně zaplacení a tráví daleko více času administrativou. Donedávna jsem si myslela, že to v podstatě není možné. Dr Tesařová mě přesvědčila o opaku, je opravdu vynikající, milá, citlivá, snaží se pro každého dosáhnout maximum. Poté, co jí pojišťovan lék pro mě odmítla hradit, žádala opakovaně znovu, až svoji léčbu prosadila. Mohu jen doporučit

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti