Onkologická klinika VFN a 1.LF UK
U Nemocnice 2, Praha

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Umístění: Onkologická klinika VFN a 1.LF UK Jiný

Lékařka s velkým "L". I přes to, že onemocnění, které léčí, není příjemné, docílila toho, že se na návštěvu v její ordinaci vždy těším. Úžasný osobní přístup a navíc obrovská odbornice. Bylo mí velkou ctí se u paní profesorky léčit.

Umístění: Onkologická klinika VFN a 1.LF UK Jiný

"Světlo na konci tunelu"...Dlouho jsem nepotkala takového lékaře, absolutně top přístup..myslím, že jsem se nemohla dostat do lepších rukou než k paní Tesařové..jsem teprve na úplném začátku, ale díky této lékařce mám naději a pocit, že jsem v těch nejlepších rukách.

Umístění: Onkologická klinika VFN a 1.LF UK

Docentka Tesarova, neni jen vynikajici lekarka, ale take velmi empaticky a bajecny clovek. Velmi mi pomohla a ja ji za to dekuji.
Lucie Vitova

Vynikající odborník, lékař, člověk. Moudrá v rozhodování, vstřícná. Umí vysvětlit podstatu problému tak, aby pacient zmobilizoval maximum vlastních sil k boji s nemocí. \Velmi si jí vážím a děkuji.

Maximálně ochotná, pracuje s plným nasazením a stále se udržuje na špici svými znalostmi v podstatě na světové úrovni.

Paní docentka je citlivá a svědomitá bytost. Moc ji děkuji za její přístup především v době, kdy je člověku opravdu hodně těžko. Sama by potřebovala odpočinek, ale ona opravdu svému povolání dává více jak 100%. Děkuji

Podle osobní zkušenosti je paní doktorka vstřícná, milá, prostě sluníčko. Po operaci rakoviny jste vystrašení a paní doktorka Tesařová je opravdu na svém místě. Kdyby takových lékařů bylo víc to by jsme se měli.

Vinikající lékařka která se věnuje opravdu všemu a musím říct z vlastní zkušenosti
je ta nejlepší kterou znám a moc a moc mě pomáhá. Děkuji Vám !!!!!!!!!
Martina Podlipská

Vynikající lékařka, úplně nezničitelná. Dokáže pracovat a navíc být příjemná 16 hodin denně. Musí čerpat energii z nějakých zcela neznámých zdrojů, jinak by musela být po tolika letech často marného boje se zákeřnými nemocemi a často vůči pacientům i vůči ní nepřátelským zdravotnickým systémem zcela vyhořelá

Fantastický přístup k pacietovi, trpělivá, vlídná,
lekar k pohledani