U Nemocnice 2, Praha
Onkologická klinika VFN a 1.LF UK (mapa)

Umístění: Onkologická klinika VFN a 1.LF UK

Docentka Tesarova, neni jen vynikajici lekarka, ale take velmi empaticky a bajecny clovek. Velmi mi pomohla a ja ji za to dekuji.
Lucie Vitova

Vynikající odborník, lékař, člověk. Moudrá v rozhodování, vstřícná. Umí vysvětlit podstatu problému tak, aby pacient zmobilizoval maximum vlastních sil k boji s nemocí. \Velmi si jí vážím a děkuji.

Maximálně ochotná, pracuje s plným nasazením a stále se udržuje na špici svými znalostmi v podstatě na světové úrovni.

Paní docentka je citlivá a svědomitá bytost. Moc ji děkuji za její přístup především v době, kdy je člověku opravdu hodně těžko. Sama by potřebovala odpočinek, ale ona opravdu svému povolání dává více jak 100%. Děkuji

Podle osobní zkušenosti je paní doktorka vstřícná, milá, prostě sluníčko. Po operaci rakoviny jste vystrašení a paní doktorka Tesařová je opravdu na svém místě. Kdyby takových lékařů bylo víc to by jsme se měli.

Vinikající lékařka která se věnuje opravdu všemu a musím říct z vlastní zkušenosti
je ta nejlepší kterou znám a moc a moc mě pomáhá. Děkuji Vám !!!!!!!!!
Martina Podlipská

Vynikající lékařka, úplně nezničitelná. Dokáže pracovat a navíc být příjemná 16 hodin denně. Musí čerpat energii z nějakých zcela neznámých zdrojů, jinak by musela být po tolika letech často marného boje se zákeřnými nemocemi a často vůči pacientům i vůči ní nepřátelským zdravotnickým systémem zcela vyhořelá

Fantastický přístup k pacietovi, trpělivá, vlídná,
lekar k pohledani

Možná někdy máme na lékaře a zejména na onkology přehnané nároky, chceme, aby byly nejen odborně na výši, ale aby se každému z desítek pacientů, s kterými se během dne setkají věnovali s maximální pozorností, zájmem a pochopením, a to přesto, že jsou ve srovnání s např. Anglií, kde jsem dlouho žila, velmi přetížení (5x víc pacientů v ambulanci za den), špatně zaplacení a tráví daleko více času administrativou. Donedávna jsem si myslela, že to v podstatě není možné. Dr Tesařová mě přesvědčila o opaku, je opravdu vynikající, milá, citlivá, snaží se pro každého dosáhnout maximum. Poté, co jí pojišťovan lék pro mě odmítla hradit, žádala opakovaně znovu, až svoji léčbu prosadila. Mohu jen doporučit

dokáže být příjemná i v 7 hodin večer, když vyšetřuje ten den už svého 50.pacienta, je vždy velmi trpělivá, vše mi vždy srozumitelně vysvětlí a dá mi možnost se podílet na rozhodování o dalším postupu