Praktický lékař stomatolog
Tyršova 11, Šumperk

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

- paní doktorka je náladová, někdy v pohodě, jindy ne
- po přesunu k jinému doktorovi mi opravoval několik zubů, kde dle jeho slov byl už hodně pokročilý zánět čelisti a hrozily vážné komplikace
- při několika zákrocích se paní doktorka netrefila jehlou s anestesií, místo do dásně mi Novocain jen vylila do huby :-)

+ parkování je dobré
+ ordinace čistá

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní doktorka je velmi pečlivá, hodnější jsem nezažila nikde...Chodím k ní od roku 2003. Ošetřovala i moji těžce autistickou dceru s těžkým mentálním postižením, která má fóbii z lékařů a vždy se nám ji podařilo ošetřit, dcera už při vstupu do ordinace věděla ,co bude následovat, ale musely jsme být na ni tři dospělí. Sestřička je moc hodná a k sobě s paní doktorkou se v ordinaci krásné vzájemně doplňují. Kéž by bylo tolik hodných lékařů s tak lidským přístupem jako tady v zubní ordinaci ????

Dobrý den, k paní doktorce jsem chodila několik let.Bohužel jsem v poslední době zpozorovala, že paní doktorka na mě začala být z nějakého, pro mě nepochopitelného důvodu velice nepříjemná, tak jsem se rozhodla odejít k jinému stomatologovi.
Co se týče její práce, vždy jsem s ní byla velice spokojená

...rozbolel mě zub ráno při cestě do školy ,30.6. v den vysvědčení, okamžitě po převzetí vysvědčení jsem od Kauflandu letěla k ní do ordinace. Byla jsem u ní chvilku po 9 hodině....v čekárně jsem byla sama, vyšla sestra a ptala se, co potřebuji, když nejsem objednaná, řekla jsem jí, že mě rozbolel zub....V tom vešla do čekárny slečna, která vyslechla to, jak ke dveřím přišla i lékařka, která mě doslova seřvala, že akuty jsou jen hned ráno....odpověděla jsem jí, že mě rozbolel zub před předáváním vysvědčení...opět mě sjela, že to snad není možné, co si lidi dovolují....a zabouchla za sebou dveře, slečna v čekárně koukala a pak se odvážila jen říct :,, Vždyť já jsem až na půl 10, proč Vás hned nevezme, když vevnitř nikdo není?´´ Po chvilce čekání mě zavolali dovnitř, prý asi zánět v zubu, lékařka mi odvrtala kousek staré plomby a zbytek, co tam zůstal mi ,,vypinkla´´ z pusy nějakým tím háčkem s větou:,,Stejně to tam nedrží´´...BOLEST taková, že jsem myslela,že uteču i s křeslem na zádech, v tu chvíli jí asi došlo, co udělala, a řekla:, Ježiš, pardon´´ a poté mi už zub čistila s naprostou jemností a klidem....S úsměvem se se mnou rozloučila a řekla, že mám za týden přijít, že se na to podíváme znovu...Ale já už k ní nikdy nešla...Pardon, ale je logické, že člověk, co trpí bolestí se nebude usmívat a v klídečku s Dr. klábosit o dovolené......asi si spousta lékařů stále neuvědomuje, že mají peníze také díky svým pacientům...kdyby k nim nikdo nechodil, tak jsou na nule...tak by se tak měli i chovat, neříkám nechat si od pacientů vše líbit, to ne, ale empatie by měla být ve zdravotnickém oboru základ!

Tato paní zubařka je podle mne náladová ,arogantní a neochotná.A její práce je přesně taková.Museli jsme přejít k jiné zubařce.Naše nová paní zubařka nám po tom co viděla u mě a u dcery za fušeřinu a vlastně zanedbání(ačkoliv jsme chodili pravidelně a na problémy upozornili)jen oznámila ,že musíme všichni na rentgen ,aby dala do pořádku co ještě půjde.Hlavně ji nezapomeneme masívní zánět s hnisem ,se kterým naší malou dceru nechala klidně chodit a i přesto ,že k ní s dcerou manžel několikrát jel ,tak ho odbila a nic neudělala.Mě udělala takovou plombu,že jsem za ní jela s tím jestli by mi ji mohla spravit,ale ona nechtěla nést za svou špatně odvedenou práci zodpovědnost i přes to ,že jsem díky její práci měla se zubem problémy.Byla dotčená a arogantní ,bylo jí celkem jedno ,že mě udělala špatně plombu ,jen se vztekala,že si vůbec dovoluji chtít po ní ,aby svoje dílo opravila.Absolutně nepřipustí ani nenapraví chybu ,prostě ,když něco zvrzne ,tak chce aby jste si to nechali tak a trpěli.Běda jak se jí opovážíte něco vytknout.Hned je vzteklá a nepříjemná.Sestru má opravdu moc příjemnou ,ta je pravý opak paní doktorky,je moc milá a ochotná a myslím ,že takových sester by mělo být víc.Ale upřímně ,kdyby měla mít paní doktorka stejně nepříjemnou sestru jako je sama ,tak už by se tam nedalo chodit vůbec.

Úplně nejlepší paní zubařka!! :)) Můžu jen všem doporučit. I když máte strach ze zubařského ošetření, neváhejte a objednejte se k paní doktorce Slavíkové. Spolu s ní i příjemnou paní sestřičkou svoji fobii hravě překonáte, či dokonce se budete těšit na další návštěvu:)) Vím, o čem mluvím (opravdu jsem velký strašpytel)..

Nechápu některé příspěvky, mám pocit, že to ani nemohli psát pacienti o paní doktorce SLAVÍKOVÉ. I já měla zkušenosti s několika záněty (způsobené zanedbáním péče, z traumatu od mé naštěstí již BÝVALÉ dětské paní zubařky jsem nechodila pár let nikam) a paní zubařka Slavíková mi všechny zuby spravila s neobyčejně šetrným přístupem!!!

Nebýt ní a paní sestřičky bych nikdy nepřekonatala svůj strach a měla bych všechny zuby již zkažené důsledkem zánětů..
NEJLEPŠÍ ZUBNÍ ORDINACE!!!!!!!!!!!!!!

Heclová Iveta

Dlouhé čekací doby, špatně nebo vůbec neodvedené zákroky, u jiného zubaře jsem byla v šoku, jak kvalitní a pečlivá by měla být jen samotná preventivní prohlídka!!! Odešla jsem prý pozdě, čeká mě boj s víc jak polovinou špatně zaplombovaných nebo neošetřených kazů a jeden zub dokonce nepůjde zachránit! A stačil jeden rtg!

Dle mé vlastní zkušenosti by měla paní "zubařka" ihned zavřít ordinaci! K jinému zubaři jsem bohužel přešla už 5min po 12hod :( Její práce je naprosto nekvalitní a neodborná.
V Olomouci na stomatochirurgii mi řekli, že bych si rychle měla najít jiného zubaře.

K doktorce Slavíkové chodím už 20 let a nezaznamenal, že by byla arogantní a odváděla nekvalitní práci.

Díky její nedbalosti jsem prodělala hluboký zánět dásní,odešla jsem od ní i s manželem už nikdy více tuto paní ZUBAŘKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!