Zubní ordinace a ortodoncie
Národní 17/981, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Zubní ordinace a ortodoncie Jiný

Paní doktorka tu spíše není než je. Kdykoliv potřebujeme něco akutně, drát zabodnutí ve tváří až má dítě oteklou uzlinu,odpadlé zámečky,jedeme 60km a ona tam prostě není.

Umístění: Zubní ordinace a ortodoncie Jiný

Výsledky paní doktorka asi má, my jsme však po dvou letech raději vyhledali jiného odborníka. Telefon nezvedají, takže voláte a voláte a voláte. Paní doktorka nic nevysvětlí, pouze jste postaveni před hotovou věc. Zbytečně a velmi nešetrně nechá vytrhnout zuby, takže syn nemohl pořádně ani rozkousat jídlo, nebylo čím. S druhým synem jsme sem raděj vůbec nešli a to doporučuji i ostatním.

Umístění: Zubní ordinace a ortodoncie Jiný

Chodila jsem tam s dcerou, po dvou letech raději změnila lékaře. Přístup personálu i paní doktorky k dítěti i dospělému otřesný, dosažitelnost (telefon) špatná, vysvětlení žádné, zbytečné trhání zubů. Nedoporučuji.

Umístění: Zubní ordinace a ortodoncie Jiný

Paní doktorka nám byla doporučena naším rodinným stomatologem a snad je v daném oboru profesionál, nicméně co je to platné, když na poslední nalepení zámku a spadlý retenční drát jsme čekali 5 týdnů Problémem tedy není nedostatečná odbornost nebo chybná diagnostika, ale fakt, že jsou zde často nepřítomni. Chápu, že o Vánocích bývá standardně všude zavřeno 2 týdny, zde 3 týdny. Pak jsme byli v izolaci/karanténě takže jsme byli doma a když jsme chtěli nejbližší možný termín přijít, tak si vzali od 18.1.2021 opět týden dovolenou. Pominu ještě fakt, že s novými rovnátkami jsme nedojeli ani domů a zámek odlétl ještě cestou domů. Další měsíc opět zámek dole a týden čekání na nalepení. Nyní má syn rovnátka 3.5 měsíce z toho 6 týdnů měl fixní rovnátka nefunkční. Zvážila bych tedy tuto paní doktorku, zda-li na to máte trpělivost, protože za cenu cca 6500,-czk korun bych očekávala, alespoň to, že mu zámek v několika dnech, nikoliv týdnech, znovu nalepí. Na recepci vám sice slíbí jistou zastupitelnost těmi jsou tam jako zubní laboranti, ale v našem případě nám bylo řečeno, “že to musí udělat paní doktorka”. Příště bych zvolila někoho, kdo má zastupitelnost a střídá ses jiným ortodontistou. Tento názor vystihuje naši osobní zkušenost a nemá za cíl nikoho hanit.

Umístění: Zubní ordinace a ortodoncie Jiný

K pani doktorce jsem chodila já osobně před 15 lety .
Nyní moje dcery 14 a 15 .
Je velmi profesionální .Chodíme k ní s důvěrou .
Možná působí odměřeně ,ale svou práci odvádí ona i celý tým perfektně .
Doporučuji .

Umístění: Zubní ordinace a ortodoncie Kontrola

Bohuzel moje cestina neni tak dobra jako moje anglictina ale bude se snazit se vyjadrit co nejlepe. Chapu ze pani Doktorka a jeji tym jsou odborne lekare - a to respektuji ale ne respektuji zpusob jednani. Mluvim o jedne pani Doktorky ktery nema dobry zpusob a s 15 leteho kluka to neni nikdy jednoduche. Cisteni zub a hygiena neni na prvnim miste. Chapu ze musi byt prijma aby vedeli ze se maji vice starat ale opravdu je lepsi zpusob. Gol je aby ti deti / mlade to brali na vedomi a meli taky repekt ale jak se muze respekovat nezdvorilost a proste neprijemnost?? A zvlast kdyz to tak vezmem ja to platim….. ne ona. Hodne funguje tady doporuceni a bohuzel uz vim o dost lide ktery zmenili Doktora a ja nebude davit dobre doporuceni. Je to skoda protoze slecna na recepci je prijma ale zdvorila a Vy jak mluvit s lidma a vysvetlit taky druha pani Doktorka a kdyz to tak vezmem Dr. Hofmanova - je to jeji business ale tu Dokotrku jestli byla dnes vubec nema dobry pristup. Je to jen muj nazor ale opravdu je 2019 …
a ted v anglictine
I understand Dr. Hofmanova and her team are specialists and I am in no way a Doctor or Orthodontist. I also understand there is no need for sugar coating direct feedback to teenagers about their hygiene and brushing their teeth. However the emphasis is that they are teenagers - they do not need to be shamed. Its hard enough for them anyway and so the new Orthodontist who was there today on the 17/04/2019 really did not need to speak to my son the way she did. They want the kids to take care so motivate them, be kind and direct. She said she had never seen anything as bad - well my response to that I have never had seen such poor people skills and at the end of the day they are not doing us a favour. I am a client and I pay so a little humility would not go a miss. I am sure Dr. Hofmannova has plenty of clients so whether we stay or leave will not bother her. However it is about word of mouth and I certainly will not recommend. She has one other strong, direct; however polite orthodontist and the Receptionist is also direct, assertive but again polite! If you have the possibility check out other orthodontists.

je pravda, že přístup paní doktorky je možná pro někoho lehce odtažitý, ale rozhodně jsme se nikdy nesetkali s jakoukoliv neochotou. Kdykoliv jsme měli problém - např. upadlý zámeček, mohli jsme okamžitě přijít a paní doktorka nebo její kolegyně zámeček vyměnila, za tuto službu jsme nikdy nic neplatili . Obsazením recepce je podle mne také bezproblémové, sestřičky jsou ochotné, ošetřeni jsme byli vždy včas dle objednání. Dcera má po roce léčby zuby krásně srovnané .... čeká nás přechod na "vyndavací" rovnátka. Snadno dostupné, příjemné prostředí, dobře vybavená ordinace, proto možná i vyšší cena služeb ....

K paní doktorce jsem začala chodit, když jsem měla stálý chrup křivý. Paní doktorka nasadila léčbu fixními rovnátky a po roce a půl mám naprosto rovné zuby, i když přístup paní doktorky je přísnější je to profesionálka. Někteří z mých přátel měli stejný problém, ale docházeli k jinému odborníkovi, který sice nebyl tak přísný ale jejich léčba trvala o dost delší dobu než u mě a jejich výsledek není příliš valný. Paní doktorku doporučuji.

Zdravím,
k pani doktorce chodim, asi 4 roky, Jasne jeji pristup je chladny, nemluvny, ani usmev. Mozna jeji maska.Ale co se tyce odbornosti tak vi a dobre poradi , vi co dela. Cenove , trosku drazsi,ale myslim, ze vysledek je uspokojivy.Zuby mi narovnala a presto, kdyz jsem jezdim nebo jezdila do svycarska, tak jeji praci hodnotili velice dobre.
Ale spise koukejme na to co sedi za recepci, to je desny....nez hodnotit praci odbornika.

Professionální jednání, v případě nějakých problémů dcery s rovnátky, okamžitá možnost příchodu a opravy či úpravy. Vždy jsem se ptala jaký bude další postup a co se bude dělat, dostala jsem vyčerpávající odpověď.
Dcera tam chodí druhým rokem, horní zuby jsou již krásně rovné. Doporučuji. Doleželová