Petra Haasová

Kontaktní informace

• Milý přístup, vstřícná, ochotná poradit, odpovědět na otázky, sestřička rovněž velmi hodná. Za mne naprostá spokojenost a jednoznačně doporučuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Hána Petr
    Hána Petr
    Srbova 216/II, Rokycany
    Pracovní doba je ovlivněna, že pan doktor pracuje i v Motole a to je jedna z prestižních nemocnic, to už o něčem… Více

Srbova 216/II, Rokycany
    K paní doktorce jsem chodila už od mala a byla jsem vždy spokojená. Paní doktorka vždy uměla a umí dobře poradit… Více

Marie Přibíková
    Marie Přibíková
    Rokycany
    Děkuji paní doktorce za perfektní a profesionální přístup při léčení mojí dcery. Paní doktorce přeji hodně štěstí… Více

Jana Váchalová
    Jana Váchalová

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• T

Paní doktorka dobře zvládá standartní situace, ale specifické problémy mnohdy nerozezná (při vyšetření si nepovšimla na pohmat zřetelné skoliozy, zrak ohodnotila jako skvělý, ač oční lékař druhý den předepsal dioptrii na dálku,...).

• Paní doktorka má v péči mé oba dva syny (a že tam s nimi jsem minimálně 2x do měsíce) a za sebe mohu napsat - naprostá spokojenost. Vstřícná, milý přístup, ochotná poradit, vysvětlit, moje neustále dotazy jí nijak neobtěžují :o).

• chodíme k nej už tri roky a je to fakt dobrá dobrá doktorka malý sa k nej vždy teší aj ked je chorý,sestrička je skvelá -pracujem v zdravotníctve tak viem aká je to práca a takýchto doktorov je málo

• Paní doktorka i sestřička mají bezvadný přístup k dětem. Vždy nám ochotně poradí a vše vysvětlí. Jsem naprosto spokojená.

• Paní doktorku mi doporučila moje sestřenice, která k ní chodí se svojí dcerkou. Paní doktorka byla velmi příjemná už při telefonátu, kdy jsme se domlouvaly, zda nás přijme. Její přístup k dětičkám je takový,že spíše než jako lékařka působí na dětičky jako jejich teta. To samé platí pro sestřičku. Obě jsou opravdu velice milé, příjemné. Myslím, že je paní doktorka velice pečlivá a tak se nemusím obávat, že něco zanedbáme, nebo prošvihneme. Vždy nám ochotně se vším poradila. Za její přístup i za přístup sestřičky moc děkujeme.

• Jsme velmi spokojeni.Ochotná,poradí,je velmi milá k dětem.

• T

Lékařku jsme zvolili na doporučení přátel a můžeme si gratulovat.Velmi přátelská a profesionální lékařka,která má i skvělou sestru!!

• J

Paní doktorka je velmi milá k dětem, které se jí proto nebojí, vše se snaží maminkám vysvětlit a je prostě super. Kdykoli člověk potřebuje, tak mu pomůže, dokonce mimo ordinační hodiny na soukromém telefonu. Náš Lukášek jí má rád. I sestřička paní doktorky je moc prima, což je také velmi důležité.
      Vřele doporučujeme.

• S

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, ve všem poradí, je milá a hezky se chová k dětem. Když jsou děti nemocné jdou do její ordinace rádi. Sestřička je taky fajn.