Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. Běžné kontroly

Pokud nechcete,aby Vám paní doktorka zanedbala rakovinu lymfatického systému,jako mojí tchýni,tak si určitě zvolte jiného doktora v České Lípě.O nádoru v břiše tchýně doktorka věděla,ale že by nějaké CT vyšetření??Nechci slyšet,že tato vyšetření škodí zdraví.Ve Fakultn.nemocnici v Olomouci Vám CT dělají při běžné kontrole,mému tatínkovi i 2x týdně!!Jen Mudr.Branžovská nechce zbytečně ,,ždímat"pojišťovny skrz CT vyšetření,které pojištovnu stojí 4.000Kč.Vše je to jen byzbys!!!A kdyby tchýni poslala již před 4 roky na CT,zjistilo by se,že ji po těle rostou nádory!Nereagovala na její neustálé bolesti!!
A sestra,ani nemluvím.Nepříjmná,až dokáže znepříjemnit den i Vám.Když přijdete neohlášeně,nezeptá se Vás empaticky,zda Vás něco bolí ,či proč přichazíte.Ona rovnou vyjekne ,,a vy tady chcete co?"Promiňte,takové chování v dnešní době nemají ani prodavačky v supermarketech,natož ten,ke komu jdete s tím ,že Vás něco bolí a má Vám pomoci!!!!Přece si to snad z našich výplat i platíme!Nebo snad ne?A navic,vemte si k sestře vždy nějakou korunu navíc,chtěla 50Kč za změnu bydliště o nemocenské.
Milé dámy a slečny,tohle opravdu NE!Mohu vřele doporučit Mudr.Kadlece,či Mudr.Pitoňáka v Novém Boru.Tam je profesionalita na svém místě!!!!

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Náhodou jsem se dostala na tyto stránky a jsem některými názory dost nemile překvapená. Já jsem za sebe moc ráda, že jsem se k paní doktorce dostala, chodím k ní již řadu let a vždy mi velmi pomohla a okamžitě problém řešila. Moc jí tímto děkuji. Rovněž sestru hodnotím kladně, nemám nic, co bych jí osobně mohla vytknout. Mgr. Eva Langerová

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s. Těhotenství

Paní doktorka je neskutečný člověk, už při prvních slovech poznáte, že má milion zkušeností, ráda poradí, vše ukáže. Z paní doktorky srší dobrost a lidskost, nepřistupuje k pacientovi jen jako ke kusu zboží, ale rozdává takové péče až se z toho tají dech. Jsem neskutečně ráda, že jsem mohla a dostala možnost k paní doktorce přejít!

Jsem velice spokojena s p.doktorkou i sestrou.Přešla jsem k ní od jiné dr. a jsem naprosto spokojená.Po první návštěvě jsem se dozvěděla věci,které mi předešlá dr. neřekla za 15let co jsem k ní chodila.Připadala jsem si,že jsem poprvé na gynekologii a to už jsem v té době měla 4 děti.Podstoupila jsem i operační zákrok a následně byla nasazena další léčba.Doktorka vše vysvětlí pečlivě.00Kč za rok mě opravdu nezabije.Jen jednou jsem v čekárně čekala 1 a půl a pak se setra omluvila,že tam přišlo spousta žen neobjednaných a 1 pacientka byla dost dlouho u dr.v ordinaci.To se stát může.Některé pacientky se ale chovají šíleně.Přišla tam maminka s miminkem,ťukala na sestru a hrozně se rozčilovala,že nemá připravený recept.Sestřička ji vysvětlovala,že si pc domů nebere a milá paní,že psala mejla s žádostí o recept v pátek v 16h. a v pondělí v 8.30 už tam byla a dožadovala se ho.Pro boha,v dnešní době jí bylo zatěžko zavolat si a domluvit se se sestrou kdy bude mít recept připravený??Doktorka vždy milá,sestra také v pohodě,ale je potřeba pochopit,že i ona je jen člověk a občas si lidé vymýšlí takové věci až člověk žasne.Chce to oboustranou toleranci.

Přešla jsem k paní doktorce od nejmenovaného pana doktora, kde by bylo řečeno, abych přechodu nelitovala...musím usoudit,že po přečtení záporně hodnotících pacientek jsem byla trochu nesvá. Výsledkem byla ve finále maximální spokojenost. Ochota, vybavení, poskytnutí informací, které mi můj předešlý lékař vůbec nesdělil...a že se zde žádá 100,-Kč jako dar ordinaci? Já jsem jedině pro, myslím, že 100,-Kč člověku kapsu neutrhne. V Praze, odkud jsem se přistěhovala, se platí mnohem více v tisících a profesionalita je opravdu srovnatelná s Prahou.

Kde začít? "100,- dar" na provoz ordinace každý rok, kdo nedá, dělají mu naschvály při objednání. Nebo také 300,- poplatek za akutní ošetření bez objednání. Dále také 100,- poplatek za vydání zdravotní karty při přechodu k jinému gynekologovi. Nemluvě o tom, že vás paní doktorka pošle s vašimi problémy ke specialistovi, ale odmítne vám napsat doporučení, které každý specialista vyžaduje. A to už vůbec nemluvím o tom, když se chcete objednat a je zázrak, když vám sestra vezme telefon - ačkoli má na objednání speciálně vyčleněné hodiny každý den a když už se končeně objednáte a jdete na vyšetření, stejně čekáte ještě 3 hodiny v čekárně. A co teprve to vyslýchání vašich problémů před ostatními pacientkami, které tak ráda sestra provádí. Jsem opravdu ráda, že jsem změnila gynekologa!

Popravdě jsem hledala odvahu sem napsat. Ale proč se nepodělit o svůj zážitek? K paní doktoce jsem přešla od jiné gyneoložky, kde jsem se necítila v dobých rukou. Při první návštěve jsme byla plná nadšení, že o mě bude dobře postaráno a ten den jsem odcházela s brožurkami na léky-masti,výplachy,apod. za 600 kč, i přesto, že mi nic nebylo. Mám od mala zdravotní problémy a nyní po nasazení antikoncepce se mi zvýšil i tlak, plno lidí neví, že z ATK se zvyšuje riziko trombozy apod. mě také nikdo neinformoval, do té doby než mě začala bolet noha a chodii známí at si zajdu na gyndu, protože to může být vážný. Paní doktorka do mě cpala ATK jen, hlavně jen abych neotěhotněla,ale zbytek neřešila. A sestra? Když jsem zavolala, že to je nutné, že mám problém, tak mě objednala na termín za měsíc. Někteří tu píšete, že toho sestra má dost. Ale proč? Kdyby nedělala práci za doktorku, nemluvě o vzpovídání před jinými pacientkami, proč nejde rovnou ordinovat za dotorku? Nebo at si jde stounout do obchodu za pult na 12 hodin- oukat na otrávené lidi aj. Prostě jednoduše, ten přístup tam je katastrofální, kdyby se k paní doktorce dostalo alespon to co k sestře, bylo by to i řešeno. Paní doktorka je milá, i když ty propriety drahé jsou až až. A to nemluvím o ročním daru 100 kč, kde ot jsme? Vše je to komerční, tak si pořádně vydělávejte dál, jeďte si někam odpočinout, ale at ti pacienti mají péči a přístup, který si ve vašem případě hradí. Já už bych v životě svého gynekologa nynějšího nevyměnila! Zlatej chlap a nemluvím o milé sestřičce.

S paní doktorkou nejsem vůbec spokojena, naštěstí jsem si našla jiného gynekologa. I přes absenci problémů jsem pokaždé odcházela s taškou plnou tak potřebných a drahých výplachů, čípků a jiných medikamentů. Po tom, co jsem jí oznámila, že jsem přestala brát antikoncepci, mě paní doktorka sjela takovým způsobem, že jsem nenašla odvahu se dále objednat. O sestřičce raději nemluvím.

Bohužel musím souhlasit s negativními ohlasy, které již byly zmíněny, zejména pak tedy na sestru. Paní doktorka nebyla špatná, ale vyloženě se mi nelíbilo, že vám nutí přípravek od farmaceutických firem za nehorázné peníze, což je samozřejmě spojené s tím, že ona z toho taky něco má (poukaz na dovolenou aj.). Sestra je nepříjemná, a to jsem ještě slušná. Věčně nebylo možné se dovolat, stálý výběr peněz a hodnocení zdravotního stavu před ostatními pacientkami je dle mého názoru zcela nepřípustné.
Jsem u jiného doktora a jsem za to opravdu ráda!

bohuzel mohu jen zopakovat nazory,ktere tady uz hodne krat odeznely..AROGANTNI,NALADOVA, SESTRA DESNA, KRITIZUJE VAS ZIVOTNI STYL,NEEMPATICKA...velice suse mi zdelila,ze mozna nebudu moct otehotnet a ze si pry za to muzu sama,coz moc nedava logiku kdyz mam syndrom polycystickych ovarii..!!Nedoporucuji!