Privátní praktický lékař
Dlouhá 300, Slavičín

Umístění: Privátní praktický lékař Jiný

Hrozný tento pán, na všechno má čas a co se nezeptáte se nedozvíte i na to další vyšetření se musíte objednat sám, jako je sono, předoperační a další, to není obvoďák, čeká jen každý měsíc na kapitaci od pojišťoven nk hrůza fakt odejdu od něj jinam.

Pan doktor je v pohodě, jen se někdy musíte sami ptát.Což by měl dělat on.Jindy nic nezanedbá.

Rozhodně nemůžu souhlasit, že je pan doktor hulvát. Vždy mě pozorně vyslechne a pomůže. Pravda, moc toho nenamluví, ale je to člověk na svém místě. Jana

je v pohodě.

Myslím, že pan doktor je na svém místě. ATB nedává jen tak, není pravda, že nic jiného nezná....jsem spokojená. Paní manželka v lékárně je také skvělá.

není lidovějšího a obětavějšího lékaře ve Slavičíně.Vždy jsme se domluvili,stejně hodná je i pani manželka,která má pro každého úsměv a vstřícné slovo,vždy dokáže poradit.Oba je mám
upřímně rád.

Pan doktor je málo komunikativní, chyběl mi milí a lidský přístup, který jsem našla u mé současné paní doktorky.

Chodím tam již dlouho a musím říct,že lepší péče v okolí není.

Slabý, hledí si svého já. Nezná nic než antibiotika.

Pan Dr.Zemčík je specialista na svém místě.Pokud chce někdo simulovat a pan doktor "pravou příčinu" odhalí,bohužel pak není u dotyčného oblíben.