Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.
Rooseveltova 47, Opava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.
Englišova 526, Opava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap. Jiný

Doktor Taraba je predevsim laskavy, chapavy a velmi trpelivy clovek. Tim je dano hodne. Mate u nej oporu a pocit pomoci. Jsem rad, ze jsem mohl vyuzit jeho pomoci a nasat trochu prikladu, jak se k sobe lide mohou chovat.

Umístění: Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap. Jiný

Pan primář Taraba, je lékař v pravém slova smyslu! Léčí, pomáhá a dává naději. Vždy vyslechne, poradí a udělá si na vás tolik času, kolik potřebujete, bez ohledu na plnou čekárnu...protože ví, že je pro vás důležité! Děkuji pane doktore

Empatický, vstřícný, přátelský. Pacienta pozorně vyslechne a snaží se mu vyjít vstříc.Velmi dobrý odborník. Člověk na svém místě.
Dana Konečná

Pan primář tedy Pan doktor Petr Taraba je mým psychiatrem uz od mych 18 let.Nevim co bych si bez nej pocala.Vždy mi pomohl naslouchal zná me a vi co je pro me dobře.Nikdy mi neradi špatně.Beru ho na vědomí i jako ambulantního lékaře čí na oddělení kde jsem byla často pacientem.Mohu jen doporučit.Mam díky němu stabilní docela spokojený život a užívám jim predpsane kvalitní léky.Je mi bližší než vlastní rodina.Která me v me nemoci moc nepodporuje.

Je to PAN DOKTOR. Přeji všem, kteří potřebuji pomoc, aby měli svého DOKTORA TARABU.

Helena

Pracovitý, ochotný, vstřícný, velmi erudovaný, empatický, umí naslouchat, proto doporučuji.

Ochotný, vstřícný, empatický, umí naslouchat, - doporučuji

Znám prim.MUDr. Tarabu Petra velmi dobře, jednak jako spolupracovnice,jako člověka, ale i jako příbuzná nemocného, kterého má v péči.Velmi si vážím jeho práce, odbornosti,vstřícnosti,umění naslouchat,empatie a odbornosti tohoto lékaře, proto jsem ho také doporučila a budu doporučovat všem svým známým.
A.Girášková

velmi ochotný, trpělivý, umí nejen naslouchat, ale i pomůže, proto doporučuji

velice pekne chovani ke vsem klientum. moc hodny a vzdelany clovek. mohu jen doporucit!!!

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, každé ráno po probuzení cítím svalovou ztuhlost celého těla a hlavně na dlaních a pažích záškuby svalů. Léčím se na psychiatrii, byla jsem i v léčebně, kde mi nasadili Fevarin a Kventilax. Dále beru také xanax a pregabalin - tyto léky jsem však měla již dříve, a škubání ve svalech nebylo. Čím to může být? Snad tím fevarinem, protože ho moc dobře nesnáším, bývá mi také na zvracení a celkově špatně. Chci tohle povědět své psychiatričce, ale už to nemůžu vydržet. Je to hrozné. Děkuji za odpověď.

Ihned informujte svého psychiatra !!!

MUDr. Petr Taraba

Dobry den, prosim, muzete mi pomoci ? Od roku 2006 beru lek Apo-parox 2tbl 20mg . V te dobe jsem mel deprese a uzkostne poruchy ( umrti matky, ztrata zamestnani, rozvod ) . Tyto okolnoyti jiz vsak pominuly, lekar mi predepisuje tento lek stale dokola. Doktor leky pouze predepisuje, ale neposkytuje terapii slovem. Zkousel jsem lek vysadit, ale navzdory tomu, ze antidepresiva udajne nejsou navykova, tak myslim, ze jsou, nebot nejakou dobu po vysazeni se mi udela velmi spatne a jsem nucen se k leku vratit. Je to jako bludny kruh. Zkousel jsem oslovit nekolik psychiatru, ale .....maji plno. Ostatni zase berou primou platbu 750kc/h , a to je na mne nyni dost. Jak z toho ven ? Ja mam diky apo-paroxu telo plne jedů .....

Problémy se řeší komplexně, nejen léky ale i psychologickou péči.

MUDr. Petr Taraba