Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
náměstí J. z Poděbrad 156, Hořice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

pan doktor je odborník na svém místě, rozumí nejen svému oboru. Po letech lítání po doktorech s tchýní, jediný dokázal udělat rozumný závěr a vše nám vysvětlil. Mám s ním více zkušeností a musím říct, že jen dobré. Má rázné vystupování, ale vždy vstřícné k pacientovi a ve snaze opravdu pomoci. Jen doporučuji. Iva Kubíčková

Sháním kontakt na pana Dr. Svobodu do ordinace do Dvora Králové,nemáte prosím někdo náhodou ? Děkuji Katka (catarinca@seznam.cz)

Reaguji na hodnocení je výborný,jen nesouhlasím,že funguje objednávání.Je to na lístky,kdo dřív přijde toho vezme.Takže ráno v 7hod.je fronta na lístky- a to ordinuje od 8hod.Píši tedy o ordinaci ve Dvoře Králové.

Jsem s dr.Svobodou velmi spokojený a to jak s úspěšnosti léčby tak i s vynikajicím přístupem k pacientovi.I systém objednávání na stanovený čas je velmi dobrý a dle mého názoru i úspěšný.

Velmi dobrý

JE MOC OCHOTNY POMOCI

X

Odborník na svém místě. Doporučuji. Vše vysvětlí a má lidský přístup.

souhlasím, skvělý operatér, s ničím se moc nepáře, jde rovnou k věci, problémy řeší rázně a jednou provždy :)

Výborný, pečlivý, lidský, touto cestou moc děkuji

vynikající lékař a odborník