Petr Šumavský, gynekolog Kadaň

Mírové náměstí 115, Kadaň
Ord. praktického lékaře gynekologa

Názory

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

K panu doktorovi chodím půl roku a mám s čím srovnávat. Jsem nadmíru spokojená! Ještě když jsem nebyla jeho pacientkou, a přesto mě vyšetřil při akutním problému, začal mi vysvětlovat důvody, na nic jsem se nemusela ptát. Je opatrný, vyšetření dělá důkladně, vše vysvětlí. Slyšela jsem, že dříve měl neochotnou sestřičku, teď jsou tam dvě, obě velice vstřícné, telefon zvedají, objednávají brzy. Doposud jsem neměla žádný problém.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Klientka dlouhodobá

Pana doktora si nesmírně vážím! jedním slovem doporučuji! chování citlivé, vše vám říka co dělá. Má ohromný cit pro pacientku! Žádmý strach mít u něho nemusíte. Je klidný a krásně na vás bude mluvit. Jakýli dotaz, který vás bude trápit nebojte se ho zeptat. zodpoví. Mám u něho pocit bezpečí, že vše vyřeší, vyléčí. Nic nepodceňuje. Nikdy u něho nebudete mít pocit, že ho otravujete. Sestřičky, chvála také!!!! Ordinace je pěkná!

příjemný ,ohleduplný prostě nej doktor ,poznala jsem spoustu ginekologů ,ale tento je nejlepší a vý co dělá

Dnes jsem byla ošetřena u pana doktora jako již několikrát a opravdu si pana doktora nemůžu vynachválit. Vše mi důkladně vysvetlil a jeho přístup byl velice profesionální. Jsem moc spokojená. Doporučuji všem.

Pan doktor je můj ošetřující gynekolog, ale díky tomu, že jsme řešili problémy s neplodností, prošla jsem rukama hodně doktorů- při operacích apod. Můžu říct, že k jinému bych nešla. Je opravdu milý (což také není samozřejmost), vyjde vám vstříct, dá se s ním mluvit, používá více vaginální ultrazvuk, všechno vysvětlí. A nikdy se mi nezdálo, že bych platila mnohem víc než u jiných doktorů.

Skvělý lékař, příjemná sestřička, přijmul mne akutně i bez objednání, neboť nejsem místní. Mohu jen dopoučit! TK

Vždy mě bez bolestně vyšetří a dobře na rozdíl od jiného gynekologa .

Byla jsem sice u pana doktora jen jednou, ale i tak musím říct, že je to velice dobrý , příjemný, milý a skvělý lékař.

Nejlepší

Klidny, vyrovnany, privetivy, vzdy ochoten problem řádně s pacientkou probrat a vse vysvetlit. Jeho soukroma ordinace pusobi prijemne.