Mírové náměstí 115, Kadaň
Ord. praktického lékaře gynekologa

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Klientka dlouhodobá

Pana doktora si nesmírně vážím! jedním slovem doporučuji! chování citlivé, vše vám říka co dělá. Má ohromný cit pro pacientku! Žádmý strach mít u něho nemusíte. Je klidný a krásně na vás bude mluvit. Jakýli dotaz, který vás bude trápit nebojte se ho zeptat. zodpoví. Mám u něho pocit bezpečí, že vše vyřeší, vyléčí. Nic nepodceňuje. Nikdy u něho nebudete mít pocit, že ho otravujete. Sestřičky, chvála také!!!! Ordinace je pěkná!

příjemný ,ohleduplný prostě nej doktor ,poznala jsem spoustu ginekologů ,ale tento je nejlepší a vý co dělá

Dnes jsem byla ošetřena u pana doktora jako již několikrát a opravdu si pana doktora nemůžu vynachválit. Vše mi důkladně vysvetlil a jeho přístup byl velice profesionální. Jsem moc spokojená. Doporučuji všem.

Pan doktor je můj ošetřující gynekolog, ale díky tomu, že jsme řešili problémy s neplodností, prošla jsem rukama hodně doktorů- při operacích apod. Můžu říct, že k jinému bych nešla. Je opravdu milý (což také není samozřejmost), vyjde vám vstříct, dá se s ním mluvit, používá více vaginální ultrazvuk, všechno vysvětlí. A nikdy se mi nezdálo, že bych platila mnohem víc než u jiných doktorů.

Skvělý lékař, příjemná sestřička, přijmul mne akutně i bez objednání, neboť nejsem místní. Mohu jen dopoučit! TK

Vždy mě bez bolestně vyšetří a dobře na rozdíl od jiného gynekologa .

Byla jsem sice u pana doktora jen jednou, ale i tak musím říct, že je to velice dobrý , příjemný, milý a skvělý lékař.

Nejlepší

Klidny, vyrovnany, privetivy, vzdy ochoten problem řádně s pacientkou probrat a vse vysvetlit. Jeho soukroma ordinace pusobi prijemne.

S panem doktorem jsem nadmíru spokojená,pomohl mi v době kdy mě bylo nejhůře a kdy jsem měla problémy s otěhotněním. Jeho citlivý přistup mě pak provedl celým těhotenstvím až do zdárného porodu.Mohu jedině doporučit.