Adresa

Hradní 68, Žebrák
Ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

L
Ověřeny pacient

S péčí pana doktora, i se zdravotní sestřičkou, jsem maximálně spokojená. Nikdy na nic neřeknou "ne". Každý problém buď vyřeší na místě, nebo pošle na příslušná vyšetření. Ušetřena jsem byla díky jejich péči i hospitalizace. Nemám nic, co vytknout. Správní lidé, na svém místě :-))


Pan doktor je fajn ,jeho péče je velmi dobrá.Je vidět,že ho ordinace baví,protože při každé mé návštěvě má nejnovější přístroj.K lékaři moc nechodím,ale on mě udělal při prevenci glykemii,cholesterol z prstu a výsledek měl do 3 minut.EKG mi také natočil také hned a při mé dušnosti i spirometrii,aby vyloučil i nemožné.


pana doktora mužu jen doporučit,mám jen dobré zkušenosti


panu doktorovi dekuji za záchranu nohy,díky jeho převazům jsem ji měl za 6 týdnů zahojenou a mam ted jen malo jizvičku.Na chirurgii,kde mě operovali se tomu jen divili


Lékař ,který se snaží všem vyhovět není k smíchu,ale je vidět,že i lidé se rádi baví.Mám jiné zkušenosti a všem vřele doporučuji.Raději chodím k lékaři,který vše vysvětlí a porozumí i mě.


Velmi příjemný,sympatický,svědomitý a rozumí své práci.


Ověřeny pacient

Pro některé je posílání na různá vyšetření koníček,jsou lidi,které to baví.Náš pan doktor se snaží vyřešit problémy hned v ordinaci.Měl jsem před plánovanou operací a nebyl problém jít na ni hned druhý den.Na krev mě nikam neposílal,protože si jí nabrali v ordinaci,EKG mi také natočili a na RTG jsem musel do místní nemocnice.Díky tomu,že tam pan doktor napsal ,aby mi ho dali do ruky jsem měl předoperační vyšetření do druhého dne.Na odběry pro lék,který jsem po operaci dostal také nemusím nikam složitě docházet.Mám ho hned do 2 minut,někde jinde to trvá až 3 dny.Hold jsem rád,že neobjezdím půlku kraje a neztrávím tam své mládí.


Asi jsem byla u jiného pana doktora. Já mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vyšetření vždy na profesiální úrovni a pokud byla potřebná další vyšetření nebyl žádný problém. Asi se nemůže zavděčit všem.


L

Kdysi jsem žádala potvrzení v latině (do ciziny), že jsem zdravá a on sdělil, že to neumí napsat, že prý tohle ho ve škole neučili. Tak jsem za 300 Kč odešla s českou verzí. Vyšetření bylo rychlé, změřil mi tlak :)Víckrát jsem k němu nešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

výborný praktik , příjemné vystupováni


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti