Ordinace PL pro dospělé
Hradní 68, Žebrák

S péčí pana doktora, i se zdravotní sestřičkou, jsem maximálně spokojená. Nikdy na nic neřeknou "ne". Každý problém buď vyřeší na místě, nebo pošle na příslušná vyšetření. Ušetřena jsem byla díky jejich péči i hospitalizace. Nemám nic, co vytknout. Správní lidé, na svém místě :-))

Pan doktor je fajn ,jeho péče je velmi dobrá.Je vidět,že ho ordinace baví,protože při každé mé návštěvě má nejnovější přístroj.K lékaři moc nechodím,ale on mě udělal při prevenci glykemii,cholesterol z prstu a výsledek měl do 3 minut.EKG mi také natočil také hned a při mé dušnosti i spirometrii,aby vyloučil i nemožné.

pana doktora mužu jen doporučit,mám jen dobré zkušenosti

panu doktorovi dekuji za záchranu nohy,díky jeho převazům jsem ji měl za 6 týdnů zahojenou a mam ted jen malo jizvičku.Na chirurgii,kde mě operovali se tomu jen divili

Lékař ,který se snaží všem vyhovět není k smíchu,ale je vidět,že i lidé se rádi baví.Mám jiné zkušenosti a všem vřele doporučuji.Raději chodím k lékaři,který vše vysvětlí a porozumí i mě.

Velmi příjemný,sympatický,svědomitý a rozumí své práci.

Pro některé je posílání na různá vyšetření koníček,jsou lidi,které to baví.Náš pan doktor se snaží vyřešit problémy hned v ordinaci.Měl jsem před plánovanou operací a nebyl problém jít na ni hned druhý den.Na krev mě nikam neposílal,protože si jí nabrali v ordinaci,EKG mi také natočili a na RTG jsem musel do místní nemocnice.Díky tomu,že tam pan doktor napsal ,aby mi ho dali do ruky jsem měl předoperační vyšetření do druhého dne.Na odběry pro lék,který jsem po operaci dostal také nemusím nikam složitě docházet.Mám ho hned do 2 minut,někde jinde to trvá až 3 dny.Hold jsem rád,že neobjezdím půlku kraje a neztrávím tam své mládí.

Asi jsem byla u jiného pana doktora. Já mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vyšetření vždy na profesiální úrovni a pokud byla potřebná další vyšetření nebyl žádný problém. Asi se nemůže zavděčit všem.

Kdysi jsem žádala potvrzení v latině (do ciziny), že jsem zdravá a on sdělil, že to neumí napsat, že prý tohle ho ve škole neučili. Tak jsem za 300 Kč odešla s českou verzí. Vyšetření bylo rychlé, změřil mi tlak :)Víckrát jsem k němu nešla.

výborný praktik , příjemné vystupováni