Strážovská 1247, Kyjov

U polikliniky 1290, Veselí nad Moravou
Poliklinika Veselí Nad Moravou

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Kyjov kontrola

usměvavý pohodový lékař s vtipnými komentáři. Působí na pacienty velmi pozitivně. už jsem u něho byl před dvěmi lety a to stejné. Zcela jasně odpoví na pozdrav , což není vždy případ celého personálu.

Ctěla bych vyzvednout vysoce profesionální prístup Mudr. PETRA SMĚLIKA ke všem pacientům.Pacienti se k němu rádi z důvěrou vraceli, protože věděli, že nebude nervozní a zamračený a že se jim VŽDY bude maximálně věnovat. Někteří starší lékaři na orthopedickém oddělení v Kyjově by si z jeho přístupu k pacientům měli vzít příklad ! Odinoval Veselí n. mor.a je velká škoda že už tady není .Jiřina

Jen bych tu opakoval to co už tu padlo..
Je s ním sranda a bere to podle toho jak člověk žije, co bude potřebovat.
Skvěle!

Pan doktor Smělík je moc příjemný člověk. Bere pacienta jako člověka - zajímá ho nejenom, co ho kde bolí, ale celkově celá osobnost. Necítím se u něj ani jako u lékaře v pravém slovasmyslu... navodí moc příjmenou atmosféru - je tam prostě veselo a dobře. Což u lékaře moc často bohužel nebývá. Moc doporučiji. :-)

Výborný Pan doktor, který mi moc pomohl. Vstřícný, ohleduplný a moc ochotný. I přesto, že má za sebou "dvanáctku" a desítky pacientů, je pořád usměvavý a plný elánu. Kromě "lidského" přístupu ke všem pacientům je velmi dobrý diagnostik, odborník a také praktik. Vřelý dík za pomoc, pane doktore. Lidičky - máte-li někdo zdravotní problém v oboru ortopedie - pak směle za panem doktorem Smělíkem, určitě vám pomůže. Děkuji
zdravotní sestra

Nejlepší doktor, kterého sem kdy zažila. Dokonce se k němu těším na kontrolu.

Tak jsem slyšela, že se tento ortoped vrací opět do Kyjova. Jsem velmi ráda. On totiž neni jen výborný ortoped, ale i dobrý člověk, který dokáže člověka uklidnit, říct mu co ho čeká a vše důkladně vysvětlí. Já i manžel k němu chodíme do ambulance do Veselí a vždy jsme velmi spokojeni. Manželo byl i u něj na opraci v nemocnici kyjov. Byl velmi spokojen jak s operací tak s prostředím kyjovské nemocnice. Pna doktore děkujeme, že jste jaký jste. Pacinet Lída a František Luklovi.

Pan doktor Smělík, je nejlepší ortoped, u kterého jsem byla. Dal mi do kupy koleno, za což moc děkuji. On jediný došel na to, co jsem s ním vlastně měla, jste prostě jedinečný a já si Vás jako člověka moc vážím!

Jediný opravdu normální doktor jakého znám. Nedělá ze sebe boha, chová se vstřícně k pacientům, prostě Pan Doktor! A ředitel Kalix by ho měl dávat příkladem všem ostatním - hlavně mistrům chirurgům....

ŠK

Nejlepší doktor jakého znám.Jeden zmála, který se tak těžko hledá. Určitě o tom svědčí i plná ambulance při jeho ordinačních hodinách. Skvělý ortoped, diagnostik, úžasný člověk. Hodně si ho vážím a jsem mu za hodně vděčná. Snaží se vyjít vstříc a vždy léčí po dohodě. Rozhodně vliv na léčbu, má i názor pacientů.Jsem ráda, že jsme měla tu čest se s ním setkat. Děkuji.