Petr Smělík, ortoped Kyjov

MUDr. Petr Smělík

Ortoped Více

13 názorů

Uložit


Adresy (2)

Strážovská 1247, Kyjov
Nemocnice Kyjov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
U polikliniky 1290, Veselí nad Moravou
Poliklinika Veselí Nad Moravou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Kyjov kontrola

usměvavý pohodový lékař s vtipnými komentáři. Působí na pacienty velmi pozitivně. už jsem u něho byl před dvěmi lety a to stejné. Zcela jasně odpoví na pozdrav , což není vždy případ celého personálu.


J
Ověřeny pacient

Ctěla bych vyzvednout vysoce profesionální prístup Mudr. PETRA SMĚLIKA ke všem pacientům.Pacienti se k němu rádi z důvěrou vraceli, protože věděli, že nebude nervozní a zamračený a že se jim VŽDY bude maximálně věnovat. Někteří starší lékaři na orthopedickém oddělení v Kyjově by si z jeho přístupu k pacientům měli vzít příklad ! Odinoval Veselí n. mor.a je velká škoda že už tady není .Jiřina


M
Ověřeny pacient

Jen bych tu opakoval to co už tu padlo..
Je s ním sranda a bere to podle toho jak člověk žije, co bude potřebovat.
Skvěle!


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Smělík je moc příjemný člověk. Bere pacienta jako člověka - zajímá ho nejenom, co ho kde bolí, ale celkově celá osobnost. Necítím se u něj ani jako u lékaře v pravém slovasmyslu... navodí moc příjmenou atmosféru - je tam prostě veselo a dobře. Což u lékaře moc často bohužel nebývá. Moc doporučiji. :-)


Výborný Pan doktor, který mi moc pomohl. Vstřícný, ohleduplný a moc ochotný. I přesto, že má za sebou "dvanáctku" a desítky pacientů, je pořád usměvavý a plný elánu. Kromě "lidského" přístupu ke všem pacientům je velmi dobrý diagnostik, odborník a také praktik. Vřelý dík za pomoc, pane doktore. Lidičky - máte-li někdo zdravotní problém v oboru ortopedie - pak směle za panem doktorem Smělíkem, určitě vám pomůže. Děkuji
zdravotní sestra


Nejlepší doktor, kterého sem kdy zažila. Dokonce se k němu těším na kontrolu.


Tak jsem slyšela, že se tento ortoped vrací opět do Kyjova. Jsem velmi ráda. On totiž neni jen výborný ortoped, ale i dobrý člověk, který dokáže člověka uklidnit, říct mu co ho čeká a vše důkladně vysvětlí. Já i manžel k němu chodíme do ambulance do Veselí a vždy jsme velmi spokojeni. Manželo byl i u něj na opraci v nemocnici kyjov. Byl velmi spokojen jak s operací tak s prostředím kyjovské nemocnice. Pna doktore děkujeme, že jste jaký jste. Pacinet Lída a František Luklovi.


Pan doktor Smělík, je nejlepší ortoped, u kterého jsem byla. Dal mi do kupy koleno, za což moc děkuji. On jediný došel na to, co jsem s ním vlastně měla, jste prostě jedinečný a já si Vás jako člověka moc vážím!


Jediný opravdu normální doktor jakého znám. Nedělá ze sebe boha, chová se vstřícně k pacientům, prostě Pan Doktor! A ředitel Kalix by ho měl dávat příkladem všem ostatním - hlavně mistrům chirurgům....

ŠK


Ověřeny pacient

Nejlepší doktor jakého znám.Jeden zmála, který se tak těžko hledá. Určitě o tom svědčí i plná ambulance při jeho ordinačních hodinách. Skvělý ortoped, diagnostik, úžasný člověk. Hodně si ho vážím a jsem mu za hodně vděčná. Snaží se vyjít vstříc a vždy léčí po dohodě. Rozhodně vliv na léčbu, má i názor pacientů.Jsem ráda, že jsme měla tu čest se s ním setkat. Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti