Petr Okenica, zubař Karviná

Zubař

Vydmuchov 399/5, Karviná
Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj

Umístění: jiné místo

Díky panu doktorovi se už nebojm zubařské vrtačky. Ošetření je bezbolestné, zcela profesionální. Navíc je vidět, že se zajímá o novinky v oboru a snaží se je využívat. Vždy byl vstřícný a ochotný provést jakýkoliv zákrok. Zatím nejlepší zuař, k jakému jsem chodil.

Umístění: jiné místo

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a zlaté ruce, které umí opravit všechno. Je to machr. V zubarském křesle se cítím jako ve welness. Strach nemám, protože vím, že jsem v nejlepších rukou skvělého člověka.

Umístění: jiné místo

Pan doktor i jeho tým jsou velmi vstřícní a milí. Způsob ošetření chrupu je na vysoké odborné úrovni a vždy předem konzultován, s cílem odstranit kaz a bolest a současně postižený zub ponechat. S průběhem ošetření jsem vždy byla nadmíru spokojena. Rovněž objednávkový systém na ošetření je fantasticky propracován včetně toho, že mi vždy na mobil přijde den předem zpráva a upomínka, kdy se mám dostavit.
Úžasný lékař i kolektiv, vřele doporučuji.

Díky panu zubaři se pomalu ale jistě učím odblokovat strach ze zubařských vyšetření. Při návštěvách jedná narovinu a sdělí veškeré možné postupy, úspěšně se snaží o bezbolestnost zákroku. K jinému už bych nešla :) ostatně mám u nej zaregistrovaného i syna a kdyby to šlo i manžela.

Mohu jen doporučit, pan doktor je velice pečlivý, Vždy najde řešení, které hradí pojišťovna, nebo dá zadarmo to, co by se jinde platilo. Skoro vždy bezbolestné.

Výborný zubař, vše mi pokaždé vysvětlí.
Narozdíl od starých zubařů používá nejnovější přístroje a postupy.
K tomu navíc za lidové ceny.
Doporučuji!

Názor přidán dne 02.03.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

U

NEDOPORUČUJI. Vždy se objednám a pak sedím v čekárně ještě i 2 hodiny s malými dětmi a to tam není žádný akutní případ. Sestřička je jako vrátný. Důležitá , nepříjemná ,hraje si na šéfovou přes kterou vlak nejede. DOPLNUJI: Po zveřejnění našeho svobodného názoru a zkušenosti nám pan Okenica v čera v noci napsal soukromý mail /použil k tomu navíc cizí tvar mailu-pan nás kontaktoval že o ničem neví/a výsměchem,narážkami na naše soukromí a s výhrůžkami at názor smažeme nebo na nás podá žalobu k soudu. Snaží se nás zastrašit a pokouší se o cenzuru názoru . Máme tři malé děti,objednáme se a on nás nechá i 2 hodiny čekat v čekárně. Když jsme se ohradili,stropil v čekárně před cizími lidmi nehoráznou scénu.Zákroky si dělí na více částí aby si sbíral body. Děti nám záměrně objednává ,ne naráz,ale obden abychom museli jezdit denně tam a zpět jelikož nejsme místní,ipřesto že jsme jej několikrát žádali at je objednává hromadně. NEDOPORUČUJI.

Perfektní přístup,znalosti, výborný lékař,sestřička perfektní,příjemná,nikdy jsem takové lidi neviděl,