Petr Nazarčuk, gynekolog Vyškov

MUDr. Petr Nazarčuk

Gynekolog

28 názorů

Uložit


Adresa

Purkyňova 36, Vyškov
Gynekologická ambulance, Nemocnice Vyškov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
28 názorů

A
Ověřeny pacient

Dříve jsem pana doktora neměla ráda a vlastně ani nevím kvůli čemu. Čím jsem však starší, tím větší oblibu k němu mám. Je pozorný, když se nedokážu uvolnit, utěšuje mě, ať nemám strach a jeho vtipkování mi to tam dokáže vždy zpříjemnit. Vyléčil mi také silnou mykózu, na kterou má bývalá gynekoložka byla krátká. Opravdu - nemám s ním ani nejmenší problém.


K
Ověřeny pacient

Připojuji se,bohužel,k těm negativním zkušenostem.Pan doktor je hrubý,....Už nikdy! Jeho přístup je otřesný...Více kvůli cenzuře napsat nemohu, bohužel! Ale již nikdy více! Píšu jen to, co tu píšou všichni a co je můj názor a moje zkušenost, tak nevím, proč je to mazáno? Naopak sestřičky byly v pohodě.. po těch mi bude smutno..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Léta jsem měla gynekologa na druhé straně republiky, ale když jsem se vrátila zpět domů, tak jsem byla celkem ráda, že jsem našla slušného doktora. Paní doktorka Lojková mě totiž vyškovskou gyndu natolik znechutila, že jsem byla připravená raději dojíždět přes celou zem než chodit k ní. Pan doktor je lidský, a vždycky se mnou jednal na úrovni. To, že občas utrousí nějakou poznámku či vtip, beru spíš jako zpestření, nikdy neurážel nebo nebyl netaktní. Hodně mi, společně se sestřičkami, pomohl při rizikovém těhotenství a komplikovaném porodu, hlavně jeho zásluhou máme doma zdravé miminko. A v porodnici mě dokonce chodil pravidelně navštěvovat a kontrolovat, jak se nám daří... jen bych ocenila, kdyby si do ordinace pořídil ultrazvuk a už není co řešit. Teď čekáme druhé mimi a opět je velmi pozorný, i sestřičky se pěkně starají, nemám co dodat, jen že doporučuji.


Super doktor i jako člověk. Velmi pečlivý a starostlivý. Péče na 100%.Chodím k němu už léta. Takže, pane doktore, moc a moc děkuji.


Velké díky tomuto lékaři. To o čem tady píšou dámy s pohrdáním, rakovina děložního čípku, mám díky tomuto gynekologovi včas odoperováno a žiju. Dámy, jste kačeny !!!!!!!!


prostě nejschopnější doktor vůbec !!!!


Pan doktor mě rodil a byla jsem spokojená,měl dobrou náladu prostě super.


Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla asi v 16-17 letech +-. Pak někam utekl, nebo ho vyhodili, protože za čtvrt roku pro antikoncepci,když jsem šla tak už tam nebyl. Při vyšetření mi přišlo, že se mě snaží osáhavat, protože nevím, jak se teda vyšetřuje,ale zajíždí se ukazováčkem patnáctkrát tam a zpátky...?

Měla jsem z toho trauma, nevěděla jsem, jestli jsem na vyšetření nebo na nevím kde..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

No chodit vytřepaná k panu doktorovi a čekat jako bude mít naládu a nesnesitelné čekání v čekárně děs. A to pokud tak jdete odpoledne si ve 14h je pan doktor zapálit, opravdu krásný zážitek pro nekuřačky, kouřový edém co vychází z pana doktora. I když člověku nic není, nutí mu očkování čípku a odcházíte s tím, že vy budete ta která umře na rakovinu čípku. A stálé kontroly i když vám nic není a vytahování peněz za poplatky a pokud vám něco, stejně vám nepomůže. A říct prvorodičce párkrát heknete, trošku to zabolí a dítě bude na světě, to už je na mě opravdu silné kafe. Díky tomuto panu doktorovi mám averzi na všechny muže gynekology a nikdy více, už jen lékařku. Všem pacientkám přeji hodně zdaru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyníDošlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti