Adresa

Velká Michalská 22, Znojmo
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
29 názorů

.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Pan doktor je úžasný a sestřička taktéž.

Jen bohužel čekání v čekárně 2 hodiny s malým miminkem?! A pokud přijdete do poradny ve dvě hodiny odpoledne, přístroj už vás nevezme a hlásí konec ordinacnich hodin.
Ty poradny by chtěly nejspíš trochu upravit a malé děti opravdu objednávat...


C
Ověřeny pacient

Neskutečně milý nejen doktor,ale i člověk,který je vždy připraven poradit a pomoci.. I na telefonu mimo prac.dobu. Vždy ví,o koho se jedná. Strašně moc nám kdykoli a ochotně pomohl ve spoustě případů.Velice si ho vážíme a jsme za něho rádi. Děkujeme za vše.


K
Ověřeny pacient

Pan doktor působí občas trochu chaoticky, ale v principu je odborník, stále se rozvíjí, bez problému je na telefonu kdy potřebujeme a vše vysvětlí - negativa i pozitiva. Problém je také občas i přecpaná čekárna,ale profesně mu lze vytknout asi jen málo...


N
Ověřeny pacient

Pan Dr.Mikyška je hlavně velice ale opravdu velice ochotný člověk a především profesionál,jsem moc ráda že oba naši kluci mají tak skvělého lékaře,poradí kdykoliv a za jakých koliv okolností,a to i po telefonu a hlavně i mimo pracovní dobu.Je moc milý k dětem a maminkám vše do podrobna vysvětlí.Neznám lepšího pediatra než je pan doktor Mikyška,samozřejmě i se sestřičkou.Moc děkujeme za jeho vzornou a laskavou péči :-)


P
Ověřeny pacient

Pana Doktora máme moooc rádi...:-)


Velmi příjemný, ochotný, chápavý lékař s mimořádným citem k dětem i jejich maminkám.


Mám téměř devítiletého syna a nyní se nám nerodila holčička.S oběma dětma chodím k Dr.Mikyškovi a jsem tomu velice ráda.Je to nejen ohromný odborník ale i člověk.A pokud si musíme někdy na vyšetření počkat,mi vůbec nevadí,za tu odbornost a pocit že mám děti opravdu pod dobrým dohledem mi to stojí!!!Pan doktor i sestřička dělají vše pro hladký chod ordinace,kterou navštěvuje každý den spousta dětí a jde jim to dobbře.Děkujeme za péči.janaJ


Pan doktor velmi ochotný a vstřícný lékař,bohužel o sestře se to říct nedá,náladová a nepříjemna,člověk má někdy pocit,že obtěžuje.Je zvláštní,že mezi maminkami má své oblíbené,ke kterým je až "medová".Někdy mám pocit,že se snaží být chytřejší než sám pan doktor.


L

Pan doktor Mikyška je ten nejlepší a nejvstřícnější doktor co známe ,všem ho opravdu doporučujeme a jeho sestřičku samozřejmě taky je velmi milá a ochodná.
Přejeme jim jen to nejlepší a stejně spokojené pacienty jako jsme my.Dííky Sadílkovi


I
Ověřeny pacient

Výborný lékař, milý a citlivý k dětem, absolutně mu důvěřujeme.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti