Praktický lékař pro děti a dorost
Velká Michalská 22, Znojmo

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Ahoj, za nás doporučuji poohlédnout se po jiném dětském lékaři. Často je dlouhé čekání, ale to se dá pochopit. Ale jak má p. dokotor hodně lidí, je i se sestrou ve stresu a pak to přenášejí na nás, rodiče. Profesně, zřejmě nemám co vytknout. Co je nejhorší je, že při každé návštěvě jsme ve stresu my, rodiče, protože lékař i sestra mají tendenci nejen poučovat rodiče, ale vytýkat jim, že něco dělají špatně. Stalo se mi to často.

Ano, dnes v pátek 19.6. se přiznávám, jsem blbej, a šel jsem s holčičou, které se udělala boule za uchem kousek od štípance od klíštěte, k lékaři, a nekonzultoval jsem to předtím po telefonu, jak má p. doktor přepdepsáno na webu (stále opatření proti Coronaviru). Takže si sypu popel na hlavu, na druhou stranu podezření na respirační onemocnění, a tedy možnou infekci, kterou bychom dále šířili, jsme neměli. Pan doktor mi to začal vytýkat a já už se za ta všechna minulé "příkoří" z jejich strany vůči rodičům neudržel a hlasitě jsem jim řekl svůj názor od podlahy a od plic. Ať je pan doktor důsledný a ohlídá si čekárnu, kde maminka s dětmi tam byl v doprovodu babičky, přitom má psáno na webu, že v době pandemie má být s dítětem jen jeden dospělý.

Ale platí to, že se jako rodiče cítíme být při každé návštěve prostě stísněni, jakou kritiku si zase od lékaře a sestry vyslechneme. Uvažuji těžce o změně. Doufám, že nejsem za exota, ale možná jiní rodiče mají podobné pocity. Dávám dvě hvězdy pouze za odbornost. Šťáva.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Pan doktor je úžasný a sestřička taktéž.

Jen bohužel čekání v čekárně 2 hodiny s malým miminkem?! A pokud přijdete do poradny ve dvě hodiny odpoledne, přístroj už vás nevezme a hlásí konec ordinacnich hodin.
Ty poradny by chtěly nejspíš trochu upravit a malé děti opravdu objednávat...

C

Neskutečně milý nejen doktor,ale i člověk,který je vždy připraven poradit a pomoci.. I na telefonu mimo prac.dobu. Vždy ví,o koho se jedná. Strašně moc nám kdykoli a ochotně pomohl ve spoustě případů.Velice si ho vážíme a jsme za něho rádi. Děkujeme za vše.

Pan doktor působí občas trochu chaoticky, ale v principu je odborník, stále se rozvíjí, bez problému je na telefonu kdy potřebujeme a vše vysvětlí - negativa i pozitiva. Problém je také občas i přecpaná čekárna,ale profesně mu lze vytknout asi jen málo...

Pan Dr.Mikyška je hlavně velice ale opravdu velice ochotný člověk a především profesionál,jsem moc ráda že oba naši kluci mají tak skvělého lékaře,poradí kdykoliv a za jakých koliv okolností,a to i po telefonu a hlavně i mimo pracovní dobu.Je moc milý k dětem a maminkám vše do podrobna vysvětlí.Neznám lepšího pediatra než je pan doktor Mikyška,samozřejmě i se sestřičkou.Moc děkujeme za jeho vzornou a laskavou péči :-)

Pana Doktora máme moooc rádi...:-)

Velmi příjemný, ochotný, chápavý lékař s mimořádným citem k dětem i jejich maminkám.

Mám téměř devítiletého syna a nyní se nám nerodila holčička.S oběma dětma chodím k Dr.Mikyškovi a jsem tomu velice ráda.Je to nejen ohromný odborník ale i člověk.A pokud si musíme někdy na vyšetření počkat,mi vůbec nevadí,za tu odbornost a pocit že mám děti opravdu pod dobrým dohledem mi to stojí!!!Pan doktor i sestřička dělají vše pro hladký chod ordinace,kterou navštěvuje každý den spousta dětí a jde jim to dobbře.Děkujeme za péči.janaJ

Pan doktor velmi ochotný a vstřícný lékař,bohužel o sestře se to říct nedá,náladová a nepříjemna,člověk má někdy pocit,že obtěžuje.Je zvláštní,že mezi maminkami má své oblíbené,ke kterým je až "medová".Někdy mám pocit,že se snaží být chytřejší než sám pan doktor.

Pan doktor Mikyška je ten nejlepší a nejvstřícnější doktor co známe ,všem ho opravdu doporučujeme a jeho sestřičku samozřejmě taky je velmi milá a ochodná.
Přejeme jim jen to nejlepší a stejně spokojené pacienty jako jsme my.Dííky Sadílkovi