Odborný lékař stomatolog
Tyršova 195, Příbor

Umístění: Odborný lékař stomatolog Jiný

Stomatochirurgii v Příboře jsem vybrala podle mého vlastního povědomí. Do Nového Jičína se vracím opakovaně. Pan doktor ošetřoval moji maminku, kamarádku a tak jsem syna objednala do této ordinace, nám 420 km vzdálené. Jelikož máme žlutá kartička - mezinárodní pojištění (plná péče v ČR), při předložení průkazky sestřička zmateně pobíhala, kopírovala ... při vstupu do ordinace pan doktor prohlásil, že nebude čekat na peníze rok ... a že máme jít odkud jsme přišli. Informaci si na české zdravotní pojišťovně nikdo neověřil. Běžně jsme ošetřování na jiných než příhraničních klinikách, třeba na Gemini v Novém Jičíně. S takovým přístupem jsem se nikde nesetkala. Můj celkový negativní dojem, který je tímto přístupem umocněn je, že ordinace investici neviděla řadu let a personál není dostatečně kompetentní - proaktivní.

Umístění: Odborný lékař stomatolog extrakce zubu

Nejlepší stomatochirurg,které ho znám.Vše vysvětlí a zákrok u něj nebolí a to mám ze zubařů respekt.A sestřičky jsou taky skvělé ????

Umístění: Odborný lékař stomatolog chirurgická extrakce zubu

Jedinečný přístup , při akutních problémech mě vzal hned. Chirurgický zákrok za 1. Je profesionál ve svém oboru . Můžu jen doporučit a pokud budu mít někdy problém tak půjdu za ním . Sestřička na výbornou , vyšla maximálně vstříc . Děkuji za odborný zákrok ... Kmotr z Hukovic

Velmi dobrý lékař a sestřička super.Přístup měli na výbornou a můžu jen doporučit:-)Za mě velká spokojenost!Andrea Hořanská

Možná dobrý lékař a odborník, ale celkem lhostejný přístup k lidem. Arogantní chování, bez špetky zájmu. Už bych k němu nešla.

Citlivý a profesionální přístup k pacientům. Minimální čekací doba. Díky, jsem moc spokojený pacient.

good

Vynikající specialista. Zpočátku vypadá nepřístupně, ale to je pouze první dojem. Přísný, ale vynikající pan primář. Děkuji mu za svůj život.