Bulharská 665, Pardubice
Gemed

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

Dr.Lotko je dle mého názoru člověk velmi necitlivý a neměl by vykonávat povolání, kde komunikuje s nastávajícími maminkami, které od něj místo rad dostanou výsměch do tváře a místo pochopení a uklidnění, odchází z ordinace rozpačité s pocitem nedostatečného zájmu a péče. Další věc reknete mu své potíže a ani vas pořádně nevysetri a jen řekne mazejte si to. Když mu dáváte otázky tak na vás kouká jak na debila a nezajimajiho vaše dotazy či starosti hlavně vás rychle odbyde a tím chci říct že díky tomu Mám silný zánět močových cest atd.diky prestoupeni k lepšímu dr.jsem zachráněna a konečně vše lecim jsem i klidnější hlavně k vůli tomu že jsem na začátku tehu a plod bude v bezpečí. Takže maminky na začátku tehu i celkově pacientky rozhodujte se o vybrání dr. Než bude pozdě. Mějte se

Umístění: Gemed péče o těhotné

Dr.Lotko je dle mého názoru člověk velmi necitlivý a neměl by vykonávat povolání, kde komunikuje s nastávajícími maminkami, které od něj místo rad dostanou výsměch do tváře a místo pochopení a uklidnění, odchází z ordinace rozpačité s pocitem nedostatečného zájmu a péče. Na můj dotaz ohledně průběhu těhotenské poradny mi doktor suše sdělil, že on se vždy jen podívá, zda-li plod žije (jako by se zrovna tohle nedalo říct tisíce více lidskými způsoby)... Je velmi skoupý na slovo a na jeho velmi nejapné a ironické poznámky tipu :”bude mnohem hůř” a “předporodní kurzy jsou na nic”, vážně nejsem zvědavá. Z mé strany opravdu nespokojenost.

Š
Umístění: Gemed nova registrace

Dnes jsem byla u pana dokrora na nove registraci a dojem neudelal odchazela jsem nejista 2 roky se snazime i miminko v unoru jsem prodelala mimodelozni s dosavadnim dr jsem nemala problem az po tom mimodeloznim tento pan doktor je nelidsky uz nikdy vic je me 28let a pry kam specham ze mam furu casu na dite

Umístění: Gemed gynekologické vyšetření

Pan Mudr.Lotko mi před několika lety zachránil život, když předešlý gynekolog nepoznal že stěru,že mám třetí stupeň nálezu na cervixu,tj.čipku,měla jsem velké štěstí,že k nám do ordinace pan Mudr.zrovna přišel a že stěru to hned poznal,musela jsem podstoupit biopsii,která to potvrdila,na to za měsíc už jsem k němu šla na operaci...takže díky němu vlastně žiju...????????Jinak nemám s ním žádný problém,třeba má své mouchy ale já se s ním vždy nějak domluvím bez problemu..????Takže dámy nebojte se ho, rozhodně on je profi přímo on sám mě 4 krát operoval v Gemedu...zatím spokojenost...????????Chodím k němu 8 let...????

Umístění: Gemed

Už nikdy. Chodila sem k němu cca 10let. Vse bylo ok až do teď. Když sem mu oznámila ze chceme mimco a nejde nám to cca půl roku. Vysetroval mne velmi bolestivé a pak se me zeptal jestli me to boli i při styku. Řekla sem mu ze ne. Jeho odpověď ze to msm psychicky a ať si najdu kliniku na umělé oplodnění. Nic víc. Doufám že díky jeho přístupu zřejmě k většině pacientkam nic ne podcenil a vse bude ok. Mam velké obavy.

Dobrý den, dnes jsem se rozhodla také změnit lékaře. Musím se bohužel přidat k negativním názorům na mudr. Lotka, je to lékař bez emocí a z jeho vyšetření odcházím vždy nejistá. těhotenství jsem zjistila ve 13 tt, jelikož jsem měla antikoncepci a žádné další příznaky. když jsem panu dr. naznačila obavy aby byl plod v pořádku řekl mi ,, mléko už je rozlité, už se nedá nic dělat"
Od známých a přátel jsem až zjistila jaké další možnosti jsem měla abych zjistila jestli miminko bude v pořádku. Ted jsem ve 28tt, čekárna p. Lotka je vždy prázdná a přesto sotva otevřu k ordinaci dveře už beru kliku z druhé strany.Ještě ani jednou za celé těhotenství jsem neměla prohlídku ze spoda zdali je vše tam v pořádku, mé problémy na které se sám zeptá zároven ignoruje a na otázku ohledně pohlaví mi už dvakrát za sebou odpověděl že se podíváme příště...
žádné příště už nebude a těším se na prohlídku miminka u svého nového lékaře a modlím se po přečtení recenzí aby mimčo bylo skutečně pořádku.

ahoj všem, ženy k tomuto panu dokorovi raději nechoďte, Chodila jsem k němu cca 5 let, po vysazení antikoncepce jsem měla problémy s menzes, pan doktor mi tvrdil, že mít měsíčky i třeba jednou za rok je normální není! po roce, co jsme se s manželem snažili otěhotnět, jsem změnila gynekologa. Ten mi hned dělal vyšetření, zjistil syndorm PCO a řešíme to. Hodně se divil, že pan dr. Lotko to neřešil. Bacha na to, my ted kvůli jeho nic nedělání řešíme, jestli vůbec budeme moci mít miminko

Doktor je arogantní a rozhodně není profesionál. Přišla jsem k němu s 3 dny starou informací od mého gynekologa, že miminko má rozštěp rtu. Aniž by se koukl do jakýkoli zprávy nebo nechal mně lehnout na ultrazvuk, doporučil mně potrat. S mojí argumentací, že se to již dnes téměř po porodu operuje a že tito lidé žijí plnohodnotný život, odpovědět, jestli jsem ty lidi někdy viděla!!!! Že jako huhlaj, mají problém s příjímáním potravy atd. Na dotaz, že by jsem chtěla fotku miminka, se na mě podíval, jako že z jakého důvodu by jsem měla chtít fotku takového dítěte?! Zajímalo ho mé vzdělání - netuším proč, jako kdyby to s tím souviselo!? Doktor má neskutečně zastaralé názory, je neprofesionál a rozhodně nemá vůbec odhad, kdo před ním je. Rozhodně nedoporučuji, nikomu !!!!

Tohoto lékaře velice nedoporučuji. Byla jsem na 2. těhotenském screeningu, pan doktor vypadal, že tápe,ani neposlech srdeční akci, nakonec napsal, že je vše v pořádku. Po třech týdnech se ukázalo, že nic v pořádku nebylo a v nemocnici se hrozně divili, že to pan doktor na screeningu nepoznal. O dítě jsem nakonec přišla.

Musím se přidat k názoru "k Lotkovi ne!!!!!". Tento doktor může být dobrý odborník, ale jinak je to arogantní chlap. Když já měla poblém, bylo mi řečeno, že můj problém je normální, mám hold starou sliznici (je mi 42), že to je jako bych přišla, že mě bolí koleno, taky by mi neřekl, od čeho to je. Jo a taky mi poradil, ať se doma zeptám, jestli u nás není nějaká změna. Jak si tohle může nějaký drzý Lotko dovolit? Asi by potřeboval změnit povolání. Odhlásila jsem se od něho a jen mě mrzí, že jsem to neudělala dřív. Holky nelezte k němu, nemáte zapotřebí nechat se urážet.