Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Rybalkova 1400, Louny
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

K panu doktoru chodím už od 11let (je mi 21) a vždy měl úžasně lidský přístup. K mým problémům se stavěl vždy zodpovědně a pokaždé mi pomohl. Jediné, co mi maličko vadí, je jeho upovídanost - obvzlášť, když jdu s plným močovým měchýřem na ultrazvuk :-). Ale jinak velice fajn.

1
Ověřeny pacient

je mi 51 let k panu doktorovi chodim již od narozeni dcery které je 15 let jsem s nim velice spokojena je milí vždy vše vysvětli takových doktoru jako je on by mělo být více přeji mu aby ještě dlouho ordinoval na ty pomluvy nedam a vřele doporučuji

M

Tohoto pana doktora jsem nikdy neměla ráda,při mém prvím porodu mě připravil tak krušné chvíle/nezájem o prvorodičku,výsměch o mých bolestech atd/,že se vůbec divím,že jsem chtěla další dítě.PPravda je to již několik let,ale tato zahořklost vůči tomuto lékaři ve mě zústala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K

Výborný lékař,spolehlivý,ochotný.Vřele doporučuji!!!!

V

Užasny lekar neznam lepsiho

J

pana doktora znam jako laskaveho,svedomiteho a ochotneho lekare. Diky Jindra

Je to velice svedomity a laskavy lekar,vim jiste ze je na nej spolehnuti v kazdem pripade navstevuji jeho ordinaci jiz 23let a nezmenila jsem ji ani po mem prestehovani do Usti nad Labem vzdy rada podstoupim delsi cestu protoze vim ze budu v dobrych rukach s podekovanim Veselá Jitka

Vůbec nedoporučuji,chodila jsem k p.Kulhánkovi a byla jsem spokojená.Když jsem ale otěhotněla tak mi neudělal žádné odběry krve,prostě nic jen ultrazvuk.Při první fotce řekl že krásně roste a o týden později jsem tam šla s tím že jsem začala krvácet.odbyl mě takovým stylem(potratila jsem ve 12 týdnu)že jsem jen přes slzy nemohla tomu uvěřit že by takový mohl být.Nosila jsem skoro měsíc nežijící miminko a on na to nepřišel a ještě ohrozil můj zdravotní stav.A pak po kontrole když jsem mu řekla že je přes 3 týdny se vůbec nevyvíjelo a že nežilo,tak mi řekl že to věděl.Už by měl jít do důchodu.J

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Je jediný odborník, kterého bych nechtěla ztratit. Moc mi pomohl, vždy vše vysvětlí, poradí. Nesouhlasím s anonymním hodnocením některých pacientek, někdy až vulgárním- jde snad o pomluvy či co? Naopak bych si přála, aby ještě ordinoval co nejdéle. Jana J.

Já jsem spokojená mela jsem pana doktora u porodu svych dvou deti-pohoda.Chodim k nemu 31 let a mam jen dobre zkusenosti-Doporucuji-Jana S.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti