Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Komenského 27, Hranice 75301
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Jungmannova 1805, Hranice 75301
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
25 názorů
-
Váš účet byl odstraněn
Vynikající lékař! Dlouhou dobu jsem nemohla najít toho pravého "obvoďáka" :) Konečně po změně asi 5-ti lékařů jsem spokojená. Skvělý přístup, snaží se vždy vyřešit příčinu problému a myslím že ve své práci je důsledný. Doporučuji...
• • •
-
H
Host
Dle mého názoru velmi dobrý doktor. Je ochotný a má dobrý vztah k pacientům Myslím však že si nabral příliš mnoho pacientů a nemůže se všem plně věnovat (proto i velké fronty v čekárně a ordinační doba od 6 do 10 hodin).
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Dnes se mi dostal do ruky pitevní nález kamaráda. Ve věku 61 zemřel na srdíčko. Podle pitvy překonal už DŘÍVE jeden silný infarkt a měl neléčenou arteriosklerozu. Pan doktor ho NIKDY neposlal na EKG. Dalším viníkem je i VZP a Lékařská komora, protože flákání na úseku preventivních prohlídek nekontroluje nikdo.
Ale jestli chcete, aby vam pan doktor podal event. polibil ruku, pak jste na správné adrese.• • •
-
Pacient
Všechny superlativy jsou pravdivé, mohu jen potvrdit.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```• • •
-
Pacient
VELMI VŘELÍ A LIDSKÝ LÉKAŘ ,KTERÝ VÁM PPORADÍ A ODBORNĚ LÉČÍ PO CELOU DOBU JEHO NÁVŠTĚV.VŘELE DOPORUČUJI.BLÁHOVÁ ALICE
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Pan doktor Kudělka je velice sympatický a schopný doktor. Vždy Vás přivítá podáním ruky, což je moc hezké gesto.Je na něj spoleh, kontrolu neodflikne, na každého si udělá čas, i když má čekárnu naplněnou k prasknutí. Chválím a skláním se před jeho přístupem!!!
• • •
-
Pacient
• • •
-
Pacient
lékař na svém místě,ochotný a vstřícný
• • •
-
Pacient
Skvělý doktor, který má snahu dopátrat se příčiny problému. Ochotný a milý. Všem doporučuji.
• • •
-
Pacient
Chodím k panu Kudělkovi rád, i když je to taky jenom doktor, že. Jeho přístup k lidem je výborný. Mimochodem má také výbornou zdravotní sestru, paní Novotnou. :) Někdy jsem měl dojem, že pracoval pod tlakem plné čekárny a spoléhal se na svůj správný rutinní "odhad" diagnózy bez dalšího hlubšího vyšetření.
• • •