Praktický lékař pro dospělé

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

PL pro dospělé - Domov důchodců
Jungmannova 1805, Hranice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Vynikající lékař! Dlouhou dobu jsem nemohla najít toho pravého "obvoďáka" :) Konečně po změně asi 5-ti lékařů jsem spokojená. Skvělý přístup, snaží se vždy vyřešit příčinu problému a myslím že ve své práci je důsledný. Doporučuji...

Dle mého názoru velmi dobrý doktor. Je ochotný a má dobrý vztah k pacientům Myslím však že si nabral příliš mnoho pacientů a nemůže se všem plně věnovat (proto i velké fronty v čekárně a ordinační doba od 6 do 10 hodin).

Dnes se mi dostal do ruky pitevní nález kamaráda. Ve věku 61 zemřel na srdíčko. Podle pitvy překonal už DŘÍVE jeden silný infarkt a měl neléčenou arteriosklerozu. Pan doktor ho NIKDY neposlal na EKG. Dalším viníkem je i VZP a Lékařská komora, protože flákání na úseku preventivních prohlídek nekontroluje nikdo.
Ale jestli chcete, aby vam pan doktor podal event. polibil ruku, pak jste na správné adrese.

Všechny superlativy jsou pravdivé, mohu jen potvrdit.

VELMI VŘELÍ A LIDSKÝ LÉKAŘ ,KTERÝ VÁM PPORADÍ A ODBORNĚ LÉČÍ PO CELOU DOBU JEHO NÁVŠTĚV.VŘELE DOPORUČUJI.BLÁHOVÁ ALICE

Pan doktor Kudělka je velice sympatický a schopný doktor. Vždy Vás přivítá podáním ruky, což je moc hezké gesto.Je na něj spoleh, kontrolu neodflikne, na každého si udělá čas, i když má čekárnu naplněnou k prasknutí. Chválím a skláním se před jeho přístupem!!!

lékař na svém místě,ochotný a vstřícný

Skvělý doktor, který má snahu dopátrat se příčiny problému. Ochotný a milý. Všem doporučuji.

Chodím k panu Kudělkovi rád, i když je to taky jenom doktor, že. Jeho přístup k lidem je výborný. Mimochodem má také výbornou zdravotní sestru, paní Novotnou. :) Někdy jsem měl dojem, že pracoval pod tlakem plné čekárny a spoléhal se na svůj správný rutinní "odhad" diagnózy bez dalšího hlubšího vyšetření.