MUDr. Petr Krtička

Chirurg Více

Jablonec nad Nisou, 2 adresa

6 názor

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Jablonec nad Nisou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Nemocnice v Semilech

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. Jiný

Nehorázný přístup lékaře, který ani nepozdravil. Po mém úrazu horních i dolních končetin řekl, že na rentgenu nic nevidí a poslal mě pryč s tím, že si mám vzít léky na bolest a ledovat. Doktor se ani neobtěžoval vstát že židle od počítače. Nezkontroloval ani krvácející ránu. Za 30 vteřin jsem se odbelhala z ordinace ve velké bolesti s papírem v ruce. Doma jsem si všimla dalších pohmožděnin, které jsem při významné bolesti nohy nestihla ani zaznamenat. Nerada obtěžují zbytečně kohokoli a k lékařům chovám úctu, ale opravdu zvažuji, že sepíšu na MUDr. Krtičku stížnost. Doufám, že službu chirurgické ambulance Nemocnice Jablonec nad Nisou nebudu už více potřebovat a jestliže ano, snad nenarazím na tohoto arogantního doktora.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Já bych si pacienta takhle odfláknout nedovolil.. Jeho vyšetření trvalo asi 20 vteřin a podle toho taky vypadala "léčba". Vůbec ho nezajímal vznik zranění, moje poznámky a nejsmutnější na tom všem je, že ani nesdělil, co se mi vlastně děje...

Neznám kvality toho pana doktora, což je způsobeno přístupem a absolutním nezájmem o člověka, pacienta a zjevně i nezájmem jakkoli pomoci

F
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor ,je stručný neztrácí čas dlouhým mluvením,jde rovnou k věci ,pokud se zeptám na cokoliv vysvětlí,poradil i po telefonu.\Operoval mě varixy v Jilemnici,odvedl čistou práci ,v třísle jizva jen tenká čára ,proti předešlé operaci jinde která je nepěkná.Lékaře chválím.Formanová


R
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice v Semilech křeče v nohou

Pan Dr. byl velmi stručný, rychlý, po prohlídce a konzultaci dal stručné rady a popis cvičení. Moje domněnky byly slabé, ale řídím se přesně pokynů a mám výborné výsledky. Skutečně ta studená sprcha na studené moje nohy a je opravdu příjemná a dělá divy i ta cvičení, která se praktikují také v Sokole, ale nyní denně doma. Už mě nebudí křeče v nohou.
Vřele děkuji touto cestou !!!
Rieglová, 78 1/2 r. stará.


R
Ověřený profil

komunikace nulová, lživé informace o výkonu pacientovi, arogantní chování, pacienti jsou pro něj sériové kusy, ne individualní osob s individuálními potřebami... velká nespokojenost s jeho jednáním!!!!


Ověřený profil

Velmi dobrý lékař, věnuje se pacientům s maximální péčí. Provedl na jedničku náročnou operaci našemu otci. Děkujeme!


Došlo k chybě, zkuste to znovu