Adresa

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek
Nemocnice Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
3 názory

Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Frýdek-Místek bolest v krku

V prosinci mi byl diagnostikován zhoubný nádor v oblasti krku. Pan primář Mudr. Petr Klečka mi srozumitelně vysvětlil v jaké situaci jsem se ocitl a navrhnul okamžitou operaci. Zákrok byl natolik úspěšný, že na onkologii v Novém Jičíně pouze konstatovali, že není nutno přistoupit k ozařování. Pan primář mi v březnu ještě pro jistotu provedl kontrolní testy v okolních tkáních a histologie potvrdila, že celou oblast mám čistou.

Chtěl bych vyzvednout profesionální práci pana primáře, ale zároveň i jeho citlivý přístup a starostlivost po celou dobu hospitalizace i následných kontrolách. Podobně mohu hovořit i o dalších lékařích na oddělení. Nesmím opomenout ani sestřičky a pomocný personál. Nedělali pouze svou povinnost, ale nešetřily povzbuzujícími slovy laskavosti a úsměvem.

Ne nadarmo se říká " jaký šéf, také oddělení ". Jsem starý člověk, byl jsem mnohokrát hospitalizován v různých nemocnicích, tak mohu objektivně srovnávat. ORL ve Frýdku-Místku je jednoznačně nejlepší oddělení jaké jsem poznal. Frýdecká nemocnice může být na tento primariát právem pyšná !!!

Ing. Stanislav Sysala


S
Ověřeny pacient

Souhlasím s předchozí charakteristikou lékaře a zkušenost s ORL pohotovostí jsme měli obdobnou. Byli jsme se 4 letým synem na pohotovosti po půlnoci, lékař neuměl ani odpovědět na pozdrav, za což ho syn tituloval jako morouse. Jestli jsme ho probudili je mi celkem ukradené, neboť neznám nikoho, kdo by si mohl dovolit ve svém zaměstnání část směny prospat...ale to je vedlejší. Po prohlédnutí uší konstatoval: zánět, budeme píchat. Vzhledem k tomu, že to byla naše i synova první zkušenost, netušili jsme, že je možnost anestezie a syn nevěděl, co ho čeká. Dostali jsme stejné doporučení - kontrola za 3 dny na ORL. Nebýt milé sestřičky, která nás poučila, že máme vytékající sekret povrchově otírat tak nevíme nic...Za den a půl začalo syna bolet i druhé ucho a tentokrát to byl docela dramatický zážitek s MUDr. Galdunem...Pevně věřím a doufám, že už nikdy nic takového nebude nutné podstupovat a to ani ne tak kvůli samotnému zákroku, ale necitlivému přístupu lékařů k malému dítěti!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Lekar povrchni, arogantni, neprijemny. Dceri pichnul bubinek a nepodival se ji ani do krku, druhy den jina ORL nasla v krku cepy a okamzite nasadila ATB s tim, ze je to angina, zrala na hospitalizaci. Tento arogantni primar se ji pritom ani nepodival do krku.
Pred dvema tydny jsme byli s dvouletou dcerkou na photovosti na ORL pichat bubinek. zanet stredniho ucha. Pominu-li, ze ji to pichali zcela bez umrtveni, tak neodebrali ani vzorek sekrece, aby zjistili pricinu toho zanetu, proste nic... Poslali nas domu, davat paralen a za tri dny kontrola na ORL.

Po kontrole na ORL verdikt, ze se ucho hoji dobre a poslali nas se zpravami na kontrolu k obvodni doktorce. Male mezitim ustala ryma a tak se vse zdalo vyresene, chystali jsme se k detske doktorce po jeji dovolene (asi za 3 dny). To jsme ale nestihli, protoze o vikendu si mala opet zacala sahat na ucho a tak jsme jeli na pohotovost do Frydecke nemocnice (cca v 18:00).

Tam nam arogantni primar Mudr. Petr Klečka stezi odpovedel na pozdrav a prohledl rychle malou - podival se ji pouze do usi (predchozi doktor, i kdyz byla noc, se koukal take do krku a nosu a ptal se na celkovy stav dcery). Po nahlednuti do ucha bez jedineho slova vytahl jehlu a zacal pichat bubinek.

Do te chvile jedina komunikace byla jen "dobry den". Zarazil jsem jej proto a ptal se, co se deje a zda chce pichat bubinek. Odsekl ze ano. Na dotaz proc, kdyz nam ho tady pichali pred dvema tydny a mala byla zdrava a jak se to mohlo stat (abychom tomu mohli predejit), jen odsekl, ze to je normalni a nekterym detem se bubinek picha i dvacetkrat. Lituji, ze jsem tomu buranovi nevytrhnul jehlu z ruky a nevrazil mu ji do oka, protoze tohle je odpoved hodna veterinare a ne primare.

Mala s krikem prodelala druhe pichani bubinku, opet zadny odber sekrece, i kdyz se pichalo opakovane, proste nezajem o to, proc je nemocna. Davejte paralen , za tri dny kontrola ORL , nashledanou, sto korun.

Cela navsteva trvala dve minuty a kdybych se nezeptal, shrnul bych ji dvema vetami - dobry den, paralen, kontrola na orl, nashledanou, vypadnete, dalsi...

Nutno podotknout, ze druhy den uz mala mela opet teploty a bolesti, proto jsme hned rano vyrazili na doporuceni za jinym lekarem, kde nam diagnostikoval hnisavou anginu a dostala ATB. Proto je jasne, ze kdyby se tenhle ha-zl obtezoval podivat ji alespon do krku, mohlo se s lecbou zacit mnohem drive.

Pokud Vam tedy zalezi na zdravi vasich blizkych a deti, vyhnete se tomuto cloveku a redeji celemu oddeleni ORL Frydecke nemocnice, kde jen pichaji usi, protoze asi nic jineho neumi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti