Privátní praktický lékař
Sadová 1042, Napajedla

Umístění: Privátní praktický lékař Jiný

Nejlepší doktor jakého jsem kdy poznala.Vzdy ve skvělé náladě a sestřička taktéž jsou oba skvělí.

Umístění: Privátní praktický lékař Jiný

Naprosto doporučuji. Nejlepší lékař. Vstřícný, naslouchá a vždy se snaží co nejlépe vyšetřit... Sestřička velice příjemná a moc milá. :-)

Umístění: Privátní praktický lékař Jiný

V ordinačních hodinách neordinuje (ordinační hodiny má pan doktor v pátek do 12:00, dorazili jsme v 11:48). Neumím si představit, že někdo jede autobusem, který může mít zpoždění, a dorazí do prázdné ordinace. Velké zklamání. Urgentní případy pana doktora pravděpodobně vůbec nezajímají..

Umístění: Privátní praktický lékař

MUDr Petr Káňa? Můj lékař. Proč pět hvězdiček? Přímý a vynikající doktor. Ve všech případech naprosto přesná diagnóza a na receptu přesně to, co je třeba. Neměnil bych. Jsem velmi spokojen.

měl jsem indikovány žaludeční vředy a do toho mě v roce 2012 chytl ještě žlučník... pan doktor Káňa trval na tom, že mé bolesti jsou jednoznačně od vředů, ačkoli jsem mu říkal, že ty mě vždy bolely jinak... když jsem žádal o vyšetření žlučníku, napsal do žádanky "pacient trvá na vyšetření..." jakoby to byl jen můj vrtoch, on sám žlučník nepřipouštěl. A co bylo mým problémem? Po vyšetření jsem za týden nastupoval na operaci žlučníku a od té doby mám klid.

Dobrý den, pana doktora Káńu navštěvuji už mnoho let a nemůžu říci, že jsem s ním nebyl někdy spokojený. Vzhledem k množství pacientů a odlišnosti jejich problémů se ke každému chová jako kdyby byl jediný za den. Aspoň ke mě takový přístup vždy má. Zjistil jsem že jeho předností je často určit téměř přesnou diagnózu, která se mi pak potvrdí po odborném vyšetření, kam mě on sám pošle. Spolu s ošetřující sestrou jsou výborný tým. Kdyby lékařská komora měla samé takové lékaře, tak je tady úroveň zdravotní péče na úplně jiné úrovni. Pěkný den

Velmi profesionální přístup jak k pacientovi tak i k lidem.Velmi ochotný a hlavně dobrý diagnostik, který hledá příčiny té či oné nemoci.Opravdu PAN DOKTOR.

Vynikající lékař s velkými znalostmi a zkušenostmi,ochotný,příjemný

Velmi pečlivý lékař a nejenom umí určit diagnozu ale hledá příčiny jak tu nemoc vyléčit.Naprosto otevřený všem pacientům a umí naslouchat a poradit.

umí poradit