Trávnická 2, Prostějov
Praktický lékař gynekolog (mapa)

Chodila jsem k panu doktorovi asi 2 roky a bylo to v pohodě dokud se neobjevili problémy. Předepisoval mi různé čípky, masti, prášky ale viry se mě stále drželi asi rok v kuse. Přešla jsem raději na doporučení k doktoru Dostálovi, který mi předepsal různé vyplachovací prostředky a měl aspoň trochu zájem a jsem spokojena. Navíc každou prohlídku mi dělá ultrazvuk a kontroluje i tlak což u dr. Kalčíka jsem nezažila

Tento pan doktor je opravdu výborný, ač je mi 24let (pan doktor mi pomohl na svět), tak měla jsem nemalé problémy a vždy se to dotáhlo do zdárného konce! Přála bych vám zkusit paní doktorku Zbořilovou a to by jste teprve zkusili co to je, když Vás z daného problému nikdo neléčí. Chodíme tam s mamkou obě a mamku pečlivě hlídá každého půl roku! Jinak proč umřela v PV doktorka gynekologie na rakovinu spodních partii??? Myslíte, že byla tak hloupá???
JINAK NEZAPOMÍNEJTE, ŽE LÉKAŘI NEJSOU VŠEMOCNÍ A NEJSOU BOHOVÉ!!!

F

Jsem pacientkou pana dr.již od jeho začátků.Je vždy vstřícný a spolu se sestřičkou velmi lidský a profesionální.Nyní je u něj i dcera a má v něj naprostou důvěru,jelikož vždy vše a trpělivě vysvětlí.Také mu vděčím za život,když mě v 36 letech poslal na mamograf,ač jsem na něj neměla nárok a ani hmatatelnou bulku.Jen se mu prostě Něco nezdálo.I po dobu mé léčby se mi věnuje s maximální péčí ajeho výsledky vyšetření si cení i onkologové na Žlutém kopci v Brně.Jen bych nám pacientům přála více takových lékařů a sester.

Dobrého doktora (a sestřičku) poznáte až Vám opravdu něco je. Chodím k němu už přes 25 let, poznala jsem ho v porodnici, když se mi narodila první dcera. Většinou jsem chodila jenom na preventivní kontroly, neměla jsem větší problémy. A když něco bylo, vyléčil mne bez problému. S přechodem přišly závažnější zdravotní potíže, které mne docela vyděsily. Díky panu doktorovi i sestřičce jsem poznala že jsou opravdu NEJLEPŠÍ.
Nejenom velmi lidský přístup, ale vysoká odbornost podložena zkušenostmi.
Jak pana doktora tak i sestřičky.
Oběma moc děkuji a přeji jim ty nejlepší podmínky na jejich práci.
Sestřička někdy nezvedá telefon, ale má na to nárok :-), když nezvedne, má jiné povinnosti.

příjemný,

Lékaře doporučuji. Začala jsem k němu chodit krátce po 18 věku kvůli antikoncepci. Viděl, že je to moje první návštěva a tak se snažil všemu odlehčit. Nyní k panu doktorovi chodím jako hrdá nastávající maminka, kdy po konzultaci a vysazení antik. se vše porařilo jak má. Zdílel on i sestřička tu radost při pohledu na bušící srdíčko začínajícího života. Všechny dotazy zodpověděl a doporučil jak dál postupovat. I když doporučují pro prenatální diagnostiku určité místo, nevadí, že využiji jiné. Sestřička milá a nad věcí. Doktor se snaží na svůj věk a praxi stále vzdělávat a koupí nového ultrazvuku i vyjít vstřít nové době. Chodí k němu maminka i já a opravdu si nemoho stěžovat. A co se týče občasného nedozvonění do ordinace...sestřička je taky člověk a pokud třeba opečovává nastávají maminu nebo jinou pacientku - nemůže být na 2 místech zároveň.

Pána doktora nedoporučují jeho ordinace je už hodně zastaralá, chibi ultrazvuk, vybavení je též hodně staré a otevřené dveře mezí ordinací a pracovištěm sestry jsou pří vyšetření otevřené. Asi etika jím nic neříká. A chování lékaře ták sestry není naurovni. Je to nejhorší lékař jakého jsem poznala.Přestěhovala jsem se z většího města do Prostějova a býl mí doporučen ale to zklamáni co jsem zažila bylo hrozné ve větším městě by býl amatér Proto ho nedoporučují

Nejlepší s lidským přístupem a spolu se sestřičkou jsou jedineční.

Jelikož bylo mé hodnocení změněno jen kvůli stručnosti komentáře, pokusím se trošku rozvést. Mimochodem, je docela nesolidní změnit někomu hodnocení jen pro stručnost komentáře, zvlášť, když na to není dopředu upozorněno!!
Pak doktor Kalčík je mým gynekologem 17 let. Za celou dobu nemám vůbec žádný důvod ke stížnostem, ba naopak, díky jeho pečlivosti a důkladnosti se u mě včas přišlo na závažné onemocnění, které v současné době doléčuji. Včasný zákrok i při přechozích problémech mě ušetřil mnohých možných následků. Sestřička je anděl, hodně vytížená, ale přesto neskutečně milá a vstřícná, velmi lidská a plná pochopení.
Snad již tentokrát zůstane mé hodnocení na výši, jakou jsem SAMA zadala. Děkuji

Jsem jedna z jeho prvních pacientek (přebral pacientky po doktoru Zbořilovi) a za celou dobu jeho praxe si nemůžu stěžovat. Chodí k němu i moje mamimka a moje dvě již dospělé dcery. Přístup jeho zdravotní sestřičky je bezvadný, má pochopení a je velice milá.