Praktický lékař gynekolog
Trávnická 2, Prostějov

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

30 let naprostá spokojenost. Jeho odbornost, přístup, empatie, veselá povaha, takt, ochota, snaha laikovi vše srozumitelně vysvětlit....to jsou důvody mé spokojenosti. Moje problémy i zákroky byly díky němu zdárně vyřešeny a vyléčeny. Objednání na určený čas a příjemná, ochotná a vstřícná sestřička, i to jsou bonusy ordinace pana doktora Kalčíka. Přeji oběma krásný nový rok ve zdraví a osobní pohodě a děkuji za poskytovanou péči. Marcela D.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Zdravím, pana doktora doporučit nemohu. Sice je příjemný, ale pomoct nedokáže. Chodila jsem k němu skoro 2 roky. Měla jsem poslední rok opakované záněty, ale pan doktor mi předepisoval pořád to samé. Vždy když jsem dostala prášky, udělal mi základní kultivaci, která vyšla vždy negativní a tím to haslo. Po přejití do jiné kliniky mi přišli na spousty problémů, které mi mohly v budoucnu znemožnit otěhotnění. Hluboce nedoporučuji.

Chodila jsem k panu doktorovi asi 2 roky a bylo to v pohodě dokud se neobjevili problémy. Předepisoval mi různé čípky, masti, prášky ale viry se mě stále drželi asi rok v kuse. Přešla jsem raději na doporučení k doktoru Dostálovi, který mi předepsal různé vyplachovací prostředky a měl aspoň trochu zájem a jsem spokojena. Navíc každou prohlídku mi dělá ultrazvuk a kontroluje i tlak což u dr. Kalčíka jsem nezažila

Tento pan doktor je opravdu výborný, ač je mi 24let (pan doktor mi pomohl na svět), tak měla jsem nemalé problémy a vždy se to dotáhlo do zdárného konce! Přála bych vám zkusit paní doktorku Zbořilovou a to by jste teprve zkusili co to je, když Vás z daného problému nikdo neléčí. Chodíme tam s mamkou obě a mamku pečlivě hlídá každého půl roku! Jinak proč umřela v PV doktorka gynekologie na rakovinu spodních partii??? Myslíte, že byla tak hloupá???
JINAK NEZAPOMÍNEJTE, ŽE LÉKAŘI NEJSOU VŠEMOCNÍ A NEJSOU BOHOVÉ!!!

Jsem pacientkou pana dr.již od jeho začátků.Je vždy vstřícný a spolu se sestřičkou velmi lidský a profesionální.Nyní je u něj i dcera a má v něj naprostou důvěru,jelikož vždy vše a trpělivě vysvětlí.Také mu vděčím za život,když mě v 36 letech poslal na mamograf,ač jsem na něj neměla nárok a ani hmatatelnou bulku.Jen se mu prostě Něco nezdálo.I po dobu mé léčby se mi věnuje s maximální péčí ajeho výsledky vyšetření si cení i onkologové na Žlutém kopci v Brně.Jen bych nám pacientům přála více takových lékařů a sester.

Dobrého doktora (a sestřičku) poznáte až Vám opravdu něco je. Chodím k němu už přes 25 let, poznala jsem ho v porodnici, když se mi narodila první dcera. Většinou jsem chodila jenom na preventivní kontroly, neměla jsem větší problémy. A když něco bylo, vyléčil mne bez problému. S přechodem přišly závažnější zdravotní potíže, které mne docela vyděsily. Díky panu doktorovi i sestřičce jsem poznala že jsou opravdu NEJLEPŠÍ.
Nejenom velmi lidský přístup, ale vysoká odbornost podložena zkušenostmi.
Jak pana doktora tak i sestřičky.
Oběma moc děkuji a přeji jim ty nejlepší podmínky na jejich práci.
Sestřička někdy nezvedá telefon, ale má na to nárok :-), když nezvedne, má jiné povinnosti.

příjemný,

Lékaře doporučuji. Začala jsem k němu chodit krátce po 18 věku kvůli antikoncepci. Viděl, že je to moje první návštěva a tak se snažil všemu odlehčit. Nyní k panu doktorovi chodím jako hrdá nastávající maminka, kdy po konzultaci a vysazení antik. se vše porařilo jak má. Zdílel on i sestřička tu radost při pohledu na bušící srdíčko začínajícího života. Všechny dotazy zodpověděl a doporučil jak dál postupovat. I když doporučují pro prenatální diagnostiku určité místo, nevadí, že využiji jiné. Sestřička milá a nad věcí. Doktor se snaží na svůj věk a praxi stále vzdělávat a koupí nového ultrazvuku i vyjít vstřít nové době. Chodí k němu maminka i já a opravdu si nemoho stěžovat. A co se týče občasného nedozvonění do ordinace...sestřička je taky člověk a pokud třeba opečovává nastávají maminu nebo jinou pacientku - nemůže být na 2 místech zároveň.

Pána doktora nedoporučují jeho ordinace je už hodně zastaralá, chibi ultrazvuk, vybavení je též hodně staré a otevřené dveře mezí ordinací a pracovištěm sestry jsou pří vyšetření otevřené. Asi etika jím nic neříká. A chování lékaře ták sestry není naurovni. Je to nejhorší lékař jakého jsem poznala.Přestěhovala jsem se z většího města do Prostějova a býl mí doporučen ale to zklamáni co jsem zažila bylo hrozné ve větším městě by býl amatér Proto ho nedoporučují

Nejlepší s lidským přístupem a spolu se sestřičkou jsou jedineční.