PetrOrtho s.r.o.
Uruguayská 3/272, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: PetrOrtho s.r.o. fixní rovnátka

Býval jsem pacientem u pana Doktora v roce 1998 tenkrát mi bylo 27 let.
Strašně moc spokojena dojizdela jsem 450 km do ordinace.Vsichni byli moc příjemní byla jsem moc spokojena do dneška a je tomu již 20 let mám stále krásné a rovné zuby
Takže za mě super a dekuji
Petra Bittner

Rozhodně nedoporučuji!! Byla jsem velmi překvapená, jaký je pan doktor větší businessman, než lékař. Šla jsem pouze na konzultaci, po které jsem se chtěla teprve rozhodnout, zda do rovnátek půjdu či nikoli. Tak jsem mu to také na začátku řekla, nicméně ve finále jsem jen nevěřícně koukala, na jakou cenu jsem se během obyčejné konzultace vyšplhala!! Neuvěřitelně předražené služby! Člověk pomalu zaplatí i za to, že dýchá vzduch z ordinace.. Zpočátku milé jednání, ale když se proti něčemu ohradíte, už se o vás nikdo nezajímá. O tom, že jsem se šla pouze informovat na informace kolem rovnátek a byla mi doporučena rovnou operace, ani nemluvím..

Velice špatná zkušenost s tímto lékařem. Běžný pacient v této ordinaci nemá jednoho pečujího lékaře. Ten, který ho zrovna ošetřuje, si vždy musí nastudovat, co napsal předchozí, stává se, že si i protiřečí. V průběhu se cena navyšuje oproti plánu bez předchozí konzultace. Velmi drahá ordinace! Zkušenosti známých hodně podobné - zhoršení služeb, špatný přístup k pacientům, hlavně hodně zaplatit.

K panu doktorovi jsem začala chodit když mi bylo 9 let a naposledy jsem u něj byla v osmnácti. Zuby mám krásný, stálo to celý cca 30 000,- (roky 1996 - 2005) a určitě se to vyplatilo. Netrhal mi jediný zub (původní předkus 7mm a obrovské špičáky), a jak tu někdo vytýkal že mu chtěl vytrhnout zdravý zub - vysvětloval mi, že je to hodně individuální a někdy to bez trhání nejde. Zuby srovnal i mému bratrovi, který si jako malý vyrazil přední dva zuby na kole a měl předkus ještě větší než já. Ve spolupráci s protetistou dosáhli obdivuhodného výsledku.
Stojí to za to. Už jen proto že se můžu bez problémů najíst a mám mnohem vyšší sebevědomí. J.P.

K panu doktorovi jsem se dostala kolem 19 let. Nevyrostly mi dva spodní zuby a horní špičáky jsem měla rotované. Pan doktor všechno krásně srovnal, doporučil mi implantologa, před a po operacích s ním spolupracoval. Nikdy mi neupadl žádný zámeček, když mi se mi jednou vyhákla pružina tak jsem zavolala a za hodinku jsemm to měla spravené.
To na co si tu stěžujete, že je drahý a že paní recepční má více místa než vy, mi přijde směšné. Paní recepční je nejlepší na světě, vždycky milá a moc hodná.
Ceny jsou možná vyšší, ale zase za jaký standard. Když pan doktor něco dělá je tak precizní, že mi tvaroval drátek co mám na zubech snad půl hodiny, aby seděl perfektně.
Sice jsem za moje zuby utratila hodně peněz, ale když uvažujete, že je to na zbytek života cena se pak tak vysoká není.
Můžu jen doporučit, všechno vám vysvětlí, vším vás provede je skvělý!

Alena Bělíková

Zdravim vsechny! ja mam vetsi problem se zuby ) nevylezly mi dva zuba. Trojka z prave strany a petka z leve strany . petka uz vylejza.. trojka jeste ne... ale za chvilku taky po fenistraci .. pac je tam tlusta kuze nebo co )) tak jdu zas na fenistraci ) 11.2.. u pana doktora Foltana ) pan doktor je skvely...! i Foltan i Jiri Petr :))! videla jsem jeho vysledky! takze ho muzu jen doporucit !)zuby se mi postupne srovnavaji )))!
Alisa

K MUDr. Petrovi jsem se dostal cca v roce 2002 ve věku 26let. Moje záležitost byla spíše kosmetická, ale měl jsem podmínku, aby mi netrhali žádné zuby, což mi jinde neprošlo. Ceny jsou vyšší, nicméně zpětně mohu říci, že původní cenový plán nákladů léčby byl přesný. Přístup byl vždy profi a nikdy jsem tam neměl pocit stresu. Nikdy se mi nestalo, že by mi upadl zámeček nebo že by byly jiné problémy. Mnohokrát mě taky vzali na prohlídku operativně bez objednání, což bylo fajn.

Měl jsem 1 rok fixní aparát, potom už jen průhledný retainer na den a vyndávací rovnátka na noc. Všecko bylo super, dneska mám zuby rovné jako když střelí a rovnátka si beru jen na noc. V dané době jsem dosti váhal, zdali budu se svým chrupem vůbec něco dělat. Dneska už vím že jsem se rozhodl správně a rozhodně nelituji vynaložených peněz. MUDr. Petra tedy mohu všem vřele doporučit.

Jedinečný celý tým!

Dobrý ortodont. Mohu doporučit. Ceny jsou vyšší, ale stojí to za to:-).

V péči pana doktora jsem byla bezmála deset. V letech 1995-2005. Zuby mám perfektní, bez trhání, nosila jsem snímací i fixní rovnátka, na platbách nebyl problém se dohodnout - dělali mi po dohodě rovnátka na několikrát, takže i když to nebylo levné, dalo se to skousnout.
Přístup personálu byl skvělý, profesionální, i když jsem byla dítě, vše mi vysvětlili. Jak je to teď už nevím, je možné že se doba změnila.
Nicméně mi srovnali předkus na minimum a stejně tak mému bratrovi, který se před léčbou nemohl ani normálně najíst. V porovnání se spolužáky kteří měli "hrazenou péči", se mi nikdy nestalo že by mi upadl zámeček, nebo se na rovnátkách něco pokazilo.